Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Cestitke treneru Vujosevicu na odlicno nacrtanom napadu.
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Значи који смо ми курац од екипе и ми оћемо на Ф4. Вујошевићу срам те било те ћелаве главе !!!
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Ne znam kad ce Dule da shvati, da se ne pravi faul, za zadnji napad, kad nemas rezultatski zaostatak!? Koliko utakmica hocemo jos ovako glupo da izgubimo? Znam da ce opet na forumu neki clanovi da pricaju suprotno, ali cinjenica je, da nijedan dobar drugi trener to ne praktikuje...nista dobro nam to ne donosi....
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Šta mi sve nećemo da dopustimo sebi kao da smo neki seoski tim. :banghead

Ovo više ne zaslužuje nikakav ni komentar ni kritiku ni analizu jer ovo što smo videlu u Skoplju je ništa sa ništa! :prekrsti
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Mora li svaki mec Bertans da nam resava? Nekako su nam providni ovi poslednji napadi, makar ja sticem takav utisak.
Molim Boga da ne registrujemo Gordica, mozemo i sa Draganom ili Bogdanom na kecu i ne bi bili gori od Gordica 100%. Otasevic je za njega izmislio kosarku.
Nije mi jasno Duletovo kockanje sa nekim eksperimentalnim petorkama, gde sastavi 5 igraca koji ne mogu akciju da sastave, kao ni stavljanje Milutinova pred kraj meca koji je bio blago ocajan i bas tada smo imali te minute praznog hoda.
Bio sam ubedjen da cemo moci da prelomimo mec, ali opet mislim da su te neke lose izmene u trenucima kad smo trebali da ih prelomimo, dale MZT-u priliku da ostanu u mecu i da prave razliku.
Nisam razocaran toliko igrom, koliko tim losim izmenama i tim minutima praznog hoda koje nismo smeli da imamo. Mnogo smo imali sansi da ih prelomimo i svaki od tih napada je bio jako glup.
Gordonu svaka cast i naklon do poda.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Констатација је : Тежак Пораз, на жалост овдашњих саркастичних појединаца.... Ово је жалосно шта приказују поједини играчи. Наравно подршка до краја, али више је него реално да је и ф4 јадранске лиге велики успех за ову екипу, све преко тога је чудо равно одласку у Берси...
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Dokle cemo vise da zadnje napade igramo na Bertansovu izolaciju ??!! Lucic kapiten ??? SRAMOTA!!!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Neverovatno...Ovo smo namerno izgubili.......Sramota!
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Šta mi igramo zadnji napad majko moja.
Ništa svi na Solnok, to je sad najbitnije!
 

Đuza

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
32
Reaction score
1
Локација
BG-TB
Ono smo mi kao ozbiljno shvatili ovu utakmicu i mnogo se pripremali za nju, vec preksinoc bili u Skoplju? Tuga...
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Dokle bre vise !?
Sta glumi Vujosevic sa igranjem Milutinova, on ce da mi cuva ovu debelu stoku iz MZT-a kada se mec lomi? Sramota, da ne napisem nesto gore..
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.539
Локација
tamo daleko...
Gordic je neverovatan, u negativnom smislu naravno. Direktan krivac za ovaj poraz. Na +7 je promasio zicer, dao im loptu u ruke u narednom napadu(u petoj sekundi istog), pa onda kamen sa ramena sa sedam metara, pa onaj nebulozan sut sa poludistance kao da je Brajant. Sve je to uradio za dva minuta. Zicer malokrvnog Muslija necu ni da komentarisem. Ali Gordic, ne znam sta da kazem, uzasava me decko kako igra.

Zasto je ovo bitno? Pa zato sto plej daje sigurnost ekipi da prelomi utakmicu, a mi smo 10 puta ove sezone prelamali, ali odlaskom u poraz. Dolazi najbitniji deo sezone, a mi igramo sa jednim plejmejkerom, koji ima 19 godina. Srecom, pa je ovaj poraz bez posledica.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Не могу да вјерујем да се ово дешава,имамо ф4 и усеремо. Сва срећа па зависимо смо од себе али опет ће бити ужасно тешко.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.003
Reaction score
2.069
Локација
BGD
Onaj mali smrda Otašević je za Gordića Mekejleb!
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Opet uzasno postavljen zadnji napad, Milutinov sasvim bespotrebno u igri protiv Cekovskig na kraju cetvrte cetvrtine.
OK, naravno da je postojala sansa da mi zelimo cetvrto mesto, ali sada moramo da dobijemo Solnok, ne znam da li se ikome u klubu toliko rizikuje... Sacekace ovo dublju diskusiju...

Ja smatram i VERUJEM i nadam se da ovo sto si rekao oko cetvrtog mesta nema veze sa istinom, da je to cista glupost i da nikome, ali NIKOME u KKPartizanu nije palo to na pamet!!! U suprotnom, ja mom voljenom klubu, zelim ne ulazak u top 4 i ne igranje EL kao i sve najgore :pop

Ako smo mi doziveli da se "plasimo" ciganskog mutanta i da ne idemo na njih sa VATROM U OCIMA u polufinale da ih izbacimo i najebemo im se majke, nego da trazimo polufinale za Igokeom onda sve ljude koji su sada u klubu treba isterati iz sportskog drustva Partizan... ZAUVEK!!!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Da li je ovo namerno izgubljeno da bi se igralo protiv Igokee u polufinalu? A znalo se da je Budućnost izbubila, jer je njihova utakmica rešena mnogo ranije...

Ako jeste, neka mi se napuše kurca! I ko kaže da će ovaj tim da pobedi Igokeu? Hoće, al kurac!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sramotna igra gordica, lucica, muslija i ostalih.
vujosevic ponovo gresio, ubacuje milutinova u kljucnim trenitcima, daje bertansu da vodi poslednji napad kao da je on plej.
pa kad mi zavisimo samo od njega i kad nemamo jos nekog krstenog sutera sramota.
sad ce svi da kazu da smo namerno izgubili, ali nismo.
jednostavno ne znamo nista, nemamo igraca koji moze da resi tekmu.
da nas nije usralo protiv cedevite ispusili bi.
nisam ljut na igrace, oni ne znaju bolje, al uprava je najvise kriva.
ne moze da se pravda samo besparicom
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top