Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Au kakva kombinacija. Ako veceras opstane onda uopste nije nerealna
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Najbitnije je da odemo na F4, najbolje sa obe pobede do kraja, a to bi značilo sigurno 3. mesto, mada...
Mada...zapravo 3. mesto nama onda nije sigurno, ono nam je samo "skoro sigurno" ovog sekunda...:D

Ima jedna "luda" kombinacija (koja danas može da opstane, ili da nestane):

24. kolo: Široki - fmp 1
25. kolo: fmp - Budućnost 2 (al' da bude minimum 4 razlike za Budućnost)
26. kolo: lajonsi - fmp 1; Budućnost - Olimpija 1

Izračunajte ko bi onda bio 2. na tabeli...:D

P.S.
A ako bi i lajonsi dobili obe do kraja, znači ne samo fmp u poslednjem kolu nego pre toga i Split, onda bi Budućnost pobedom od 9 i više razlike u Pioniru opet "tog nekog istog" :)D) poslala na to 2. mesto na tabeli...
Ovo je samo delimicno tacno tj. za prvi deo.Ako u krug udje i Radnicki onda je dovoljna njegova pobeda od pet razlike(pod pretpostavkom da je Buducnost dobila sa 4 sto je donja granica)
To u prevodu znaci da bi nama za drugo mesto trebalo da kkczbeograd izgubi UKUPNO sa 9 razlike u ove dve utakmice a mi da dobijemo obe.
To opet znaci da mi svim silama navijamo za Siroki jer u tom slucaju se nece kockati i nece pustati Buducnost pa smo mi onda sigurni.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Od sinoc pratim pisanje medija u vezi broja navijaca i atmosfere u Pioniru koja nije vidjena ove sezone u ABA ligi...

I ne mogu da verijem da Zurnal pise citiram...“Добитак је, у слављеничкој атмосфери пред 6.500 гласних људи:”

Glasnih LJUDI!!!..nema veze sto je u hali bilo 7500 jer su sva mesta bila popunjena, a i u prolazima se sedelo i satjalo mi na istoku nismo sedali celu utakmicu i to ne ovaj deo gde su bili naj vatrenii navijaci, na kom je bilo dva coveka na jednu stolicu...

Da su mutanti usta ih jebem zvalava, imali ovakvu posetu i dobili lidera prvensta sve novine bi brujale o tome kako se zahuktava kurva ..da je ispred hale ostlo 2000 navijaca , kod kuce ih ostalo jos 2 000 000 ... opsta histerija ludilo, ali neam veze meni je vazno da mi imamo nikada manju medijsku podrsku, a nikada vecu posetu od kada igramo "domace" prvenstvo ...
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Postirao sam i na temu anvijaci al ovde ce vise ljudi da vide.

182.82 i 274.24 dinara po danasnjam kursu je karta za MZT-Partizan
0000185___300.jpeg

Почеток: 17:00 h

Продажбата на билетите ќе започне на: 11.03.2013.

Цени:

од Блок 1 - до Блок 15 = 100 денари
од Блок M1 - до Блок M15 = 150 денари.

sala-sedista-boris-trajkovski.jpg


Продажни места:

Скопје: Сала Борис Трајковски(од 12:00 до 20:00ч), Сала Јане Сандански(од 12:00 до 20:00ч), Цвеќара Розе (веро2), Камарад (рамстор), Југотон Рекордс ГТЦ 1 кат, Мезе Бар(Скопјанка), Агенција за студентски програми Контекст - бул.Климент Охридски бр.23, Супер Тобако ТЦ Лептокарија, кафе LongPlay (тц Бисер, Аеродром).
Билети
Блок 1 - Блок 15
100,00 ден.
Блок М1 - Блок M15
150,00 ден.

http://mktickets.mk/p/98/мзт-скопје-аеродром-кк-партизан

City Family redovno pune 1,2,3,4,5,6, i M1,M2,M3,M4
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Dve stvari mi se ne dopadaju, a koje sam na prethodnim stranama procitao.

