Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Generalno, mislim da je ovo početak kraja Jadranske lige, a samim tim, bojim se da preti i propast košarke na ovim prostorima jer ako se košarka vrati samo kroz srpsku ligu, kroz 3-4 godine će ličiti na fudbal...
Moje misljenje je da je ovo pocetak kraja OVAKVE jadranske lige (Daj Boze)!!! Nadam se da ce u buducnosti nasi klubovi vise da se pitaju oko nekih stvari i da nece vise biti F4, vec play off! Cak sam ubedjen da je ovo poslednja sezona sa f4.
Nema sanse da mi sada izadjemo iz jadranske,pogotovo sto samo kroz nju imamo prohodnost do Evrolige. A testo da ce se ono ostvariti sto je PSD pricao kod Tegija,jer KSS nema para.
Ako odigramo bar 60%kao protiv Igokee,dobijamo MZT.:napred Partizan
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Najveci problem u subotu ce nam pretstavljati centri MZT-a. MZT igra uvek sa 2 centra. Krilni centar MZTa Cekovski je jaci i spremniji pod kosem bar 5 puta od Muslija, a o Gecevskim i da ne pricam. Tu su i onaj cigojner Nikolic i mladi veoma talentovan Kiril Nikolovski.
Gecevski, Cekovski, Nikolovski sutiraju trojke samo tako, i to ulazi bar svaka druga kad sutnu. Znaci bice zestoko, mora dobro da se skeniraju, nadam se da Dule radi turbo ovih dana.

Odbrana na Gečevskom i Čekovskim se može rešiti postavljanjem Gordona i Lovrenja na njih jer obojica su jači s vanjskih pozicija nego unutra na igri leđima...Mislim da su Gordon i Lovrenj dovoljno jaki da ih sacuvaju obojicu...Gagić i Musli teško će braniti izvana Gečevskog jer on ima i ulaz, ali u ledjnoj tehnici nijedan od njih nije preterano jak...Mene više brine da ona tri brata ne počnu da pogađaju trojke ko na traci...to bi bilo ubitačno...
 

dr sport

Banned
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
30
Reaction score
0
Sta se brinete oko gecevskog matorac obicni a cekovski pored mase nema nista u glavi, nista se nebrinite izbacicemo mi njih brzo sa faulovima ako nista drugo vaznije je da odigramo dobro u napadu radi samopouzdanja a ovaj mzt ionako polako pada kao i vecina ostalih ekipa a samo mi se dizemo i slonok :D
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
MZT: Strasno bitna utakmica, ali mi smo u naletu, a MZT je prosle nedelje izgubio i teoriju za F4, pa smo u povoljnom kontra- ritmu po nas.

Gecevski i Cekovski su nestandardni centri, ali ih moze zatvoriti bilo koja jaca cetvorka, pri tom, Cekovski se lako natera na 2-3 glupa faula po utakmici, a siguran sam da je to Dule uvideo i da ce ga lako naterati na to.

Braca umeju da pogode trojke ali kada su u naletu, kada se dozvoli jurnjava i kad se cela utakmica pretvori u trening za 3 poena, sto prolazi kod divljackih ekipa, ali ne i kod nas, tako da cemo sigurno spustiti tempo i onemoguciti ovo.

Mene jedino brine predizborna atmosfera u Makedoniji, i to sto se svaka prilika koristi da se politicari slikaju i dovedu svoja stada u autobusima i svaku manifestaciju pretvore u vasar, a ovo ce biti dobra prilika za to. Pravi navijaci MZT-a me ne brinu uopste, jer super navijaju, nisu skloni incidentima osim kad igraju sa suparnicima iz Skoplja (Rabotnicki), a i dvojica od vodja su okoreli Grobari, pa mislim da nece dozvoliti nikakva sranja.

F4: To sto se ne oglasavamo iz iskustva sluti na dobro, moguce je da znamo nesto sto drugi ne znaju, a i da nije tako, u svakom slucaju kad se ovi iz Supanca koprcaju i bune, to nikako ne moze da znaci da ce im ikako pomoci u odnosima sa Sidrom i svom logistikom (sto bi Dule rekao) koja uz to ide:D Minimum sto ocekujem posle njihovih izjava je dobro sudjenje za nas protiv njih, bar 55-45 u nasu korist, sto nismo ni u snu mogli da dobijemo u finalu kupa.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Reci cu isto sto i pred Igokeu...bilo bi lepo da i MZT dobijemo bez vezcih muka...da imamo sve vreme rezultatsku kontrolu utakmice, da nema nekih trzavica itd...da deca jos malo podignu samopouzdanje i steknu utisak da dominiraju kao i da su ruzne a cesto i bezvezne situacije koje su kumovale pojedinim porazima iza njih

Do utakmice ima jos par dana, medjutim sveopsti utisak je da dobijamo :)
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Mene jedino brine predizborna atmosfera u Makedoniji, i to sto se svaka prilika koristi da se politicari slikaju i dovedu svoja stada u autobusima i svaku manifestaciju pretvore u vasar, a ovo ce biti dobra prilika za to. Pravi navijaci MZT-a me ne brinu uopste, jer super navijaju, nisu skloni incidentima osim kad igraju sa suparnicima iz Skoplja (Rabotnicki), a i dvojica od vodja su okoreli Grobari, pa mislim da nece dozvoliti nikakva sranja.

