Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

empty

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
14
Reaction score
43
Локација
Beograd
Da malo ubijamo vreme posto nema ništa zanimljivo oko prelazaka :D

Razmišljam vezano za Lesora, Pao je doveo njega pa Monteijunasa i navodno hteli Velesog. Znaci 3 ozbiljne petice planiraju. A nešto ne mislim da će Lesor da bude tu prva opcija….tako da naš crni brat ako bude skupio 15 min po utakmici da se šutira nogom u zadnjicu. Sve mi više liči da je sam sebe bas zeznuo sa odlukom da predje tamo….
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.106
Reaction score
5.107
Локација
vezenemam
Isto mislim. Bez obzira koliko smo ga svi zgotivili, i kakav odnos je razvio sa navijačima i saigračima, verovatno je procenjeno da je najbolje za obe strane da se rastanemo.
On ima priliku da naplati odličnu sezonu, a mi da pokušamo sa malo drugačijim profilom (pre svega što se tiče "glave").
Možda i grešim, i naši su želeli da ostane, ali u datom trenutku nismo bili u mogućnosti da ponudimo grancije za jači iugovor, pa je odlučio da prihvati ponudu koja mu je bila na stolu...
 
Top