Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

ima*jedan*tim

Grobar
Учлањен(а)
16.08.2008
Порука
489
Reaction score
0
Локација
partizan.net
Uniks-Lokomotiva 78-76
Slavko 0p(0/2 za 2, 0/4 bacanja), 7sk i 4 blokade...

Roberts u porazu Efesa 7p i 7sk...
Rašić u porazu Trabzona 14p(za 3 1/8)i 5 skokova...
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
Idi na gejlije.net

Poslednje upozorenje.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Novica je u porazu Reala od Olimpiakosa u Atini odigrao nesto vise od 4 minuta(tacnije 4:07) i nije pokazao Bog zna sta: 1 izgubljenu loptu i jedan promasen sut za 2; index -2. Ovaj Mesina upropastice njega!?:banghead
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Sam je kriv, bilo mu je lepo kada je uzeo skoro 2mil po sezoni.

A i Mesina je dokazao koliko je dobar i veliki trener,sa neogranicenim budzetom uspeo je da ne bude blizu nijednog trofeja. Izgleda da je bila istina kada se pricalo da je imao uspeha sa CSKA jedino zbog toga sto mu je Duda selektirao ekipu.

Ne brinem za Novicu puno, isplivace on iz toga sigurno, meni je zao Tepica u Pao-u. Sto je crnje njega upropastava nas trener.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Pazi, znao je u koju sredinu ide i kod kog trenera. Sam je kriv sto je poverovao da Mesina hoce od njega da napravi novog Smodisa i da mu bude glavni igrac i da ga vodi svuda sa sobom. A na kraju krajeva obezbedice se finansijski pa kad istekne ugovor neka bira drugu i bolju sredinu.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
A jesi li ti znao da će se ovo dogoditi?Da li je bilo ko mislio da će se ovo desiti naročito posle prva dva meseca kada je bukvalno razbijao.Tepić ne igra zato što nema dovoljno kvaliteta a Novica ne igra zato što Mesina nema dovoljno kvaliteta.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Ipak mislim da Mesina nije toliko glup da mu na klupi sedi Novica koji ubija, nesto se tu dogodilo pa je ishod taj da Novica greje klupu. Mozda nesto slicno kao i ovaj sukob sa Pridjonijem. A to sto kazes da Tepic nema kvaliteta stvarno ne znam kako da shvatim. Slazem se da nema kvaliteta da igra trojku na koju ga je Obradovic gura, ali da nema kvaliteta uopste je cista glupost.
 

Zagor

Guest
Није само да је Новица разбијао, него је и Реал тада побеђивао... И онда чова узео и промешао карте. После је заборавио где је стао! Страшно!

Тепић је прича за себе! Чини ми се да га тренери воле јер желе у екипи мирног момка, који не таласа, не мења приступ, поштује тренинг, иако његов ефекат никако да постане онакав какав се најављивао. Плашим се да плива ка просечности...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Mislim da Tepić nema kvaliteta da igra u PAO-u,jer je pao imao bolje igrače prošle i ove godine.
Verovatno se nešto desilo između Novice i Mesine ali je Mesina pokazao koliki je kreten jer ostavlja na klupi jednog igrača sa veoma visokim ugovorom.Ili ga pusti da igra ili ga pusti da ide,a ovo što on radi šteti i Novici i Realu pa i Mesini kao treneru.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Slazem se. Ali se secam odlicno price pred prelazak iz Partizana i jednog i drugog.

Mesina je kaparisao Novicu jos dok je bio u Cska, pricao je samo njega da dovede i to ce mu biti najveci uspeh, jer kao njega mora da ima u svom timu. Sve je lepo krenulo a onda je nekako puklo kada je Jaric stigao. Ne znam da li ima tu neke veze.

