Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ne znam samo kome se Scepanovic zali, na koga kuka iz utakmice u utakmicu.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Pobeda se pise. Igrali smo bez Jareta i Mozlija, EK utakmica i pobeda u gostima. Bolje nego poraz od Borca u BG. Pozitivne stvari Kodi jako dobar i Mika pokazuje da moze da bude koristan.

Ono sto ne valja je to sto nikom nije jasno sta se desava sa Radetom? Takav potencijal i talenat, ja sam mislio bice solidan NBA igrac od njega a on ni protiv ovakve konkurencije ne dolazi do izrazaja. Ima sve uslove da bude vrhunski igrac i najveca uzdanica naseg kluba ali sta se desava meni nije jasno.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Znate sta ja meni najgore kada sada razmislim. Kukali smo posle Huventuda, a ispade da nam je to do sada bila ubedljivo najbolja utakmica. Od kraja prve cetvrtine do pocetka cetvrte, cisto uzivanje.

Ja sam sve mogao da zamislim, ali da ovi nasi ne trce nazad u odbranu, da ne grade kos, da Zagorca pretrcava neka njihova debeljuskasta cetvorka, Yildrim valjda kome je prosek 4 poena do sada , a nama utrpa 20. A Scepanovic onako stoji kao obesen za civiluk onde pored aut linije, bez ikakve reakcije.


Ako je Rason zasluzio kaznu i da ne igra onda, sta je sada Jankovic zasluzio, do januara tamo verovatno. Plus da ti bekovi onako budu prozorni u odbrani, da ciglare u napadu i da ti minut ne das Angoli, nesto da promenis.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
pamti se pobeda, sve drugo je za zaborav

mislim da odlazemo neminovno
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.766
Reaction score
55.392
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Tužno je što Zagorac sa 25 godina izgleda fizički kao neki deda. A i loptu tako izbacuje prilikom šuta.
Inače njegov spot up šut je gori nego iz driblinga. Zašto? Jer se uspaniči kad vidi otvorenu poziciju ako primi loptu na čelu, vratu malo više nego što je savršeno, hoće brzo da šutne i ne spusti loptu u “džep” nego šutne sa čela, čista fizika baca loptu bicepsom umesto celim telom.
Mislim treći trening košarke, on to naravno zna ali se vidi gde mu je glava, onako depresivan jadan, izgleda mi kao da bi da se penzioniše i kenja u sindikatu.
Jedino što me je više iznerviralo je Srđanovo imbecilno izgovaranje turskih imena sa naglaskom, koga boli kurac kako se pravilno izgovara neki kozojebac.
Mika pokazuje pomake u piku.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Pobeda se pise. Igrali smo bez Jareta i Mozlija, EK utakmica i pobeda u gostima. Bolje nego poraz od Borca u BG. Pozitivne stvari Kodi jako dobar i Mika pokazuje da moze da bude koristan.

Ono sto ne valja je to sto nikom nije jasno sta se desava sa Radetom? Takav potencijal i talenat, ja sam mislio bice solidan NBA igrac od njega a on ni protiv ovakve konkurencije ne dolazi do izrazaja. Ima sve uslove da bude vrhunski igrac i najveca uzdanica naseg kluba ali sta se desava meni nije jasno.

Ja bih jako voleo da mi već jednom objasni neko ko se malo više razume u košarku zašto većina ovde prisutnih vidi u Radetu veliki potencijal i talenat,kada on to nijednom nije potvrdio u dva,eventualno tri vezana meča u poslednje 2 godine.Njegova statistika je većinom prosečna ili ispod prosečna.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Prazan neki osećaj nakon pobede u neizvesnoj završnici.
Sjajni CMM i Mika, Novica sa nekim vrlo bitnim poenima i jakim pristupom na kraju puno značio.
Izgledali smo na trenutke dobro ali na trenutke BAŠ loše. Mada, teško da je moglo mnogo bolje s ovakvim trenerom + bez Jaramaza i Mozlija.
Teraj dalje.

I da, pravda za Angolu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
@Pankoz

Nisam neki ekspert, alid a probam. Bio je pre 5 godina potencijal, ako bi radio na sebi. Ali ne deluje da je radio na sebi.

Losa kontrola lopte.

Prespor za 3, preslab za 4.

Ne voli da trenira ocigledno.

IQ i borbenost kada hoce pozitivne strane. Ne pravi gluposti ili vrlo retko. Samo sto sad izgleda da nece.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
452
Reaction score
2.418
@ProvencanoPFK i drugi

Dobro, 'ajde da ne preterujemo. Ako čovek nije dobar trener, ne znači automatski da je retardiran. Ovde ga opisujete kao imbecila, kao da je apsolutno nesposoban za sve u životu.
Brate niko ga ne pravi imbecilom, ali 5-u konferenciju prica da nesto ne valja jbt ti si trener. On kao da se pravda u fazonu, e nemoj da me smijenite oni su krivi nisam ja
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Brate niko ga ne pravi imbecilom, ali 5-u konferenciju prica da nesto ne valja jbt ti si trener. On kao da se pravda u fazonu, e nemoj da me smijenite oni su krivi nisam ja
Taj deo je alibi, a ponekad i bezobrazluk. Mislio sam na vaganje da li je rekao ,,listen'' ili ne, da li konta pitanje, da li gleda bledo kroz teren i sl.
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Srđanovo imbecilno izgovaranje turskih imena sa naglaskom
Meni je drago što se čovek trudi, nastavlja da uči i usvaja nove stvari. Šta onda reći o 98% domaćeg sportskog novinarstva koje je budibogsnama? Ako je to imbecilno, onda ne postoji pridev za ogromnu većinu njegovih "kolega."

Bilo je boljih stvari. Čini mi se da nas je Gordić izbacio iz ritma u drugoj, pa se ušlo u klackalicu. Nikako da odigramo konstantno; različite petorke, nebo i zemlja. Nadam se da će Vlado brzo da uhvati nit i smanji ove oscilacije.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.766
Reaction score
55.392
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Meni je drago što se čovek trudi, nastavlja da uči i usvaja nove stvari. Šta onda reći o 98% domaćeg sportskog novinarstva koje je budibogsnama? Ako je to imbecilno, onda ne postoji pridev za ogromnu većinu njegovih "kolega."
Mislim off je baš, ali ajde Srđan je naš pa nije totalno.
Zato što je egzibicionizam čist da privuče pažnju, kad budem čuo da ime CMM izgovara sa amerikanizovanim naglaskom, a Lovernj sa kotrljajućim R aj i da poverujem da se trudi da izgovori prezime kako valja i to se dohvatio onog jednog kozojebca i ubi ostalima je izgovarao po Vuku.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.699
Локација
Moram priznati da sam i ja primetio Srđanovo izgovaranje prezimena Turaka i da me je iritiralo. To je isto kao kada bi recimo nemačka prezimena poput König ili Müller izgovarali onako kako izgovaraju Nemci, ko je učio i zna nemački zna o čemu pričam. Jednostavno Kenih i Miler i teraj, a ne da lomim jezik.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Najveća zamjerka, od mnogo njih, što se nije više igralo na Miku.
Tjeraj dalje.
Do kada, pojma nemam, ali, daj iznenadite nas nekom dobrom igrom od bar 30 minuta
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top