Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Gledao sam na mahove na uzasnom strimu, ali bravo momciiii, bravo Vlado.
Bilo je i vrijeme!

Odbrana i tranzicija u drugom pol izdominirali.
Vlado, korak po korak, ovo je bilo na ivici ambisa!
Idemo sad...
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Prvi sam kritikovao Scepanovica, i dalje mislim sa razlogom kad su u pitanju prva dva meca. Nadam se da je i on shvatio neke svoje greske, da je nama Mozli kljucan igrac, da Mika (deluje da nije previse inteligentan kosarkas) ne moze ni na trening mecu imati vecu minutazu od njega. Kodi odlican, pokidao, Rason resio mec. Odlicni defanzivnoe puni energije. Nadajmo se da smo ovih uhvatili zalet...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Ja ne volim da pišem posle poraza, prosto sam puna loše emocije i ne želim da je širim dalje. Ovo večeras, ja ne znam, izgleda Rašon dobio taj paket što je kuk'o da nikako da stigne :D , šta je u njemu bilo, Boga pitaj... Kakogod, izvukoše se za onu blamažu u Španiji al' me nateraše da strepim i na +15... Partizan, jbg... :clap
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Stigoh samo zavrsnicu da vidim, ali sam pratio koliko sam mogao na livescoru. Sad u statistici prvo sto mi je upalo u oci je odnos u skokovima, 38:21 u nasu korist. Posle toga je dosta stvari bilo jasnije. Bravo za pobedu i samo tako nastavite!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Екипа одговорила и хвала Богу томе. Довољно је било друго полувријеме, али прво одиграло као и све претходно доста лоше.
Наравно ова побједа ће тек добити на снази ако се добије Будућност. Ово кажем прије свега због психологије екипе, тј видјећемо је ли ово само бљесак или карактер екипе.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.559
Локација
Novi Beograd
Bravo!!!
Kakvo buđenje u 2.poluvremenu, kakva emocija!
Tomas je večeras bio pokretna eksplozija na terenu, Kodi je pokazao da je ekstra kvalitet koji i te kako ume da se prilagodi ekipi. Lepo je bilo videti i njegov pritajeni kez iza naizgled večito kul face.
Ovo je kurs koji Šćepanović traži i neka svi nastave u tom smeru.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Odvalili smo ih 20+ sa realizacijom trojki od 27%.. Pregazili smo ih u skoku 38:21 i to je uz odbranu glavni razlog ovakve pobjede. Mozli na parketu 20+ minuta, Trifunovićeve minute zamjenio Rade.. Izgleda da je Vlado shvatio da ne smije mnogo eksperimentisati jer nema mnogo prostora za greške i rasipanje bodova. Biće ovo dobro, imam neki osjećaj. :pfc:
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Konačno reakcija na loš start sezone. Sjajno drugo poluvreme, Tomas oduševio, neka ovo bude početak uspešne serije. Nadam se da je i Šćepanović izvukao pouke iz prva dva meča i da će i on ubrzano napredovati.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Dobro je ovo, dobro.. bravo za drugo poluvreme i odbranu, stvarno bravo!!

Ocigledno je da su igraci, pa i trener bili u malog grcu, videlo se kad su se pogodili malo tezi sutevi kako se atmosfera podigla i kako se igraci bodre izmedju sebe.. pucalo je od samopouzdanja..

Samo nastavi tako Partizane!
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ovo je stvarno bilo demoliranje. Neću da se foliram, na poluvremenu sam pomislio gubimo i ovo 100% ali su me žestoko demantovali. Odbrana u drugom poluvremenu je bila na nerealno visokom nivou!

Moje omiljeno pojačanje i igrač kojeg sam odavno priželjkivao u Partizanu, Kodi Miler Mekintajer je noćas tako probijao kao šilo da bi mu pozavidio i Rasel Vestbruk
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Ma daj Majami da se igramo, da ne bude da se kurcimo sa Lejkersima :)
Raduje reakcija na los start, idemo dalje..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top