Nije nikakva tajna da navijaci MZT-a(ovi mladji) uglavnom simpatiziraju Partizan.A Ko moze da nadje starije fotografije moze da vidi da je svaki 3-ci u Partizanovom dresu.Sa te strane necemo imati nikakvih problema,bice prava prijateljska atmosfera.
Sto se tice utakmice,MZT Skopje nema nikakav imperativ pobede i to je za nas dobro.Ko voli da se kladi,neka igra sigurnu dvojku.:D
Na Skendiju-Partizan je od 600-700 ljudi uspelo da udje nas 15-16 na stadionu,u Subotu ce nas biti vise.:D
PS A politicari ce ici na one njihove mitinge,nece ni znati da se igra utakmica u Karposu.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Dule-"Al' ne moze sad da nam i dlaka smeta...Zna se kome ona smeta." :D

Edit Mislio sam da je Podgorica neki nas navijacki maksimum sto se tice ABA Lige(van BG),ali sam se mozda i prevario.Imace Partizan sutra sasvim ozbiljnu podrsku,pa je moguce i da pobedimo.:D
 
Последња измена:

Cleo_PFC

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
32
Reaction score
0
i posle kazu nismo pali kao klub...:?
pobedu protiv raspale cedevite smo proslavili ko da smo uzeli el, a sada je kolektivna zebnja, dal cemo uspeti da dobijemo raspale makedonci, ciji budzet nije ni 500k:prekrsti
pricao sam da je ne proloazak u top 16 bio ogroman neuspeh i ocekivao sam da cemo se kad smo vec ispali iz one presmesne el grupe, bar prosetati kroz abu... al ovo je sramota, na sta je klub spao, i da utkamice protiv raspale cedevite i mzt-a treba da se izjednacavaju sa nekadanjsim pobedima u izraelu nad makabije ili pao-a u atini...
jadno i bedno, a jos je bednije sto vecina ne vidi koliko nam je klub izgubio indetitet...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Rekao sam da cu sva ciganska govna banovati....
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ovo je mlad tim i treba ga podrzati iako nije ni bleda senka strasnog tima od pre neku godinu koji je isao na final 4.
mi novca za bolje trenutno nemamo, i na ovakav sastav smo primorani jer nemamo pickoustog sarana i ubicu djindjica da nam daju pare ispod zita.
tvoje blago receno ostro kritikovanje nema opravdanja, slobodno navijaj za fmp jer su oni "zastrasujuce" jaki, cak imaju rakocevica u ekipi i jos pregrst iskusnih igraca.
nas pusti da navijamo za ovu "nejaku" decu koja ce uskoro da ojacaju neizmerno mnogo
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Sutra da se nastavi ova serijica pa da gancijima jos malo udje voda u usi:) Parni valjak neka melje! Ako dobijemo sutra mislim da ce nam to biti najduza serija pobjeda ove sezone:) neka me neko ispravi ako grijesim ali to bi znacilo da stvari dolaze na svoje kako bi to Dule nekada govorio-kvota poraza je ispunjena:D Nadam se da ce Gordon sutra biti pribran u odbrani jer on zna da zaspe kada pazi cetvorku koja sa distance reseta to ne bi valjalo jer braca vo makedonija su klasicni prangijasi:)
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Momci ce sutra imati sjajnu podrsku sa tribina i nek ostave srce na teren. Verujem da ce nastaviti ovu sjajnu seriju i pokazati svima, sta znaju i umeju. Ocekujem da Bertans opet poludi.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.388
Reaction score
2.412
Локација
Novi Beograd
i posle kazu nismo pali kao klub...:?
pobedu protiv raspale cedevite smo proslavili ko da smo uzeli el, a sada je kolektivna zebnja, dal cemo uspeti da dobijemo raspale makedonci, ciji budzet nije ni 500k:prekrsti
pricao sam da je ne proloazak u top 16 bio ogroman neuspeh i ocekivao sam da cemo se kad smo vec ispali iz one presmesne el grupe, bar prosetati kroz abu... al ovo je sramota, na sta je klub spao, i da utkamice protiv raspale cedevite i mzt-a treba da se izjednacavaju sa nekadanjsim pobedima u izraelu nad makabije ili pao-a u atini...
jadno i bedno, a jos je bednije sto vecina ne vidi koliko nam je klub izgubio indetitet...
E, nek si nam rek´o!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
i posle kazu nismo pali kao klub...:?
pobedu protiv raspale cedevite smo proslavili ko da smo uzeli el, a sada je kolektivna zebnja, dal cemo uspeti da dobijemo raspale makedonci, ciji budzet nije ni 500k:prekrsti
pricao sam da je ne proloazak u top 16 bio ogroman neuspeh i ocekivao sam da cemo se kad smo vec ispali iz one presmesne el grupe, bar prosetati kroz abu... al ovo je sramota, na sta je klub spao, i da utkamice protiv raspale cedevite i mzt-a treba da se izjednacavaju sa nekadanjsim pobedima u izraelu nad makabije ili pao-a u atini...
jadno i bedno, a jos je bednije sto vecina ne vidi koliko nam je klub izgubio indetitet...


