Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.321
Reaction score
2.542
Локација
Humska 1
Ne moze on nikako da potpise za nas pre juna a tad nam ga verovatno nece ni trebati
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Otkad su dali otkaz "strucnjaku sa bradicom" Orlando Pajretsi ne znaju za poraz.
Trenutno se nalaze na 4tom mestu..

Bivšeg trenera Partizana navijači hoće da linčuju u Južnoj Africi!

– Vladimir Vermezović je unazadio Orlando za 1000 koraka. Mi uopšte ne igramo fudbal. Za mene, Pirati su klub bez ambicije.

Mnogo sam razočaran kako Pirati igraju. Bio sam šokiran kada je Vladimir Vermezović došao na mesto trenera. Mi smo previše veliki klub za njega – glase samo neki od komentara koje su afrički navijači ispisali na društvenim mrežama.

Vermezović podneo ostavku posle uvreda i pretnji navijača!

PODNEO OSTAVKU: Vermezović napustio Pirate, na radost navijača

Kakav strucnjak :respect
Steta sto nije odveo cupavog smrada sa sobom u afriku.. ima sve sto je potrebno..
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Шкулетић: У Партизану ниси плаћен, а живот дајеш
На питање које су сличности и разлике играња у Партизану и Локомотиви, Шкулетић је одговорио речима које би морале да забрину људе у српском фудбалу:

– Не може да се пореди ни по емоцијама, а ни по другим стварима. Овде је потребно да играш најбоље што знаш и ни о чему другоме не бринеш, потребно је само да кажеш шта ти је потребно. У Партизану ниси плаћен, а живот дајеш. Играш срцем, а кад промашиш или не победиш, сви те омаловажавају. Теже ми је било пред сваку Партизанову утакмицу него овде у Русији пред прву која је заиста била јако значајна за клуб. У Србији свака мора да се добије и кад се не победи као да је смак света – отворен је Шкулетић.
zurnal
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Dade ga Skuleta u debiju. Pobeda Lok u Rostovu sa 1:0.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Skuleta vragolan dao gol bez Lazovica.
Iako je poznata činjenica da je "nula" od igraca bez Danka.
Bar se tako pisalo ovde. Sad mi nista nije jasno.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.283
Reaction score
18.388
Локација
Kej Republika
Plus Stojke na crti...
 

Прилози

  • 2015-03-09 01.39.23.jpg
    2015-03-09 01.39.23.jpg
    20,1 KB · Прегледа: 34

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
ко зна шта је рекао и да ли је то рекао с` обзиром да је журнал то пренео,а знамо шта су све њихови новинари писали.
ако је рекао њему на част
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
A stigao je i da se posere po nasem Partizanu, vec nakon prve utakmice u Rusiji... Smucio mi se jos posle Lila, kad je krenuo sa pricom kako je poremecen posle svega... Rajin pulen! E zato je jedan Sale kapiten!!!

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/15110/skuletic-upartizanu-nisi-placen-a-zivot-dajes

A šta je neistinito u ovoj izjavi?

Ako tako gledamo, onda mi (ovde na forumu) seremo po Partizanu svaki Božiji dan, kada kritikujemo upravu.

Tribina je turla, uprava je trula, igrački kadar je truo, odnosi unutar kluba su truli, ne daj Bože da neko sa strane uputi kritiku na račun toga.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ne znam ,mozda je off ali...

Nekima od nas se Branimir Bajic nije dopadao kao fudbaler, ali za ovo sto sada radi kao covjek jednostavno od mene ima svaku mogucu podrsku jer sam bukvalno saznao od ljudi koji ga znaju kakvu je akciju pokrenuo za pomoc jednoj malenoj djevojcici Katarini Gubic iz Bijeljine.

Samo udjite na fb link i vidjecete koga je sve ukljucio u akciju.

Nadam se da ce svi koji mogu na neki nacin uzeti ucesce u ovoj akciji.


https://www.facebook.com/helftkatarina
http://www.helft-katarina.de/

Dodatak i Telegraf je objavio.

http://www.telegraf.rs/sport/147426...-srpkinju-podigao-mancester-siti-na-noge-foto
 
Top