Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Dobro drugo poluvreme. Trifu treba istrpeti jer od njega nesto i moze da bude a Zagor i onaj tuznoliki Dangubic nek dele minute. Idemo dalje,cekajuci Gosa!!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Rasi kada se igra diže i celu ekipu. Deluje da se Jaramaz vraća u prepoznatljivu formu i to raduje jer je on veoma važan igrač za ovu ekipu.Treca četvrtina kao u doba Trinkijerija kada smo sve protivnike lomili bas u tom periodu i privodili utakmicu kraju.Previše igramo toplo hladno ove sezone da bi ovo moglo da nas preterano raduje, ali makar blagi optimizam može da probudi.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
To je to.Kad im se igra oni igraju ,kad im se ne igra ...raspad. Kad bi svaku utakmicu imali zalaganje kao u drugom poluvremenu gde bi nam kraj bio. Cestitke Rasi i Markusu,pogurali su ovo.Takodje svaka cast malom Trifi na igri veceras.
Ko je Miku skautirao treba u zatvor da ide.Boza Djumic je igracina za njega.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
Rason Tomas definitivno ne opravdava svoju platu u Partizanu, utakmica protiv Venecije jos jedna u nizu gde mu je pristup igri uzasan, igra katastrofalna, ucinak mizeran...Mislim stvarno jbt, dokle cemo ga trpeti...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
po soc mrezama, pa generalno i ovde na forumu vise komentara od Dzonijevom novom imidzu nego li o samoj igri..

to dovoljno govori koliko nas je Ostoja ubio u pojam..
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.816
Локација
Beograd
^ Pa sad, Džonijev novi imidž je, blago rečeno, smešan, sve ostalo je tužno, da ne kažem žalosno... Jeste sinoć bila utakmica bez ikakvog značaja i važnosti, ali bolekurcija je sve češća i bojim se da iz akutnog ne pređe u hronično stanje...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Interesantno kako je Jankovic sada "Dzoni" kada se pobedi 20 razlike, a vecim delom sezone je on obicni amater koji je zalutao u kosarku. Ovo se ne odnosi na Silviju i Spejsa koji su ga gore nazivali tim nadimkom, vec neko generalno zapazanje.
On definitivno nije igrac za Partizan. Sto se tice njegovog imidza, u ovoj izuzetno delikatnoj situaciji za klub gde se lomi sezona, covek dodje sa tim nekim izgledom, ne znam kako je Sasi da ga gleda na sta covek lici. Bespotrebno se glupira u trenutku koji je sve samo ne za zajebanciju.
Inace lepa pobeda, dobar stimulans za nastavak sezone.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Janković je i više nego pristojan treći centar, da otvori iz pika, da izbunari neke poene dole, ali bukvalno jedan od manjih problema u timu.
Niti imamo prvog ili drugog centra, niti prvu ili drugu četvorku niti pleja, niti nekog ko može da razigra ekipu.
Samo ga stavi pored brata najvećeg Renfroa i to je drugi igrač.
I mora svaki igrač da se gleda kroz prizmu onoga za šta je plaćen i koliko se očekuje. Neće svaki igrač da igra 10 minuta po utakmici i da ćuti.
Isto kao što i obrnuto Zagorac bi mogao da bude pristojan da igra 10,15 minuta, ali on je zaluđen pričama od pre par godina da je on talenat, doveden je da se igra vrti oko njega, i plaćen, da bude protagonista. To ne ide.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.816
Локација
Beograd
Interesantno kako je Jankovic sada "Dzoni" kada se pobedi 20 razlike, a vecim delom sezone je on obicni amater koji je zalutao u kosarku. Ovo se ne odnosi na Silviju i Spejsa koji su ga gore nazivali tim nadimkom, vec neko generalno zapazanje.
On definitivno nije igrac za Partizan. Sto se tice njegovog imidza, u ovoj izuzetno delikatnoj situaciji za klub gde se lomi sezona, covek dodje sa tim nekim izgledom, ne znam kako je Sasi da ga gleda na sta covek lici. Bespotrebno se glupira u trenutku koji je sve samo ne za zajebanciju.
Inace lepa pobeda, dobar stimulans za nastavak sezone.
Ja ga inače ne zovem tako, nego sam zaboravila da stavim navodnik i izvodnik a vreme za ispravku napisanog je isteklo, jbg... Praštajte... :biggrin:
 
  • Like
Reactions: rus

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Ja se ne secam kad je zadnji put Zagorac imao vise od 15 min..
I ovo pa mu je previse..

E kad se setim na pocetku kako sam pisao da bi njemu davao loptu da zavrsava napade kada se lomi utakmica..

Ja kad nekog ureknem, pa nema mu spasa..
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.904
Zagorac, ako hoce da igra, treba da se nagruva, ako moze, prebaci na 4, vezba ledjnu i igra 10-ak minuta. Bori za skokove, tu je dobar. Protagonizam moze u Crnokosi. Jbg, meni je krivo sto je tako, ali tako je.

Jankovic pored brkova treba da vrati i onu frizuru od prosle godine sto su ga naterali odmah da skrati :D
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Статус
Затворена за писање одговора.
Top