aj ovako cemo, uzmi ti za budzet isto onoliko novca koliko je kk imao na pocetku ove sezone, pa sastavi sa tim novcem tim po zelji, i neka se taj tim proseta kroz ovakvu jadransku ligu. kada kazem "ovakvu" ne mislim po snazi (mada ima dosta jakih ekipa), vec na ligu u kojoj svako tera svoje a cigani po pravilima igre moraju da pobede (na kraju kada se svedu racuni).
Ajde bre mi treba da se sutiramo u dupe sto nam klub i dalje postoji, sto i u ovakvim uslovima imamo i dalje epitet institucije!
ej bre, deceniju dominiramo, cak smo i Evropu ostavili bez daha (u vise navrata), 10 godina smo jedino kosarkasko ime koje se spominje van ovog brdovitog Balkana, i za to vreme smo od ove ciganske drzave dobili ku*ac u dupe! Da smo mi forumasi skupljali svake godine milostinju, ja mislim da bi skupili vise nego sto nam je ova jebena drzava dala (kazem to figurativno, a ko zna, mozda je i bukvalno tako!). Iako smo u Srbiji bog i batina na terenu vec 11 godina, iako ovi iz jadranske lige vec pola decenije cupaju kosu od nas, MORALI SU BRE I MAKABI DA DOVEDU SAMO DA NAS SKLONE SA TRONA!!, iako smo i Evropu poharali kako dolikuje, opet smo dosli dotle da je klub na ivici egzistencije!!
I u svim takvim uslovima, mi i dalje funkcionisemo, mi i dalje unosimo strah u kosti svim ex-yu ekipama.. i pojedincima je to malo!
na sta je klub spao?
ja se bre ovima iz uprave DIVIM kako su u takvim uslovima svih ovih godina zadrzali klub u zivotu, spasli nas od katanca ili slicno..ali DIVIM IM SE!
i za ovu godinu vazi isto!
mi za nesto bolje para nemamo! to nam je sto nam je!
i ovakvi cemo da jebemo one koji zasluzuju da budu izjebani!
i zato i ovi momci u "crno-belom" imaju moju podrsku i imace je! i ja verujem u njih, i verovacu, pa sve i da ne izborimo euroligu..nisu to "sve sami promasaji", bice od njih nesto i ja sam u to siguran. Neka se zamene samo 2-3 igraca za narednu sezonu, pa cete videti od kojeg se drveta pravi pinokio!
ej bre, u uslovima kakve nas klub ima, meni je pravo cudo sto smo mi uopste uspevali i da igramo euroligu svih ovih godina..
a nasi uspesi odlaska u top16, F8, i F4 su ravni cudu!!!
i zato, bez kukanja, to nam je sto nam je. Mi smo institucija i mi necemo da propadnemo, pa i da ne izborimo euroligu ove sezone.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ljudi nemojte sa raspravljati sa banovanim musavcem.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
i posle kazu nismo pali kao klub...:?
pobedu protiv raspale cedevite smo proslavili ko da smo uzeli el, a sada je kolektivna zebnja, dal cemo uspeti da dobijemo raspale makedonci, ciji budzet nije ni 500k:prekrsti
pricao sam da je ne proloazak u top 16 bio ogroman neuspeh i ocekivao sam da cemo se kad smo vec ispali iz one presmesne el grupe, bar prosetati kroz abu... al ovo je sramota, na sta je klub spao, i da utkamice protiv raspale cedevite i mzt-a treba da se izjednacavaju sa nekadanjsim pobedima u izraelu nad makabije ili pao-a u atini...
jadno i bedno, a jos je bednije sto vecina ne vidi koliko nam je klub izgubio indetitet...

Budzet MZT Skoplje je oko 2,5 miliona evra, mozda i vise, sto znci vise od naseg... MZT je drzavni projekat ! Vecito u senci Rabotnickog, nikad sampion drzave, pre dve godine od bankrot kluba na ivici ispadanja od makedonske lige koja jedva sabire broj timova da se odrzi prvenstvo, upumpana su velika sredstva, ulozeno u igrace (i navijace) i ekspresno osvojena prva titula u istoriji kluiba, i odmah uplaceno za ABA ligu....
Za one koje ne znaju MZT znaci Metalski Zavod Tito...nesto slicno kao FMP...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ljudi nemojte sa raspravljati sa banovanim musavcem.

Izvinjavam se za svoj, nepotrebno, dugacak post..ali sam POPIZDEO svetski..toliko sam nadrkan ovih dana (po pitanju kosarke), a vezano za sve svinjarije kakve citam ne na dnevnoj, vec casovnoj bazi, da mi je kukanje o tome "na sta smo spali" kap koja preliva casu..
strahota..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top