Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas

Odbornik :D
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.915
Локација
Beograd

Odbornik :D
Mene ovo Vulvs baš asocira na gazdu na drvoseču bez patika... :D mislim, pravo ime za njega...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ušao na link i izađu patike kao reklama. Baš se lepo uklopilo sa ovom karikaturom. Nadam se da ima dovoljno para za patike.
Screenshot_2023-08-10-21-17-08-930_com.android.chrome-edit.jpg
 

Nikola78

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
34
Reaction score
162
Локација
down under
Danas je komemoracija Cecilu Exumu..čisto ako nekog interesuje, ja želim da zapalim sveću tom divnom čoveku,to je najmanje sto mogu da učinim.
Možda nije za ovu temu,molim moderaciju da premesti gde treba.

Sad sam video njegov post.
Neverojatno ali komemoracija je u Melburnu (Broadmeadows basketball hall) bulvalno na 10 minuta od mene . Partizanov n11 dres na mene I prvi sam tamo sutra ujutru sa sinom.
I na kraju sveta...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.631
Reaction score
13.755
Локација
Yaoundé
Sećam se da je te sezone kad smo imali te dresove sa tankim prugama...

22-Petar-Bozic.jpg

... gancima jedna od glavnih fora bila da nam ti dresovi izgledaju kao pidžame. Neki lik je odgovorio: "To je zato što sa vama možemo da igramo i u pidžamama..." :D
 
Top