Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Iskreno, ako je to citavo pismo, nigdje nema nicega sto bi naslucivalo na zahvalnost i prema nama, sto ne znaci da je nezahvalan.

Da su nasi pametni, nakon vijesti da definitivno nastavlja karijeru u NBA, bi mu napisali makar nesto u stilu "Svaka cast i srecno!".

To ima i od mene. Prosao je dril sa dva najbolja trenera, nek u tom stilu i nastavi. A kad zaradi milione, nek se cuje sa Zoom i ekipom, i da osvoji EL sa najdrazim klubom.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa ako klub treba da mu čestita pa da nam se TEK onda zahvali e do kurca. Evo napisali su, ovo što je Vanjin fan postovao. :D
Ako nije osetio potrebu da pomene Partizan i Vujoševića ja nemam šta pametno da kažem. Gledao sam ga i u Turskoj, gledacu ga i u NBA ali...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Nisam to ni rekao, nego samo da mi budemo cisti u svemu. Njemu njegov, nama nas obraz.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
I Zeljko i Bogdan su dosta dali Partizanu, Zeljko mnogo vise naravno.

Opet, pokazali su vise puta da su teske picketine, sitne jajare i secikese kojima nesto pucketa za Partizanom.

Pogotovo ova mala nabedjena pickica, sto izvlaci neke sestice sa prstima i glumi satanistu iz reda iluminata, nije nasao za shodno da se zahvali coveku koji je verovao u njega, navijacima koji su ga bukvalno nosili, klubu koji je stvorio milionera od njega, usta ga jebem mrtva.

Slina mala, umesto da se ugleda na jednog FRANCUZA, i LJUDINU koji ne propusta priliku da nas spomene i iskaze postovanje i ljubav.

To je Covek, a ti bogdane si gnjida, i umreces kao gnjida.

https://www.youtube.com/watch?v=-9Th_sv34n0
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.177
Reaction score
2.430
Pa, @Oki je onako, na malo sirov nacin, rekao istinu. Mene bi bilo sramota da stalno slusam kako jedan Francuz, koji je relativno malo vremena proveo u nasem klubu, na svakom cosku, u svakoj situaciji, u svakom intervjuu, izrazava zahvalnost Duletu Vujosevicu i KKP, jer su ga oni napravili vrhunskim kosarkasem, a da ja iz odredjenih licnih razloga i ljutnje na Duleta to izbegavam da istaknem. Cak je i jedan Bertans, koji je imao mogucnost da se preda sujeti posle one Duletove izjave, vise puta javno isticao koliko ga ceni i koliko mu je zahvalan. E, sad, ako Bogdan smatra da je zasluzniji za njegov razvoj Jakovljevic ili da je vrhunski kosarkas postao u Feneru, nemam nista protiv da preskoci zahvaljivanje.
Srecno mu u tom slucaju bilo i daleko mu lepa kuca.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.418
Reaction score
4.501
ljudi uz svo postovanje prema Duletu, ne razumem pljuvanje Obradovica i Bogdanovica... brzo se zaboravlja da je Bogdan mogao da ode bez obestecenja iz Partizana a pljucnuti Obradovica je bas nisko. Podjednako ga cenim kao Duleta... ne znam, ne razumem jbg
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.489
Reaction score
41.388
Локација
Žrnov
Kapiten Lučić se oženio, kapiten Milosavljević bio kum.

Kapiteni, neka vam je kumstvo sa srećom!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Tepara se ozenio ... Neka mu je sa srecom...

20246006_1415482731851854_1572375203517615157_n.jpg
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.009
Reaction score
3.805
Локација
Kakva fizika sunce ti :eek:

I dalje smatram da ga se Džikić olako odrekao na kraju pretprošle sezone.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.320
Reaction score
10.968
Локација
Beograd
Berti sve najbolje... potpisao i on, kao i Jan, najvažniji "ugovor" u životu...
 
Top