Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Janković zaslužuje šamarčinu za večerašnje (ne)izdanje, raduje sklanjanje drugog Jankovića(sa njim potpisujem da bi i ovo izgubili) i to je jedino uz Miku pozitivno večeras. Indijansku ekipu koja se prvenstveno oslanja na šut za tri poena i šutira iz otvorenih pozicija 3/22 mi jedva pobedimo u finišu utakmice na čist user Kodija... Ne da ne valja nego je ovo sramota šta mi igramo, u jednom trenutku nakon bravura Zagora, Jankele i Dangube mi je delovalo da gledam rekreativni termin u školskoj sali. Oni njihovi ofanzivni skokovi u prvom poluvremenu su prava odlika kurcobolje koja vlada trenutno u ekipi i koja govori o autoritetu trenera koji konstantno nakon utakmice ponavlja istu izjavu:"nije zadovoljan i probaće da nadje uzrok..."
Neko reče Vlado je pošten, sam će odustati ako vidi da mu ne ide... Nisam tako siguran u ovo, neće on nidje sam.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Hitno je potrebno smeniti trenera jer kad tad ce se desiti jos veci problem. Igra nam je katastrofa i ne popravlja se uopste.
Ovo danas je bilo opet bez ideje u napadu, resavanjem individualno. Danas je Kodiju islo, neku drugu ga nece ici.U odbrani standardna kurcobolja. Tomas kao da je u bojkotu. Trifa je onako sutirao kao posledica grejanja klupe prethodnih utakmica.

Sreca pa za vikend igramo sa COL koja ce biti premorena od silnih utakmica ove sedmice pa mozda i dobijemo ali ne svidja mi se sto ovim maskira ono sto je evidentno lose.
Protiv limenki nemamo sta da trazimo sa ovom igrom.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Poredim, htela ne htela, igrače na klupi i one na terenu. Razlike nema. Osim Novice. Najstariji, najglasniji, najpožrtvovaniji, u svakom mogućem smislu. Mrtvilo trenera se prenelo na mrtvilo igrača. Većina ekipe od prošle godine je tu, svesna dokle su/smo mogli, šta nam je, i kako, oduzeto, trener, voleli ga ili ne, ipak odličan u svom poslu, otišao, igrači kao da su ostavljeni na cedilu, vetrometini... Ne znam, verujem da od svega ima pomalo istine... Ali s onakvim osećajem za igru, Klub, neće se daleko stići...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ne znamo gde nam je dupe,gde glava... Sve na neki individualni kvalitet...Nema izgibije na terenu,sve kao da nam je nesto usput otaljavamo,pa ako prezivimo super... Napad i nekako prezivimo,CMM pogodi gomilu nerezonskih suteva,ali odbrana,pa skoro da ne postoji...
Ali ajde,pobedili smo pa da ne kukamo toliko.

Edit: Ali Novicin prvi poen,ono fintiranje u jednu,pa lagano polaganje u drugu... Ako ni zbog cega drugog,onda zbog toga je vredelo pogledati utakmicu
 
Последња измена:
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Jel može neko da izbaci +/- dok je N. Janković bio u igri. Mislim da je to na ovoj utakmici strašno za videti.
Ubacivanjem njega Šćepa ih je stalno vraćao u egal.
Pratim dugo godina basket ali tako nešto ili nije bilo ili ja nisam primećivao, da je neko toliki baksuz ili štetočina ili nešto još gore.
Cenim i poštujem sebe...nas...ne dam na naše...ali ovo mučenje nas i njega u ove dve godine je strašno.
Napadački ne postoji, bacanje užas, odbrana po meni ispoštuje podigne ruke i to je to, građenje pod košem najbolje opisuje broj skokova i ono kucanje turčina juče preko njega nesretnog...kaže otvara se brzo iz bloka...da ali koja je vajda kad ne može dati koš promaši ceo obruč sa polaganje od tablu ili dobije rampu (posle toga Gordić daje njemu opet loptu pod koš...ovaj naravno gubi)
Strašno...
 
  • Like
Reactions: Zex

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.452
Koliko god čudno zvučalo, bar meni, mi smo u seriji od tri pobede. Večeras jedini cilj treba da bude nastavak tog niza, estetika ako izostane, jbg, preživećemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top