Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.806
Reaction score
29.781
Локација
Beograd
Samo mi nije jasno kako je to moguce u Srbiji :D
Jbt nismo mi na nivou Afrike!?
...
A što ne bi moglo i u Srbiji?! Uuuu, šta sve ovde može...
...a tek to na kom smo nivou, vrlo je diskutabilno, pa ovde ljudi kad vide crnca na utakmici ispuštaju majmunske kriike, a ne znam šta rade u Africi kad u dresu ugledaju belca...

'Nači, ovde sve i svašta može - samo ne to ,,štelovanje,, u slučaju Simona Vukčevića - on je dečko (bar prema Vikipediji) rođen u Titogradu, u Crnoj Gori, ne u Srbiji... :D
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Odosmo mnogo u off, ali moram da kažem... znam mnogo košarkaša koji su "podmlađeni" za godinu-dve, jedan je bio i kod nas čini mi se dve godine... uglavnom su ili završili karijere, ili su pred kraj, ali sad kad se prisećam svih primećujem da ima dosta njih iz CG :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Nista cudno. Meni je komsija rodjen 57. Cale ga prijavio 61. Kad je otopio sneg. A krstio 65te kad je deda komunista umro. Može i kod nas sve da steluje, nismo mi daleko odmakli od afrikanera.

Pa brate to je bilo pre 60 godina :D. Ovo je sad "sveze"..
Drugo, valjda smo sposobni kao klub da se raspitamo za godiste igraca..
Kada je isao u skolu itd..

A što ne bi moglo i u Srbiji?! Uuuu, šta sve ovde može...
...a tek to na kom smo nivou, vrlo je diskutabilno, pa ovde ljudi kad vide crnca na utakmici ispuštaju majmunske kriike, a ne znam šta rade u Africi kad u dresu ugledaju belca...

Pogresio si! Obicno se ljudi kod nas slikaju sa crncima :D.
I dalje ne razumem taj fenomen :buhaha
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.806
Reaction score
29.781
Локација
Beograd
...
...a tek to na kom smo nivou, vrlo je diskutabilno, pa ovde ljudi kad vide crnca na utakmici ispuštaju majmunske kriike, a ne znam šta rade u Africi kad u dresu ugledaju belca...
...

...
Pogresio si! Obicno se ljudi kod nas slikaju sa crncima :D.
I dalje ne razumem taj fenomen :buhaha
Crnac ili belac, svejedno je, biće omiljen kod Grobara, ako sjajno igra...
...mada ipak mislim da su za koju nijansu crnci kod nas omiljeniji...šta ga znam, egzotičnije, neobičnije, interesantnije izgledaju u tom našem dresu, i dalje su u manjini u odnosu na belce pa privlače pažnju...
Znači uopšte nismo rasisti...i onda nekolicina idiota počne da ispušta majmunske krike kad vidi crnca u protivničkom klubu, a mi onda popijemo debelu kaznu zbog rasizma...ali možda bi tačnije bilo reći da je to bilo zbog nečije ogromne količine gluposti...
Samo što UEFA nema sluha za te finese...
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
229
Reaction score
1.186
Djuka dade gol danas iz penala protiv Asterasa (1-1). Golman ga procitao, ali preko ruke uz stativu u gol
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Postoji legenda da je Djurdjevic jednom sutnuo penal u desnu stranu...:D
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
tako je cakar sutirao samo obrnuto, ali uvek isto, levicom iz sve snage u (njegovu) desnu stranu. svi golmani znali da ce tako da sutne, svi pogadjali stranu, ali uglavnom ih je unosio u gol.
Pamtim da mu je jedino nesrecni Miloje odbranio bas takav penal u finalu kupa '96 u prvoj utakmici kod 3-0 (i kad su nam sudili penale, obicno je bilo kod 2,3 razlike). verovatno mu je jos neko skinuo penal, ali ne secam se bas
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.085
Reaction score
8.432
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Svi levaci sutiraju u svoju desnu stranu, lakse im je.
Cudno da Djurdji, koji je došao pre 2 nedelje, vec daju da šutira penal i to u 93.minutu... u svakom slučaju samo neka gura pa nek se proda bolje.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ne bi Maestro to samo tako spomenuo, ne vjerujem da je zaljubljen u daljnju karijeru našeg bivšeg napadača. :D Po Vučelićevom glasniku, imamo 15% od narednog transfera. Kol'ko tol'ko, samo ti "Đuka" zabijaj golove.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Vladimir Stojković je prokomentarisao:

"Obojica Petrovića nisu iskoristila u Partizanu šansu i sada pokušavaju da se vrate na scenu", rekao je Stojković "Sportskom Žurnalu".


Nek ga poduvaju 2 poetrovica! Bravo Stojke!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Bravo, Nikola Mitrovicu !!!! Karaj ciganku !!!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Prati li neko Calcio, sta se desava sa Blekijem, koliko vidim na netu nije ni debitovao za Fiorentinu?
 
Top