Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Vazna pobeda,bitan prolaz dalje i totalni raspad od kosarke koju igramo,ovakve smo samarali prosle sezone sa pola gasa.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
bravo
ja i dalje ne znam da li je ova ekipa losa ili dobra ili trener los ili dobar pravo ludilo i uzivanje
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
I Srđana koji je nabavio idiotski izgovor za još par ovih turskih igrača ne samo jednog.
Igrom slučaja imam mu očev broj telefona stvarno sam se dvoumio da ga iskoristim...
Stvarno su sterilne ove utakmice bez publike bio u hali ili gledao pred tvom.
Inače bravo Saša.
Izgovor nije idiotski, bas sam zapazio na pocetku utakmice i svidelo mi se. Kasnije je pomalo mesao jer izgubi koncentraciju tokom komentarisanja.
Tako se pravilno izgovara, akcenat mu je cudan onoliko koliko bi bio svakom sa ovog govornog podrucja.

U svakom slucaju je mnogo bolje nego da izgovara retardirano kao recimo Strajnic protiv Malatije. Secam se da je poceo da userava sa "Dzagiran" pa nastavio proizvoljno lupajuci prezimena dok nije uspeo da promasi bas svima.
Ozbiljan sportski komentator valjda treba da zna da pravilno izgovori ime igraca koga pominje, nije da je previse bitno, ali meni je pohvalno to sto se Srdjan potrudio.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.946
Локација
Žrnov
Najupečatljiviji momenta utakmice, na 30-ak sekundi do kraja, idemo na +12 čini mi se, i Srdjan tek tada se usudi da kaže nešto u stilu - mislim da je Partizan overio plasman u top 16 :p
kako smo igrali do tada, valjda nije hteo da maleriše iako smo poslednji skoro 2 minuta vodili 8-10 razlike :buhaha
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Izgovor nije idiotski, bas sam zapazio na pocetku utakmice i svidelo mi se. Kasnije je pomalo mesao jer izgubi koncentraciju tokom komentarisanja.
Tako se pravilno izgovara, akcenat mu je cudan onoliko koliko bi bio svakom sa ovog govornog podrucja.
Već smo pisali o ovome, ne o tome da li je pravilan izgovor nego da je idiotski glumiti turčina i izgovarati njihova imena sa naglaskom kada to ne radi ni za jedna druga.
Kad bude pravilno izgovarao Mekintajer nek se zajebava i s ovim budalaštinama.
Bukvalno ne akcentuje ni jednog igrača sem turskih, čist egzibicionizam i pri tom naporan.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Pre svega cestitke ekipi na pobedi i prolasku dalje.
Od pojacanja ocigledno nema nista jer jednostavno klub nema para.Nadam se da se bar igracima i stabu placaju plate tekuce redovno.
Isto tako oko SJ mi je situacija totalna misterija ako je vec tu, trenira sa ekipom i prima platu koja je svrha onda da ga vezes za klupu kao po kazni, sigurno bar celih 5 min moze da odigra na kakvom takom nivou po utakmici i da rastereti druge.Isto ako se nema za kupovinu vracaj igrace sa pozajmica jer ih klub svakako placa.
 

Sale84

Početnik
Учлањен(а)
25.05.2018
Порука
41
Reaction score
120
Локација
Vrsac
I treba da veze za klupu SJ, covek je stetocina , nadam se da ce slican tretman imati i Gordic kad se Nikolic oporavi u potpunosti, bar ce davati doprinos u odbrani za razliku od nabedjenog Gordica.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Odje vlada neko misljenje da ce Nikolic kad se oporavi biti najbolji na terenu, u odbrani ce sve da zatvara, u napadu ce samo trojke da sipa, i davace po 30 poena.

Toliko nam je bio dobar prosle sezone da smo ga dali na pozajmicu.

Molim vas jeste li normalni da toliko ocekujete od jednog prosjecnog igraca.

Inace lijepo je Filipovski zategao odbranu. Reseta nas ko god stigne. Nista bolji od Scepanovica nije sto se tice odbrane. Bukvalno nista.

Jedina fora je sto ima autoritet. A to Scepanovic nije imao, nego je bio drug sa igracima. A to u kosarci ne ide
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Cisto da naznacim da ne bude da branim SJ ali nije on sam sebe doveo u klub i sam sebi odredjivao platu i vracao sa pozajmica i uprava i te kako snosi odgovornost oko toga.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Naravno da ga nismo doveli ni ti ni ja nego neki mag u upravi. Činjenica da je zakucan za klupu dovoljno govori o tome šta sam trener misli o igraču i koliko mu treba. To je najbitnije.

Što se igrača na pozajmicama tiče, nisam baš siguran da je grejanje klupe bolje od sticanja iskustva, mada je bitno i gde se to iskustvo stiče.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Da se vrati Jare u formu...ON JE UBICA
Po meni neophodno top pojacanje na unutrasnjoj liniji...

Nadam se da Mika ima sta da pokaze u nastavku sezone...NESTA SE NADAM

Fali nam puno Gordic (van forme,bez energije u odbrani...nekako sav bez zelje,zalaganja...) ,MISLIM JAKO VAZAN IGRAC ZA NAS

Trener i ekipa nam polako rastu,daj da verujem da imamo jos mnogo sta da kazemo i da se pitamo u EC
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.946
Локација
Žrnov
Cisto da naznacim da ne bude da branim SJ ali nije on sam sebe doveo u klub i sam sebi odredjivao platu i vracao sa pozajmica i uprava i te kako snosi odgovornost oko toga.
tačno je da nije sam sebe doveo i tačno je da nije sam sebi određivao platu. za to je apsolutno odgovorna uprava.
nije sasvim tačno da nije sam sebe vratio sa pozajmice, ali i za to snosi odgovornost uprava, jer da su mu sve isplatili što su potpisali - ne bi bili prinuđeni da ga vraćaju sa pozajmice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top