Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
U trenutku sam se uistinu dvoumio gde da postujem Raduletov američki san, pa onda rekoh da ne budem na kraj srca :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Ali kakav tandem. On i Paculija :D

Sanders malo vadi stvar.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Vesa Petrovic 8 poena i 6 skokova u pobedi Ostendea nad Banvitom:respect Pored toga dodao i po jednu kradju i blokadu.
Tepic 6pts, 6as.
Gordon 10pts, 5 rb.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Bravo Luca oploditelju, dominatoru, gospodine :respect :clap

Kako mi je zao sto lik vise nije kod nas jebem ti zivot...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
A niko ne spomenu Miljenovu vise nego solidnu partiju sinoc :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Pa ja bih pre rekao da je on sam sebe upropastio.
Nedovoljno je radio na sebi na bilo cemu drugom sem gadjanju trica.Odbrana nula poena, ulaz i bilo sta drugo u napadu ne postoji, i jbg tesko da ce to moci nesto znacajno ispraviti i popraviti.
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo
Ako moze neko u inbox da mi posalje sve igrace koji igraju i dalje a da su igrali u Partizanu od 2000godine pa na ovamo. Bukvalno do Kecmana. Nigde ne mogu da nadjem istoriju kluba i igrace.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ako moze neko u inbox da mi posalje sve igrace koji igraju i dalje a da su igrali u Partizanu od 2000godine pa na ovamo. Bukvalno do Kecmana. Nigde ne mogu da nadjem istoriju kluba i igrace.
Ево ти сезоне без ових после ф4, а ту се верујем само Пера опростио.

2000/2001
Branko Milisavljević,Veselin Petrović, Aleksandar Gajić, Aleksandar Čubrilo, Dragan Marković, Mića Berić, Aleksandar Glintić, Ratko Varda, Haris Brkić, Nikola Bulatović,Ševalije Koton, Vlado Ilijevski, Vladimir Bogojević, Nenad Čanak

2001/2002
Vlado Šćepanović, Veselin Petrović, Stevan Nađfeji, Aleksandar Gajić, Đuro Ostojić, Jovo Stanojević, Predrag Materić,Aleksandar Glintić, Nenad Krstić, Miloš Vujanić, Vule Avdalović, Nenad Čanak,

2002/2003
Marvin O Konor, Fredi Haus, Predrag Savović, Dušan Kecman, Đuro Ostojić, Blagota Sekulić, Ivan Radenović, Uroš Tripković, Nenad Krstić, Miloš Vujanić, Vule Avdalović, Nenad Čanak, Marko Lekić, Kosta Perović

2003/2004
Uroš Tripković, Fredi Haus, Mlađan Šilobad, Dušan Kecman, Đuro Ostojić, Mirko Kovač, Predrag Materić, Goran Ćakić, Nenad Krstić, Kosta Perović, Vule Avdalović, Džerald Braun, Vlado Šćepanović, Uroš Duvnjak

2004/2005
Blejk Step, Luka Bogdanović, Petar Božić, Semih Erden, Milan Gurović, Dejan Milojević, Uroš Tripković, Vule Avdalović, Predrag samardžijski, Dejan Borovnjak, Kosta Perović , Boris Bakić,

2005/2006
Dejan Milojević, Luka Bogdanović, Petar Božić, Nikola Lončar, Predrag Šuput, Novica Veličković, Kosta Perović, Uroš Tripković, Džerald Braun, Boris Bakić, Nikola Peković, Vontigo Kamings,


2006/2007
Luka Bogdanović, Milenko Tepić, Vontigo Kamings, Kosta Perović, Dušan Kecman, Uroš Tripković, Nikola Peković, Novica Veličković, Petar Božić, Boris Bakić, Marko Đurković, Dejan Borovnjak

2007/2008
Milton Palasio, Milenko Tepić, Petar Božić, Dušan Kecman, Strahinja Milošević, Dejan Borovnjak, Uroš Tripković, Marko Đurković, Novica Veličković, Nikola Peković, Čeda Vitkovac, Slavko Vraneš

2008/2009
Milenko Tepić, Strahinja Milošević, Vukašin Aleksić, Aleksandar rašić, Uroš Tripković, Novica Veličković, Stefon Lazme, Žarko Rakočević, Jan Veseli, Čeda Vitkovac, Petar Božić, Slavko Vraneš

2009/2010
Lester Mekejleb, Lorens Roberts, Dušan Kecman, Strahinja Milošević, Stefan Sinovec, Aleksandar rašić, Branislav Đekić, Aleksandar Mitrović,Petar Božić, Aleksandar Marić, Jan Veseli, Slavko Vraneš, Stevan Milošević, Sava Lešić
 
Последња измена:
Top