Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Mislim da stvar nije u centru,tj. Pekovicu,vec u tome da se sto pre lopta prebaci u napad a Palacio je bio najbolji u tome!
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Jeste on fantasticno povlacio kontre, ali mi cemo na svakoj utakmici igrati vise pozicionih napada. Kada je igrao sa Pekovicem, ostavljano mu je mnogo vise prostora sto je on odlicno koristio (mislim na pozicione napade). Sada to ne bi bio slucaj, pa mislim da ne bi imali onoliko koristi koliko bi nam trebalo.
 

lucio angulo

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
48
Reaction score
0
najbolji u evropi u tranziciji, ima muda, faca!! Najbolji stranac kod nas ikada...respect
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Jeste on fantasticno povlacio kontre, ali mi cemo na svakoj utakmici igrati vise pozicionih napada. Kada je igrao sa Pekovicem, ostavljano mu je mnogo vise prostora sto je on odlicno koristio (mislim na pozicione napade). Sada to ne bi bio slucaj, pa mislim da ne bi imali onoliko koristi koliko bi nam trebalo.

Ipak mislim da necemo mnogo menjati filozofiju igre. Opet cemo imati pokretljive igrace pod kosem koji ce lako trcati u kontru. Naravno Vranes(poznatiji kao drvo) se ne racuna. Rakocevic je izuzetno brz,a nadam se da ce i pojacanja biti pokretljiva.


Samo nastavi ovako pa ces brzo da ides sa foruma ...
 
Последња измена од уредника:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.234
Reaction score
33.760
Локација
vaginamandibularia
Tačno. A on + Miloje + Haus + sva mladost i perspektiva koju imamo = ŠAMPIONI! Kako nam treba jedan ovakav plej...
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
@Fedex Upravo suprotno, Palacio je po meni igrac za brzu igru, primera radi, prosle sezone i konstituciji tima koju smo imali Milutin bi leg'o k'o budali samar. Sa Pekovicem je cinio dobar tandem,jer je i sam Pekovic bio dosta okretan za svoju masu. Pozicioni napad mislim da ne lezi toliko Palaciu, a kako nas tim po svemu sudeci sledece sezone nece imati dominantnu peticu oko koje bi se vrtele akcije, a sama igra u napadu bila "sporija", poziciona, on je profil igraca koji bi nam dosta znacio...No dobro,ipak mislim da dovodjenje Palacia nije nimalo realno(finansijski momenat)
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Ma jasno,ako mu neko od euroligaskih ekipa ponudi ugovor mi tu ne mozemo da konkurisemo novcem. A on je iz Partizana i otisao zbog novca.
A samo kada uporedimo njega i Rasica u igri,nebo i zemlja.
Na taj nacin i mozemo da diktiramo tempo igre,Palacio za brzu a Rasic za pozicionu igru.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
popizdim kada ovako nesto procitam...:banghead Vranes je nas najbitniji sraf (ili jedan od najbitnijih) u odbrani, a odbrana je nasa najveca snaga!

p.s. A za ulogu Milutina u timu se ne slazem sa vama i glupo je dalje raspravljati kad verovatno nece doci...

Slazem se da je Vranes dobar za odbranu,ne sporim tu konstataciju,pomenuo sam ga samo u kontekstu kontri i brze igre i mislim da bi u napadu morao vise da pruza sa svojom visinom.
A za Palacia cemo tek videti,mozda se dzabe lozimo,ko zna koji su mu planovi, a ko zna koji su Duletovi. Ako dovedemo Housa ispunili smo kvotu za broj stranaca i nema mesta za Palacia.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Tačno. A on + Miloje + Haus + sva mladost i perspektiva koju imamo = ŠAMPIONI! Kako nam treba jedan ovakav plej...

Мислим да је такво решење немогуће, јер би у случају доласка Хауса попунили празно место за странца које је настало одласком Лазме-а (ако је отишао... :confused ).
Dadokg је био бржи...али нисам видео...:oops:

Све у свему, видећемо како је Дуле замислио игру тима за следећу сезону.. Мислим да нема зиме за нас, само треба да будемо стрпљиви...
 