Prvo, neko rece nesto u fazonu 'e bio je i Vlada Jovanovic, valja to pomenuti, jes da je bio sav nikakav, al nas je, pa ajde da ga spomenemo'. Covek nam je doneo 5 trofeja za 2 godine, imao je korektno drzanje, kao gospodin je izdrzao ciganluk u Zelezniku itd. Jeste imao gresaka, i ja sam ga kritikovao, ali ga neki ljudi svode na jako nizak nivo. Kao da nam je ne znam koliko zla doneo. Moj stav o njemu je pozitivan. Covek je dao Partizanu koliko je mogao, nije on kriv ako nije mogao vise.

Drugo, smeta mi sto se necije prisustvo na nasoj utakmici odmah dovodi u vezu sa nama. Mislim na Vasilija. Jer to sto je dosao na mec ne znaci nista, a njegov dolazak kod nas je malo verovatan, tj. treba puno toga da se poklopi. Treba biti realan, da je sve tako lako ne bismo se mi jebavali sa Gordicem i Tomasom.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Najbitnije je da odemo na F4, najbolje sa obe pobede do kraja, a to bi značilo sigurno 3. mesto, mada...
Mada...zapravo 3. mesto nama onda nije sigurno, ono nam je samo "skoro sigurno" ovog sekunda...:D

Ima jedna "luda" kombinacija (koja danas može da opstane, ili da nestane):

24. kolo: Široki - fmp 1
25. kolo: fmp - Budućnost 2 (al' da bude minimum 4 razlike za Budućnost)
26. kolo: lajonsi - fmp 1; Budućnost - Olimpija 1

Izračunajte ko bi onda bio 2. na tabeli...:D

P.S.
A ako bi i lajonsi dobili obe do kraja, znači ne samo fmp u poslednjem kolu nego pre toga i Split, onda bi Budućnost pobedom od 9 i više razlike u Pioniru opet "tog nekog istog" :)D) poslala na to 2. mesto na tabeli...

A Pionirko :roll:,
vidim da si računao ponovo.Taman htedoh da ti odgovorim na post kako teoretski nemožemo prestići cigane.Mi smo u tom 4-uglu sa fmp-om,Budućnosti i Radničkim na +19 koš razlici,fmp trenutno +23,ako zaista se dogodi čudo da izgube sve 3,mada je to teško,možemo sa 2 pobede biti čak 2.
Mada sve je to teorija.
 
Последња измена:

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
Nema Stojanceta da opali sa analizom, to je uvek gust citati.

Sledece kolo mozemo da vidimo i kakva atmosfera bi mogla da se napravi za F4.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Gore sam pogrešio u vezi četvorougla (nisam u vezi trougla mutant - mi - Budućnost, tu sam ispravno napisao)...

Dakle ako bi i Radnički uleteo pa se stvorio četvorougao, onda bi Budućnost i Radnički morali ZAJEDNO da drknu mutirana govna sa ukupno 9 ili više razlike (recimo Budućnost sa 3 a Radnički sa 6 razlike, ili 4+5, ili 2+7...) i mi bi onda bili prvi u četvorouglu (odnosno 2. na tabeli).

Ali da se ne zanosimo previše, to je više teorija nego praksa, sem toga u novoj konstalaciji odnosa i svih vesti koje imamo iz Barselone poslednjih sedmica 2. mesto u ligi i nije nešto previše bitno, osim...osim što bi "neko" muda svoja pojeo ako bi mi bili 2. na kraju lige :)D).

