Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Prva dva koša Zagorca sinoć su najkošarkaškiji potezi (ako uopšte može tako da se kaže) koje je napravio od kad je kod nas.
Čak je na početku na udvajanju gde je inače gubio dribling i po običaju birao najgluplje rešenje, zastao nastavio dribling i raširio lepo, znao sam da će nešto poći po zlu kasnije :D
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Vidilo se juče da je Zagorac dobio malo na samopouzdanju. Dobar je momak i zna on košarke, samo šteta što na njega baš utiču ove promjene, em zbog korone, em zbog promjene trenera, pa mu forma često varira. Imao je prošle sezone jako dobre utakmice, vjerujem da će s'vremenom biti bolji, takođe to očekujem i od Jareta, Trife, Mike. Jbga, kad uprava radi amaterski ostaje nam da se uzdamo na trenere i igrače.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Postavljanje Mike na cetvorku izgledalo je kao ocajnicki potez. Novica ne moze, SJ ne zna, nemas novca za novog i krpis rupe onim cim imas.

Da se razumijemo, nije to toliko lose islo dok se ovi iz Burga nisu adaptirali i poceli ga pretrcavati. Tuzno je sto kao klub ne mozemo obezbjediti niti pristojnog igraca a kamoli nekoga ko ce uspjesno da zavrsava svaku utakmicu igrom 1-1.
Za Filipovskog puna podrska jer kako Dule kaze, ovaj raspad je poceo jos na pripremama za ovu sezonu.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
mi imamo veliki problem sa pozicijom 4...novica ocigledno ne moze,jankovica ne ubacuje jer ocigledno ne zna i tek sada se vidi da je teranje bircevica bila greska....mada i taj jankovic ume da pogodi trojku ....def nam treba tu najvise igrac pa mogu valjda da nadju nekog slobodnog pa da vidimo,ima li u abi neko ....hmm mika mi se cini losiji od mekadua,za koga mislim da je trebalo da dobije vise sanse...sta bi dao za centra kao sto je lendejl vrh igrac plus dobar sut za 3...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.256
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Ovu ekipu treba dokrpiti, kao što je to urađeno po dolasku Trinkijerija, kada su dovedeni Jaramaz, N. Janković i posebno Brka, koji je komandovao tom ekipom, koja je od ponora stigla do jedne lopte od četvrt-finala evrokupa, igrala finale plej ofa, uzela kup i izgubila u majstorici za finale ABA lige.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Dok se nekima dovode skupa pojacanja kao na traci da bi se posle dva meseca otpustala i menjala jos skupljim mi se uzaludno nadamo jednom igracu. Cak mi se cini da sam negde procitao da je i nas trener izjavio da nema para za bacanje. I to u kosarci koja je neprofitabilan sport i zavisi iskljucivo od finansijera kluba.
Ovo je dovoljno da razumemo kakva nam je sudbina skrojena. Dule je to taj scenario video pre nego sto je poceo da se ostvaruje. U to vreme su neki navijaci Partizana opravdavali njegovu smenu njegovim teskim karakterom.
Sa ove vremenske distance bi bilo mnogo bolje da je Dule ostao a navijaci stali iza njega cak i po cenu igranja sa klincima i trecerazrednim igracima. Bar bi bilo ogoljeno ovo izivljavanje nad celokupnim sportskim drustvom. A mozda bi to proizvelo i neki iracionalni otpor i energiju koji bi doprineli imidzu kluba za razliku od stanja u kome smo sad, gde se cekaju mrvice sa gazdinog stola.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovu ekipu treba dokrpiti, kao što je to urađeno po dolasku Trinkijerija, kada su dovedeni Jaramaz, N. Janković i posebno Brka, koji je komandovao tom ekipom, koja je od ponora stigla do jedne lopte od četvrt-finala evrokupa, igrala finale plej ofa, uzela kup i izgubila u majstorici za finale ABA lige.
Pored očigledne sabotaže čak i da ne postoji, veći je problem rešiti se postojećih igrača nego dovesti nove. Kad neko hoće da preuzme ugovor onda i ima odakle da se počne, ali neke naše igrače bi mi morali da platimo da ih vode.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Bacio sam pogled na utakmicu Unikahe i Ulma, da su hteli ili da im je trebalo sravnili bi ih sa zemljom. Sklonili su se iz grupe "smrti" sa Lokomotivom i Partizanom, i pametno otišli ka Huventudu, Monaku i Nanteru, gde su jači od sve tri ekipe, i gde će verovatno tipično španski (čitaj: ciganski) proći sa kolegama iz Huventuda u četvrtfinale.