Phipo

Početnik
Учлањен(а)
14.10.2008
Порука
42
Reaction score
0
Iako mu ugovor nije zvanično istekao, klub je odlučio da se zahvali Palasiju, koji je tokom prošle sezone prosečno beležio šest poena, dva skoka i četiri asistencije, dok sa Vilkinsonom i Ranikom nije obnovljena saradnja.


Idem malo u off ali odavde bi najbolje legao Temu Raniko.Sanjao sam ga u dresu Partizana dok je josh igrao za Olimpiju....Sanjacu i dalje....:)
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
03. 07. 2009 VESELIN PETROVIĆ DOBIO BELGIJSKI PASOŠ


VESELIN PETROVIĆ, BŠ/K, 1977, igrač Base Oostendea, posle nekoliko godina igranja u prvenstvu Belgije (Pepinster i Oostende) dobiće belgijski pasoš za dva meseca i počeće sezonu kao domaći igrač.
beobasket
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Da li stvarno mislite da moze d anam dodje Palacio. Onda bi mogli poput olimpijakosa i panatinaikosa da mu dajemo ogromne pare da nam igra samo euroleague-u a?
Zaboravljate da vec imamo veselog i eto hausa kao strance i to je to, 2 stranca smemo da imamo!
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Hahaha...Sta sve covek ne moze da sazna kad ne zna sta ce od sebe. Tako sam i ja guglajuci o strancima koji su nastupali za kk,naisao na info da je Blake Stepp (pored toga sto je slobodan igrac) poceo da igra profesionalno poker....http://www.pokerpages.com/players/profiles/74218/blake-stepp.htm

4a30885ae360f.jpg
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Idem malo u off ali odavde bi najbolje legao Temu Raniko.Sanjao sam ga u dresu Partizana dok je josh igrao za Olimpiju....Sanjacu i dalje....:)

Decko ima klasican killer instinct!!! Jedini suter u rangu sa Tripkom! Mislim da on drzi rekord i pored Tripovih 9/10 protiv Hem u broju postignutih trojki u NLB! 10 ili 11... Izvanredan potencijal! Ne znam kakve su mu poslednje sezone...

A ovaj Step je lood skroz! Presao u pokerase... Hvala mu na onih 19 koseva protiv Hem za titulu - pa neka ga Bog vidi i na kartama!
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
respect Step
kakav car
steta sto ga je povreda sjebala da napravi odlicnu karijeru jer je skroz dobar igrac
valjda ce uspeti u pokeru
 

RAS KASS

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
82
Reaction score
0
A odakle to da Haus dolazi kod nas?Pitali ga novinari da li bi zeleo da se vrati,on rekao da bi voleo i automatski je vec presao u Partizan.Ali da li njega Partizan uopste zeli?Poznato je kako rade srpski novinari.Pogledaju sta se pise na forumima,nabroje jedno 30 igraca kao pojacanja, pa ako ubodu neko ime super!Amateri...da ne mogu biti veci!Evo najnovija vest je da su cergari zainteresovani za Gordica.Mislim posto su ga ispusili za Markovica,realno je da druga zelja bude Gordic jel da?!A Gordic ce preci u sledecu sezonu,kad je zaigram za San Antonio Spurs!
Batalite ljudi to sto pise u novinama.Oni su upuceni u rad Partizana u p.m.!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
A sta ako Haus dodje?

-....Step u poslednjim sekundama. I pogadja trojku sa 7.5m! Sada ce sve prokljucati na strani Partizanovih navijaca. Blejk Step ima 24 poena. ovo je njegova 4. trojka. zvezda je na kraju trece cetvrtine DE-MO-LI-RA-NA. 82-46 vodstvo Partizan Pivara MB......-
4a30885ae360f.jpg
respect
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ајс колд Мадафака' :D Где си ово ископао ?! Ја мислио да је човек умро,а он покераш !
 
Top