Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
:ziveli @Spalding svaka cast,obrazlozeno Sve...Uopste nisam ciljao na tebe u svom upisu,uzgred Sam pomenuo tvoj postupak kao castan...Drugo nesto Sam hteo reci...Ljudi Koji od Boga imaju dar da unapred ZNAJU sta ce se dogoditi,Nek naplate to svoje znanje ...Ironija naravno....Licno,uvek,ali uvek verujem u pobedu...Ko God da je sa druge strane terena...Da li u zivotu Ili sportu-isto je...
Biti Grobar nije stvar navijacke pripadnosti...To je karakterna osobina...
Ne bih da ode diskusija u pogresno smeru,ni da se nastavljamo,konkretno Sam postavio pitanja nekome ko Posle poraza I'ma tone upisa slicne sadrzine...Svako Dobro....
 

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
@djole035

Evo ja cu da se prijavim, ako se ne javlja taj koga trazis sto je ubelezio tone napisa posle dva poraza na pocetku sezone.
Kao staro-novi clan, od svojih devet upisa, dva su mi bila na temi KK Partizan, i oba kao generalna pozicija u smislu rukovodjenja i daljoj politici kluba, to jest njegovim ciljevima. Nista prouzrokovano tim pocetnim rezultatima.
Nema druze navijaca koji nije kritikovao posle poraza, nema clana na Forumu koji nije momentalno razocaran posle neke lose igre i jedva ceka sledecu utakmicu da mu Partizan ponovo donese radost u zivotu. Zato sto subjekt zvani navijac nema obavezu stoicke mudrosti i strpljivosti, nije zen svestenik da mu svaku emociju prekrije kameni izraz lica, to je bice koje se hrani emocijama, impulsivan je i nestrpljiv da podeli radost sa voljenim klubom. Nije ti ovo politika pa da postoji pravilo da se sto dana daje novoj vladi grejs period nekritikovanja, nasem Vladi ni sto sati mira ne mozemo obecati, jer je on prihvatio kormilo velikana preme kome su reflektori javnosti nonstop upereni, i onog dobronamernog dela te javnosti i, na zalost one druge, trenutno vecinske, koja obitava po principu "nema vece radosti od zluradosti".
Zato moramo odvojiti taj deo nase, grobarske javnosti kao jedini dobronamerni i pomoci i praviti napore da postane jos veci i ujedinjeniji. Nema zlonamerne kritike, ako se u istoj ponude i resenja, normalno, konstruktivna i realna resenja. Jedino kada ponudis resenja jeste prava kritika, ostalo je goli kriticizam ili "popularno" nazvano pljuvanje.
A zasto je bilo tih kritika posle prva dva zvanicna nastupa, evo umesto mene odgovara zamenik kapitena Zagorac.

"Definitivno su nam na prethodne dve utakmice nedostajali energija i jedinstvo, dve komponente koje su nas krasile prethodne sezone", priča Rade Zagorac za "24sedam".
"Posle tih poraza dobili smo jasan znak da moramo da odreagujemo, da neke stvari moraju da se menjaju. Zapravo i snaga se pokazuje baš u tim nezahvalnim situacijama, kada je potrebno preuzeti odgovornost i promeniti put kojim ste krenuli. Nezgodno je kad ekipa koja je pretedent na najviši plasman tako otvori sezonu, nije nam bilo prijatno. Ali važno je da smo prepoznali situaciju i dobro odreagovali", objašnjava Zagorac.

I ja im cestitam sto su tako odreagovali. I njima i Vladi koji ih je pripremio da tako odreaguju.
Sada nema okretanja nazad, ceka nas Buducnost, predstavnik "ovdasnje" skole kosarke, sto znaci totalno drugacija utakmica od ove sa Venecijom, a odma posle toga i nastavak vojevanja u Evrokupu, na ruskom "frontu", sa Uniksom.

