Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.952
Reaction score
27.055
Kakav antagonizam prema Nikolicu, morao sam nekoliko puta da proverim da li sam dobro procitao pojedine upise ovde, a bogami i da li sam na forumu Partizan.net.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Pa on je sam zasluzan za to. Dobro je jos i prosao kako je nalozio raju, ono slavljenje titule, vodjenje navijanja na Terazijama, kao da smo oslobodili Beograd. I posle tri dana, cao drugari...

Ali, nek bere on svoje brige! Ja sam verovao da ce on uspostaviti neku novu eru ovde, ali ocigledno da nije bio preterano zainteresovan za to i vreme ce pokazati da je napravio ogromnu gresku (kao i Stanoje).
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Misliš da je bilo, Mađa, perspektiva. Smrdi, znaš i sam.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Nisi razumeo dobro, momče, smrdi pozadina njegovog odlaska. Mare je smrt ciganska.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.515
Reaction score
4.772
Локација
Na vještičinoj sisi
Ja sam ubijedjen da je Ćelavom neko dobro zaprijetio da mora da sagne glavu i da se prilagodi atmosferi u Srbiji i da pazi na sreću nacije i da je to odlučilo da napusti Partizan. Samo mišljenje i nista više. Volio bih da neko ispriča vjerodostojnu verziju njegovog odlaska.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Celivi nije 20 godina zivio u Spaniji, znao je on atmosferu u Srbiji i prije nego sto je dosao u Partizan, ali tad nije imao gdje drugo.

Partizan ga je vratio u zivot, on nam donio titulu - kvit smo.

Zapalio je cim je stigla ponuda iz jedne od najuredjenijih liga, ja mu zelim da to bude najuredjenija u kojoj ce ikad raditi - i tu smo kvit.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.952
Reaction score
27.055
Ali sto je jebao ciganske picketine, aaa?
To jebanje ciganke, uz duplu krunu, mi je sinonim za Marka!
Delim misljenje clanova koji su misljenja da mu je "neko prijateljski uputio savet" da se to jebanje ciganke vise nece tolerisati...
Ali, da ju je jebao onako muski, Grobarski, Partizanski, jeste! Celu ju je zapalio...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Ako su odlucili da nam je zabranjeno opstiti sa cigankom, mogli su to uraditi na milion nacina, nema pretjerane potrebe za tim pateticnim scenariom eliminacije Supermena. Ne vidim da je gospodin Vujosevic bio primoran da naguli u Azovmas...


Nikolic je dobar trener, najzasluzniji je za rezultate iz prosle sezone i...To je to. Nista vise.

Mogao je postati legenda, ali te proklete uredjene lige...
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Doneo nam duplu krunu i svaki derbi jebao kurvu i vi ga pljujete, sto rece Rub Izuzev, gadan smo mi narod
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Iako mi se kod Nikolića nisu svidjale odredjene stvari bio sam ubedjen da sa Markom krećemo u višegodišnju pravu dominaciju, da smo dobili trenera na duže staze. Ona dupla kruna je nešto neverovatno i to je definitivno njegova zasluga. Užasno sam se osećao kad nas je napustio, užasno! Napalio nas je kao majmune posle titule, kao neko grobarstvo, trt-mrt, a onda ćao papani, odoh ja u Madjarsku. Pošto nigde ne postoji druga verzija priče sem njegove da je otišao u supersoničnu ligu Madjarske kod tajkuna Orbana, da tamo teče med i mleko a da su ovde paori, ja ću ostati pri prihvatanju te priče. Ima tamo sve uslove koje je oduvek zeleo pa je glupo da mu ja želim nešto drugo sem da do kraja karijere ostane tamo. Možda mu je neko šapnuo nešto, možda mu je neko pretio pa je zato otišao, mi to ne znamo i možemo samo da nagadjamo. Posle prve utakmice Partizan-Videoton Marko Nikolic je za mene postao ništa drugo sem neki prolazni lik, isto kao onaj golman sto sad brani za Napredak. Radujes se protiv kluba koji ti je obezbedio sve, raduj se brate, dok možeš... Zato je gospodin Nikolic posle prepotentne izjave posle prve utakmice popusio 4 komada u njegovoj velelepnoj Hungariji.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Golman napredka je grobarcina do srzi, ali u klubu ga nisu hteli
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Covek je dobio novac koji Partizan nije zeleo ili mogao da plati. Naravno da je morao dati nekakvu izjavu povodom toga, to je sve. Za one koji ne mogu da razumeju ili objasne neke stvari, iza svega sto je nerazumljivo uvek stoji veliki novac. Za dovoljnu sumu svaki covek ce raditi u Sahari, a ne u Madjarskoj. Marku hvala za sve, kao i Stanoju i jos mnogima.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Svaka njemu čast, neka nastavi i dalje protiv nas da se smeška i provocira. Nije se njemu dzabe Stojković derao u facu na JNA!
I Marko Nikolic je Grobar koji nije dao svojim igračima da izbace loptu u aut kad su naša dva igrača ležala na terenu u Madjarskoj već je kao krvnik napalio svoje majmune da nas tuku. Ali nekad tuku oni koji su nemoćni, zato je i popušio 4 komada.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Brate, PreCedniče, 'de ode ti. Poser.m se u vašeg Čivijaša i izvinjavam se zbog toga.
 
Top