Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
Vladin poraz !ko da ima samo osam iraca na klupi,jebo ga dzejms da ga jebo!!
 

brzomimi

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
80
Reaction score
2
Џејмс? Мачван? Катић?:roll:
Бацања? Скокови? :banghead
Темпирање форме? :puke
 

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
Kakva centarska linija imamo ccc,Raduljica,Macvan ,Katic,kriminal od kosarke,ovi bez Smodisa gaze nas,10 puta vise ofanzivnih skokova!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Katastrofa, blago receno! :banghead Ocajna igra, prosula nas je Cedevita...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Srozavanje ugleda je počelo prošle sezone u Evroligi. Ove godine je nastavljeno i u Evroligi i u Jadranskoj ligi. Ako nastavimo ovako, uskoro ćemo početi da se brukamo i u domaćoj ligi. Treba ići dalje podignute glave, sve snage usmeriti da se osvoji titula. Onda letos treba sesti i videti ko da bude novi trener.
 

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
ala smo natempirali formu, prosto blistamo, ne zna se cija je akrobacija veca i lepsa.....
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Svaka vest u narednih mesec dana u vezi KKP osim "Vlada dobio otkaz" ili "Jovanović podneo ostavku" me ne interesuje!
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Završi se i ova mučka utakmica, zaslužen poraz bolji su jebiga. Mnogo grešaka ove sezone, nadam se da smo bar naučili nešto za ubuduće. Nešto mora da se menja.

Džejms može slobodno da se pakuje po meni ništa nije pokazao. Koliko god da nemamo nikakve šutere on je zajebo sve, ja koji sam košarku trenirao 2 treninga imam bolji šut.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Лоше смо одиграли, катастрофалан проценат шута пре свега са линије за слободна бацања. Не сећам се када нас је нека екипа надскакала, али ето десило се вечерас. На све то треба додати катастрофално суђење и добијамо ово што смо добили.

Причало се како је Цедевита у кризи, али је испало да смо ми изгледа у већој.

Шта је ту је, један трофеј мање у колекцији ове сезоне.
Само да ми освојимо онај најважнији домаћи, да наставимо доминацију.
 

Dr.Hofmann

Guest
U 7 minutu prve četvrtine sam ugasio televizor, pri rezultatu 6-5(to valjda sve govori), koliko ono nije bilo za gledanje, mogu misliti kakav ste spektakl tek imali prilike da gledate u nareda 33 minuta utakmice.


Ono što mi igramo u napadu, ono je ubistvo košarkaške igre, ponoviću po 1001 put centarska linija najgora u istoriji Partizana, Đuro ostojić je za Raduljicu i Katića izmislio košarku...


Sreća pa su igrači bili na 20 godina od evropske titule pa su tu dobili dodatnu motivaciju i snagu:buhaha
 

NuSkNvP-PG

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
100
Reaction score
0
Tuzno i ruzno , ali i realno sa obzirom kako smo odigrali sezonu i sa kojim igracima.Igraci koji se tokom cijele sezone a neki i dvije sezone navikavaju na sredinu ma daj.

Uzmi Vlado makar domacu titulu ! ! !
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Ubedljivo najlosiji trener koga sam ja ikada gledao u Partizanu, zadnjih 35 godina.

Sto se tice igre, realno bi prosecni tim iz neke osnovne skole mogao da odigra mnogo bolje od ovog "Partizana".

Porazi su normalan deo sporta, ali blamiranje na ovakav nacin je krajnje nedopustivo.

Ono sta je Jovanovic uradio sa ovim klubom u zadnje dve godine je jednostavno nedopustivo!

Partizan veceras...:oops:
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Dosta je Partizan bio tvoja igračka Jovanoviću. Daj ostavku odmah! Ne na kraju sezone, nego odmah. Ovoj ekipi treba pozitivan šok, promena, vađenje iz lošeg tripa.

Pa nisi valjda toliko sebičan da čekaš da dobiješ otkaz? Neopoziva ostavka!
Utakmicu ne bih komentarisa, besmisleno je!
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Najjaci utisak slobodna bacanja,zatim bezidejnost u napadu,i dominantnost cedevite u skoku...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Macvana ostaviti u Izraelu a Dzejmsa preporucenom postom poslati u Ameriku. Lucic igrao kako valja, Raduljica takodje, Kecman imao odlicnu rolu ( ali i promasaj polaganja) . Sve u svemu uzas. Da je makar Cedevita igrala dobro, i oni jadnici se raspadali po terenu. Kao sto pricam bitno je da se svoje pljuje a da je tudje sladje. Ajde samo recite da li je velepljuvani Djekic mogao losije da odigra od ovoga sto je pokazao veceras Macvan ? Da li je isto velepljuvani Jaramaz mogao da gore odigra od Dzejmsa ?
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Molim forumase koji su blizu kluba, da mi kazu da li ima sanse da nas trener dobije otkaz. Odgovor moze i na pp.

Igraci su u totalnom grcu, neverovatno nerezonska resenja u igri, nezalaganje, kao da ne znaju gde igraju. Iz situacija gde se klinci uce da sutiraju jos u kadetskom uzrastu, nasi igraci bacaju neke pokusaje dodavanja, bacaju loptu u bunar. Iz toga proizilaze losa resenja, kada treba dodati, oni sutnu na kos. Znaci neverovatno losa selekcija resenja u napadu.

Imam utisak da bi bolje igrali bez trenera. Da li je neko rekao nasem treneru, ima dana kada igraca ne ide(Macvan), pa ga ne treba forsirati ako nije Brajant licno. Branjenje pika, blagi uzas.

Do kada cu da gledam kako sin Dragan SILUJE magicnu igru, do kada cu da gledam robotizovanu igru i nepruzanje sansi talentima.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ne sećam se da sam mučniji basket odgledao :banghead:banghead:banghead

nekako sam izdržao ovo do kraja. u svakom slučaju, nisam nam postavljao titulu kao imperativ pore mnogo jačeg makabija, ali finale je moralo da se igra.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
jovanovicu sahranio si nam kosarku a veceras bogami i moj tiket i mene....ja mislim da nam je ovo kraj...posto osim 3 ili 4 igraca niko nije za partizan...a kako da se kupi 8 kvalitetnih igraca?!?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top