Normalno, slazem se sa tobom, a i ja ne pisem ovo da bi se produbljavala rasprava o tome ko, kada i zasto kritikuje, nego da gledamo samo napred i uzdamo se u nove uspehe i pobede za miran san i da nam bude jaci nas Partizan.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Stranica koja gotovo sigurno najmerodavnija na tom instagramu, prenosi da Tomas ne putuje u Rusiju...ukoliko se ispostavi da nije tako, prihvatam poene.

Screenshot_20201012_151600.jpg
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Verovatno je taj sukob nastavljen i posle meča, jer bi do sad sigurno to ispeglali. Ostajemo bez ponajboljeg igrača u Rusiji...Vlado se igra Duleta, videcemo dokle ce ga to dovesti.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
I sa Tomasom su nam sanse bile minimalne a tek sad su jos manje...

...bice pravo cudo ako dobijemo u Rusiji.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.371
Локација
Kej Republika
E ovo je vec odluka trenera. On ce snositi svu odgovornost.
Ne znamo detalje ali Vlado vuce rizicne poteze bas.

Tomas je svakako specifican lik, ali nam je daleko najbolja cetvorka u ekipi.

Ako se sve raspalo posle 2-3 poraza, onde je i bilo trulo. Trenutno smo tempirana bomba, a sezona samo sto je pocela.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Rašon nije najbolja već jedina četvorka u timu, ja nisam bio zadovoljan njegovim igrama u smislu uloženo - dobijeno ali gurati ga sada van tima i to kada nisu obezbedili zamenu stvarno navlači gnev. Ako izgube u Rusiji nema im pomći više, prosto nije normalno šta se radi.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Ne znamo detalje ali Vlado vuce rizicne poteze bas.
Kockarski receno, ovo je Vladin all-in pot. Ako izgubimo, ima i uprava da mu sjedne na ledja.

Meni je nevjerovatan ovoliki mentalni nesklad, na utakmici kao bubica - ni da pisne na sudije. A bas tu treba izbaciti frustraciju, napraviti pritisak i pomoci timu.
A s druge strane, otkaci najboljeg igraca kao da Djoko Salic.

Ono sto mi ja najstrasnije, pocinje da izgleda kao trener po mjeri uprave. Nekako 'institucionalno' pristupa igracima.. ono kao, necu da galamim, da se blamiram.. ja cu tu tebe po americki kulturno, samo te iskljucim iz tima. Boli me sto gubim i poslednje sanse za pobjedu,nek je samo po protokolu.

Da pojasnim, briga me za Rasu. Dok dobijamo, on nek sjedi kuci i duva. Samo mi je nekako pretjerana odluka.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Moze Vlado da glumi Duleta, ali za pocetak bi trebao da to opravda i rezultatima. Silji kitu na Tomasu i Gordicu a na drugoj strani mu kamenjari sutiraju trice kao da su na treningu.
Za sada bez pljuvanja, od utakmice zavisi sta ce biti posle. U Partizanu moze biti trener, a ako se hoce igrati trenera onda mu je bolja opcija Mega Vizura ili FMP.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.774
Reaction score
55.486
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ide na sve ili ništa što kaže zmajski, omča mu je tu negde oko vrata, ako veže par rezultata dobiće veće poverenje nego što je imao ijedan početnik.
Da izgubi nema šta.
Kao veći problem vidim totalno odsustvo solidnih trenera na tržištu koji bi bili upgrade kad već nismo angažovali Mitrovića dok smo mogli.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Nema on taj autoritet jos uvek da bi ovo bile njegove odluke. Limar zeli da se otarasi Tomasa i Angole zbog nemanja para. I nece biti poslednji, ne do kraja sezone, nego vec do decembra...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Šćepanović nema šta da izgubi ali mi imamo to mi i jeste problem, nemam ja ništa protiv Šćepanovića da me neko ne shvati pogrešno ali on ovakvim odlukama ugrožava direktno Partizan. Jedino ako je ovo što tobako kaže istinito pa slepcima iz uprave odgovara rasulo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top