Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja idalje ne mogu da verujem kako ih je samo nanizao, cetvoricu je prosao koz i pi*ke da izvinete. E to nama fali takav igrac koji moze da napravi visak, sada kada je on otisao vise nema ko to da uradi ...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Markec je bio jedino pozitivno veceras u ekipi Benfike. Prije ovog gola je slicno ovako prosao ali nije uspio da da gol. Neko je nedavno rekao da nam je Djuric slomio kicmu od prosle sezone. Dovoljno je da je samo njega dao, vec smo upola slabiji. Zanima me jesmo li dogovorili neki procenat od buduce njegove prodaje posto ne vjerujem da ce dugo ostati tamo ako ovako nastavi. Sad je i u duelu jaci. Svaka cast.

P. S. Ova Benfika ce nam stvarno super uigrati igrace za reprezentaciju :)
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
mozda je zahavi dogovrio sebi procenat, mi koliko znam vise nikakve veze nemamo sa markovicem..
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Markec majstor, nije se ni smestio u Benfiku a vec dominira. Sa kojom lakoćom ih prolazi i daje golove, bas mi je drago zbog njega. Ako ovako nastavi sigurno ce zaigrati i u vecem klubu od Benfike, koja se pokazala kao odlican izbor, realno da je otisao u Chelsea fasovao bi neku pozajmicu u Notingem Forest gde ne bi mogao da se pokaze u pravom svetlu
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Kakva je to igracina bre!!! Pa to nismo smeli dati za ispod 20 milki, mamu im jebem lopovsku!!!!
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
mi smo ga prodali pre godinu dana za 7m..izraelac sa lakocom zaradio 3+ milionceta i ako se ugradio u procenat transfera bice i vise..
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Markec 7 miliona, a Mateo Kovacic 15... Samo da se covek ubije.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Sad cemo uskoro tako i za Mitrovica..Kao sto smo za Ljajica, Jovetica sada Markovica..Eh da smo samo imali normalnu upravu.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.324
Reaction score
2.561
Локација
Humska 1
Scepovic nastavlja sa golovima za Hihon, opet strelac u pobedi 3-0.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Haha pa ne mogu da verujem! Sad bi nam čak i on legao ko budali šamar. I Mire Radović dao gol i to jedini u pobedi Legije...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Jebo mater čime li ga hrane, ko da nije isto dete. Đuro sto ti majki jebem.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Маркец :clap .. ово као да је Хајдук Кула а не Спортинг ... свака му част , још пар оваких потеза и смеши му се Сити , Монако , Челзи ...
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Ljajic golcinom se predstavio u Rimu.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Mitar 2 asistencije za poluvreme u porazu Andelehta 4:3 od Zulte Waregema.
 
Top