Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Krle_93

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2019
Порука
21
Reaction score
13
Локација
Beograd
Samo da mi igramo sa publikom protiv Uniksa,pa ako prodjemo nek' zatvaraju Arenu.Mozemo i Tofas i one pacere iz Grcke da resimo pred praznim tribinama.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Mislim da bi stvarno bila katastrofa da se igra bez publike bas ove godine kad gradimo nesto lepo u kosarci.Jebeni usrani virus reci nemam
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.979
Локација
Из Чикага (моји...)
s obzirom kakvom se progresijom ovo širi (a i logično kad uzmemo u obzir navike ovog naroda i "mere" države) 4sad sam zabrinut i za utorak...a i firer evo otkazao mitinge do 01.04. bolje se roditi bez one stvari nego bez sreće...
 
Последња измена:

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Predlazem ukoliko budemo morali da igramo u praznoj hali, da kao domacini igramo u nekoj drugoj zemlji gde ce smeti publika da dodje i svi da odemo tamo, cak bilo bi odlicno u Nisu na primer ukoliko tamo nema slucaja.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Bolje je stopirati sva takmičenja i nastaviti kad prođe ova pošast, sport se igra radi publike. Igranje u praznoj dvorani bi obesmislilo grupnu fazu i top 16, zašta smo se onda borili? Zdravlje i životi ljudi su svakako na prvom mestu.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Zbog vanredne situacije, Virtus je predlozio da se igral Final8 kao zavrsni turnir EC (sto je nekada i bio slucaj). Medjutim EL je odmah odgovorila da ne zele da menjaju format. Medjutim, tim prevarantima nista ne verujem...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ako ce vec sve da se igra bez publike najrealnije bi bilo da se pobjednik regularnog dijela ABA lige proglasi za sampiona ABA lige.
Isto tako i u EC, najbolji do sada da bude sampion.

Nek zajebu oni to da se igra bez publike. Pa koji kurac smo se mi ona ovoliko borili za prednost domaceg terena. Nije fer, stvarno nije fer prema nama.

I nije fer sto u CG nema ni jedan slucaj korone a oni zatvorili utakmice da se igraju bez publike (necu moci gledati Partizana kad dodje da igra protiv Mornara). Nadam se da ce se ovo ludilo dovesti u red narednih dana.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
To sto Virtus predlaze moze ,ali u Beogradu jer imamo domacinstvo do kraja.Inace sam misljenja da se sve odlozi tamo za Jun mesec i da se odigra posle toga na normalan nacin.Ako hoce da prekidaju sve zbog ovog haosa ok,ali trofej i EL idu onom timu koji u nastaloj situaciji ima najbolji skor,hvala lepo.Isto vazi i za bABA ligu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Što se mene tiče, neka bude bez publike. Uz normalno suđenje, zgužvaćemo ih sve i sa i bez publike. Bitnije je da se ne širi virus. Naše snage treba da jačaju svakim novim danom, a ne opadaju :D

I ovako nam je glavni ubačeni element upitan :D
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Psiho upravo: sve utakmice u zatvorenom igraće se bez publike...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Ja jebeno ne verujem aaaaaaaaaaaa sta ce sve da nas snadje u tri lepe picke materine :banghead: :banghead: :banghead:
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Ужас, јебо вам корона вирус мајку. Само нама ово може да се деси.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
442
Reaction score
336
Локација
NBG
S obzirom da je Arena rasprodata ili je ostalo bas malo karata, nek proveravaju na ulazu. Juce sam dosao iz Beca avionom na par dana i proveravala se temperatura tela sa onim mali aparatom, to traje 10-15 sekundi. Da vidimo kako ce uprava izaci sa ovim, to im je jedan od predloga za halu.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
442
Reaction score
336
Локација
NBG
Pa sve se nadam da ce nam biti dozvoljeno da odigramo tu utakmicu uz prisustvo publike.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top