U svakom slučaju da govna puknu danas u hercegovačkoj ustašiji pa hajde onda da ih vidim da se zajebavaju protiv Budućnosti, čik da ih vidim! :D

Praštajte off, znam da je ovo više za "Košarka u regionu", ali diskusija je ovde započeta (tiče se ipak i nas itekako), pa neka se sa ovim mojim postom i završi na ovom topiku..
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
A i jedan bivsi igrac is showing us some love :D
Milan Dozet ‏@DozetM
Sjajna atmosfera večeras u Pioniru.Bilo je predivno igrati.

Ne znam da li je sada potrebno da naglašavam, pošto je mnogo postova prošlo posle ovog, ali Dozet kad je bio kod Tegija je rekao da je zvezdaš do panja... Bez obzira što je Partizanovo dete.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Čestitke momcima na pobedi. Napokon neka konstantnost u napadu, a već protiv Makedonaca ćemo viedeti da li nas je Dodik stvarno pustio ili. . . ;) :D.

Lepo je bilo videti da Gagić uzima one šuteve (iako su dva bila na isteku napada, a tek treći u fazonu zašto da ne), ali kad budu izlazili tu na centre otvoriće se mnogo prostora za Lovernja i za spoljne igrače.

Sve u svemu napredujemo. Ne daj Bože da imamo jednog plejmejkera koji je iskusniji i koji zna da diktira tempo, pa pokidali bi ovo do kraja.
 
Последња измена:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.291
Reaction score
18.485
Локација
Kej Republika
Лепа победа у сјајној атмосфери . Момци се борили као лавови и потпуно наставили трку за ЕЛ следеће сезоне.

Мој утисак је доста груба игра противника и неколико грубих фаулова. Едвардс је предњачио . Мада и то буди инат код играча да још јаче и боље одигра. Само кад није било повреда.

И још једном :respect за 7500 душа у Пиониру.
 

Guardian_angel

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
30
Reaction score
4
Локација
BiH
Svaka cast na pobjedi! Samo cu jedno da konstatujem, MNOGO SMO LIJEPI I MNOGO SMO JAKI KAD SMO SLOŽNI! Od tribina do terena ...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
spejs ne kontam, ko je na slici??? :D
Ćume i bivsi fudbaler Sevojna:D
A utisak proslave je Musli. Ja nisam znao da on ima onoliku pokretljivost.
Kod njega je najjace juce bilo ne to sto je igrao i sto se kretao kao da se tek probudio, nego mu je i frizura bila takva. Mozda ima bolest spavanja, pa zaspi tako gde stigne, pa i u reketu.
Zar niko nije objasnio Lovernju da nema snimanja dok se navija?
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Eee.. A Lovernj snima da posalje sponzorima u Francuskoj ? :p hahaha
Odigrali smo dobro u vecini segmenata.. Samo me brinu bezidejni napadi koji se igraju dok neko ne mora da je pripali zbog isteka vremena.
Bertans... KAKVU PRACKU IMA TAJ COVEK! Sa kakvom lakocom sutira. Realno, on direktno iz Partizana ide u NBA... Ali nadam se ne uskoro :)
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
769
Reaction score
2.866
Локација
Banja Luka
Izgleda da ce se desiti najbolji scenario,Igokea prva,fmp drugi mi treci a cetvrti Buducnost ili Radnicki(svejedno).Polufinale tj karanje pickica i samim tim izbacujemo njihovu mastu o Evroligi a mi laganini uzimamo Buducnost ili Igokeu u finalu i postavljamo stvari onakve kakve treba da budu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sad sam na "Košarka u regionu" plasirao jednu još interesantniju kombinaciju oko plasmana i redosleda prve 4 ekipe pred fajnal for...:D

Nego da napišemo i ovde da je Institucija protestvovala što je naša utakmica u Skoplju bila pomerena da se igra u subotu pre utakmice fmp - Budućnost. Protest je urodio plodom i u subotu se obe utakmice igraju u 19h! Ovo su konačne satnice!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
ma nema sanse da limenke ne odu u EL...
izmutice oni to kako znaju i umeju.

Tema nije fmp. Poeni.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top