A za Tepica mi je najvise zao jer znam kada je rekao da je presrecan jer ide kod Zeljka jer je pricao sa njim i ovaj mu je u razgovoru rekao da ce Pao biti pravo mesto za njegov dalji razvoj. Naravno posle toga je nagomilao 5 igraca na njegovoj poziciji i sutnuo Tepica na poziciju 3. I dalje verujem da ce se Tepic nekako oporaviti i zaigrati kako bi trebao i kako moze.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Hajde da se vratimo na temu malo

"Na debiju u dresu Trabzona Aleksandar Rašić je postigao 14 poena uz 5 skokova i 2 asistencije, ali to nije bilo dovoljno da se izbegne poraz od Bornove. Jovo Stanojević je u porazu Karšijake od Tofaša upisao 7 poena i 4 skoka."
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Znaci vraca se u formu iz Partizana. Reprezentacija je bila izgleda samo izlet.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.374
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Iskljuciva krivica pada na upravu reala, mesinu i sabancinu jarica.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Veličković: Šta još da vam kažem?


Na pitanje zašto je za Real protiv Olimpijakosa igrao samo četiri minuta, srpski reprezentativac odgovorio da se dobro oseća i da ne zna zašto mu Etore Mesina nije dao šansu


objavljeno danas u 12:40; autor: Kosarka.rs

Možda je rano za prognoze, ali početak sezone najavljuje još jednu godinu za zaborav kada je u pitanju madridski Real, najtrofejniji klub Evrope. Kraljevići su doduše uspeli da počnu ACB ligu sa tri pobede, ali teški porazi od Barselone u Superkupu Španije (89:55) i Olimpijakosa na evroligaškoj premijeri (82:66), pokazuju da tim Etorea Mesine nije u stanju da se suprotstavi najjačim ekipama u Evropi. Uz sve to posebno čudi status našeg reprezentativca Novice Veličkovića kojem je slavni Italijan odredio minutažu pukog epizodiste.

Bivši igrač Partizana u ponedeljak u Pireju odigrao je samo 4 minuta i 7 sekundi, prethodno u ACB ligi 5:22 u meču sa Bilbaom, 9:25 protiv Manrese i 4:18 u gradskom derbiju sa Estudijantesom. Mesina često eksperimentiše sa Veličkovićem na poziciji krila umesto krilnog centra i "zaboravlja" na našeg mladog asa u situacijama kada njegov tim debelo zaostaje i potrebna mu je energija i svežina, što Novica Ubica obično donosi ulaskom u igru.

Veličkovićev status u Realu se iz nepoznatih razloga promenio od februara. Mladi Zemunac je do tada igrao oko 25 minuta po meču, uz prosečno 13 poena i 5 skokova, što je odličan učinak za debitantsku sezonu. Odjednom, Mesina mu je spustio minutažu na manje od 17 minuta po utakmici, a od početka ove sezone Novica je u rotaciji negde blizu mlađanog Nikole Mirotića koji se tek probija u prvi tim Reala.

Veličkovića su grčke kolege posle meča u Pireju otvoreno pitale šta misli o svom statusu u ekipi. On je odgovorio: "Ne znam zašto sam igrao samo četiri minuta, iskreno ne znam. Nisam povređen, dobro se osećam, ali trener je tako odlučio. Čekao sam šansu na klupi, bio sam spreman, ali nisam je dobio. Šta još da vam kažem?".

Mesina je nekoliko puta krajem prošle i početkom ove sezone odbio razgovor na temu minutaže Veličkovića, uz obrazloženje da nikome osim čelnicima Reala nije dužan da objašnjava zašto neko igra ili ne igra dovoljno.

http://www.kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=4683
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Довести га на крају ове сезоне,макар на позајмицу.Месина је грешка, потпуно се изгубио , угрозиће статус Боже Маљковића. :lol:
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Tripković 14 poena u pobedi Unikahe.
Perović 2 poena za Barselonu.
Bo 12 poena i 5 asistencija u pobedi Siene
Tepić 3 a Marić 5 poena u pobedi Pao-a.
 
Top