Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Javio se Golac... neko medija prenelo izjave pod različitim naslovima, ali se meni ovaj najviše dopao:

GOLAC: Ljudi iz Partizana namerno sabotiraju klub

Mada, ni onaj u Svinjformeru nije loš: GOLAC ISPROZIVAO UPRAVU PARTIZANA: "Mlekadžije" u ostavci sa Miki Maus pratnjama sabotiraju klub!
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Mogao je da dodze da spici jos jedan ganferima,ali u svakom slucaju sve najbolje u zivotu Nikola,iako ti je tecina strina bila zaljubljena u Dragana Dzajica.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Danko promovisan u Olimpiji, ugovor na godinu ipo.
Trebalo bi sa ovim "crnjacima" da utrojcimo danas.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Marko je doveo Radovića, Danka i Wobaya. Wobay kad je igrao za Nefči protiv nas, pokazao je da je odličan igrač, ali verovatno nam nije bilo u interesu da ga dovedemo. Olimpija ima +6 bodova, želim Marku puno sreće i da osvoji titulu, pošto mu ovde nije bilo dozvoljeno, a potom i u Evropi urade nešto, pošto ima iza sebe odličnog funkcionera a ne lopine.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Koliko samo slobodnih igraca u svakom prelaznom roku, vec smo pricali o tome mogli bi da sastavimo ekipu za respekt.
Ove zime Radovic, Danko, Ivanov, vjerovatno ima jos neki.

A mi placamo obestecenje za Evertona
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Srce mi se slama. Šta mene briga za njegovu porodicu, da nisu možda gladni? Pobegao je kao pička i ništa manje od govana iz uprave nije kriv.
Koji uspeh, ispadanje standardno u grupi?
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
A šta je po tebi trebao da radi? Da igra ovde za kikiriki na pragu pete decenije na livadama gde se lopta jedva kotrlja a kontre igraju jedino protiv Zvezde i Partizana? Nema on ovde šta da traži. Makar je na kratko utolio glad krvoločnih za novcem i doneo profit od 1.200.000€.

Koji uspeh? Ništa posebno, samo najveći uspeh kluba posle 2010. Mogli smo i ove kao i svake godine da izgubimo sve mečeve od nekih smešnih klubova. Tad bi bio srećan, jel da?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.432
Reaction score
11.899
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Za istoriju si u pravu. Abubakar je igrao u najgoroj sezoni Partizana u ovom veku.

Ja se slažem da je dobro što je prodat, kome god novci otišli. Dovođenje igrača poput Abubakara klub stavlja u položaj pičkice koja rezultat pravi na nadi da će se trkačkom grlu ukazati prilika za kontru. Takav klub i tako baziran tim, Partizan nikada ne sme da bude. Na terenu, naravno.

Grešiš u jednoj jako bitnoj stvari - Abubakar je bio igrač pod ugovorom sa Partizanom, igrač koji nije hteo da igra za klub koji ga plaća.

Želim mu da mu svu lovu iz Kine otme neka kurava, da se propije i žali za danom kad je rešio da jebe Partizan i njegove navijače.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Vise me razocarao zivkovic nego abubakar.


ako je igrao kod cigana, pa presao kod nas, taj bi sjevernu koreju zamjenio za juznu... ne valja se radovati tudjoj nesreci(mrtav ladan :D ) , ali ja sam se radovao milion puta,prizivao povrede :D , ali ovaj Zile... volio bi da uspije...ali ... vremenom ces shvatiti da 10 i 20,30 miliona vrijede isto, ali ima razlike... "jedan je Ilić kapiten", " Nekad se zvala lj.b. a sad se zove :D " , pa preko Mačvna,Gagija, Saše Pavloviće..... ne znam sta je u vasim glavama......


ps pisem pijan..... treba opcija za ovakve postove
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Lepo je videti Rukavinu na Bay Areni protiv Leverkuzena upravo. Jel mi se cini ili on u Viljarealu igra levog beka?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A šta je po tebi trebao da radi? Da igra ovde za kikiriki na pragu pete decenije na livadama gde se lopta jedva kotrlja a kontre igraju jedino protiv Zvezde i Partizana? Nema on ovde šta da traži. Makar je na kratko utolio glad krvoločnih za novcem i doneo profit od 1.200.000€.

Koji uspeh? Ništa posebno, samo najveći uspeh kluba posle 2010. Mogli smo i ove kao i svake godine da izgubimo sve mečeve od nekih smešnih klubova. Tad bi bio srećan, jel da?
Molim boga da jednog dana zaradjujem taj kako ti kazes "kikiriki".
Nekih lupam 10.000 evra mesecno. Bas sitnica. Mnogo mi ga zao.
 
Top