Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Aman bre kao i protiv mornara imamo posed i šutiramo sa centra poslednji napad. Popizdeo sam!
 
  • Like
Reactions: BiP

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Kakve stetocine. Kliker bi pokvarili.Pola od njih nije za ovaj dres. Jebeni mrtvi Burg silji djoku.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Molim vas, nek mi neko objasni u ovom momentu koja je funkcija Gordića u ovom timu?
Šta je Janković radio večeras?
CMMa ne krivim, prosto nije za ovaj sistem igre ili makar ne kao dežurni organizator. Znao sam da bez Pejdža na kraju nećemo dati koš, nema ko da šutne. Jare katastrofalan kraj meča. Zagor profi zagradio.
Fuj večeras i opet krš zadnji napad, spustite na Tomasa ili probijte do koša makar a ne nit' vamo nit' tamo.
Teraj dalje.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Pa ja da glumim trenera smislio bi barem jedan napad za pobedu.
Alo, postoji pick-and-roll, pa makar povratna na tri da neko šutne ( Tomas pogodi pre toga, makar Tomas).
Ovo je užasno već nekoliko utakmica,probanje jedan na jedan, Jaramaz tri puta večeras i ne zna se kad je bio gori.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Ne mogu da verujem kakve su stetocine ove sezone N. Jankovic i Gordic, pa sta oni rade u Partizanu meni nije jasno.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Posle ove utakmice,teško se stvarno vratiti u realnost..ovo što mi igramo je popriličan hrkljuš.
Niđe veze sa ozbiljnom košarkom.
Gde je dno pitam se, i kad će ga Zagorac dotaknuti jer ovo što on igra je nedosputivo?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top