Što se tiče nas, odličan razvoj situacije, dobili smo ekipu istog ranga Burga sa prve pozicije iz te grupe, italijanski Trento sa kojim smo igrali prethodne dve sezone, i Lokomotiva sa druge pozicije grupe sa Virtusom.
Što se mene tiče, prolaz grupe je pod obavezno, sve ispod toga smatram velikim neuspehom bez obzira na sve unutrašnje i spoljašnje faktore koje nam podmeću sa strane ili iz samog vrha kluba.

Da se pakleno radi na usponu i napretku ekipe kao celine, na podizanju forme pred jako bitan period u sezoni gde nemamo pravo na kiks, da se pojedinci stave u službu kolektiva i da krenemo dobijati utakmice u serijama.

Poltron iz uprave ako neće da pomogne, bar neka ne sabotira ako ne tražimo previše.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nema tu puno neke filozofije. Otvorila se solidna sansa da prodjemo dalje. Nadam se da ce uprava to prepoznat i konacno djesit pitanje krilnog centra ako nista drugo. Nasa podrska i vjera u tim nece izostati koliko god nas dotuku utakmice kao sinoc.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Molim Boga da uprava to ne prepozna jer ako Stojko prepozna da možemo dalje, ima Gagića da dovede samo da ispadnemo :D :napred-partizan:
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.696
Локација
@Spalding

Dovede Gagića, ostavi Stefana Foču Jankovića i angažuje pravog plejmejkera za organizaciju igre u vidu Aleksandra Cvetkovića. :D

Ako hoćemo da budemo konkurentni, tj. ako smemo barem da probamo, neophodno je pojačanje na poziciji četiri. Ali već je sve lepo objašnjeno, Trinkijeri ne bi bio pušten/oteran da uprava ima najviše ciljeve. Ne znam šta da mislim, nadam se čudu i "slučajnom" uspehu, verujem u Filipovskog jer ništa drugo ni ne preostaje.

Grupa za prolaz inače.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Ukrstamo po mojoj racunici sa grupom: Gran Canaria, Bourg, Mornar, Andora... Mora polufinale da se napadne a onda sta bog da.. jedan korak od evrolige..
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Videcemo sta će doneti Ali Nikolić. S obzirom na njegov povratak sumnjam da će se na spoljnim pozicijama bilo šta menjati. Ako bi se lepo pozdravili sa S. Jankovićem i doveli neku dominantnu 4 uopšte nebih sumnjao u prolaz. Ispadanje Unikahe je drastično promenilo izgled grupe.
Takodje verujem da će zbog ciganskih "istorijskih uspeha" broj zaraženih u februaru naglo " pasti " i da će se početi sa par stotina navijača na utakmicama. A to znamo šta bi značilo za nas.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Neko je lepo napisao da mi ne možemo nikako da se rešimo "usluga" Stefana Jankovića jer očigledno da smo mu dužni ko zna koliko plata.Deluje mi sasvim logična ta priča + niko izgleda i nije zainteresovan za njegove usluge + vezao se ugovorom.
Imaš igrača koji ti apsolutno ništa :confused-smiley-013:.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Sa ovakvim timom eventualni prolazak grupe bi bio maksimalni domet. A to i nije nesto sto bi nam mnogo znacilo.
Partizan trenutno nema tim za velika dela.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Nije trenutan sastav igrača toliko mnogo slabiji od onog prošlogodišnjeg,nego se velika razlika oseća u treneru i njegovoj viziji i radu sa igračima.
Trinkijeri ih je lepo posložio i sada se vidi da je od svakog ponaosob izvukao 110 % njegovih mogućnosti.
Celu ovu novu sezonu delujemo kao raspuštena banda a takvi su nam i rezultati.Mada u EC-u se još odlično i držimo.
Ostaje nam nada da će i Filipovski konačno da malo posloži igrače uz bar jedno dobro pojačanje u rosteru.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top