Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.753
Локација
Beograd
Jbg sad... kad se vraćaju u godinama, onda "što se nisu vratili dok su bili mlađi", kad hoće da dođu dok su mladi onda "jeste, baš im se zbog Partizana vraća, splavovi su u pitanju"... Hajde malo se odlučite... je l' bolje da se vraćaju dok su mlad ili kad omatore? :)
Zavisi ko-Za neke je najbolje da se ne vracaju uopste,jedva smo docekali da im ledja vidimo:rolleyes:
Dzigi je nit smrdi nit mirise.Imao je dobre partije ali imao je i "briljantnih" poteza...Nikome nije nedostajao kad je otisao u to sam ubedjen.Ljajic,Savic,Mitar,Joveta,Raca neka se vrate slobodno i sa jednom nogom i svi ce ih docekati sa odusevljenjem.Ovi lolini drugari koje ih on sam priziva Dzigi i Neca Tomic ne moraju da se trose za kartu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Želi više od svega da se vrati, redovno se čuje sa Saletom, Lolom i Panticem.lola, Daca, Dzigi,kakav bleja trio. Da da sigurno mu se zbog fudbala vraća... Splavovi placu za njima...
Ako se dobro secam, njemu se nikad nije ni islo iz Partizana :).

Ljajic,Savic,Mitar,Joveta,Raca neka se vrate slobodno i sa jednom nogom i svi ce ih docekati sa odusevljenjem.

Jos koliko godina ostalo dok se ovi svi vrate :D?
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Niko da prokomentariše 2 komada Mitra za prvenac Ranijerija na klupi?
Istina, ništa tu Ranijeri nije menjao, odbrana je i dalje raspad...
A Ranijeri izjavio da je Mitar jedan od najboljih napadača na svetu.

Mitar 7 golova, 2. na listi strelaca PL, Aguero ima 8.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Sad da preuzme neka od tri Aston Vila, Bolton ili Ipsvič :)
Da uzme Millwall, obezbedi im opstanak, sledece sezone da osvoji Cempionsip, kad udje u PL da pokusa da napravi stabilnog premijer ligasa pa da napada lagano, izlazak u LE, pa LS pa sve po malo dok ne preuzme neki milijarderski klub xD
Ne daj Boze da mu padne na pamet da se narednih 10 godina vraca u nas fudbal...
Kako Veljko Paunovic stoji u USA?
Kali li se kao trener ima li izgleda da preuzme uskoro sta ozbiljnije?
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mislim da bi povratak u Čempionšip za Jokana bio korak unazad. Ako ne može naći posao u PL, postoje druge lige, Španija, Italija, Njemačka...
Paunović eto recimo da je izabrao neki stepen više takmičarsku ligu od Stanojevića, ali sve dok se ne vrati u Evropu, ne vjerujem da može napredovati. Ili možda neko i želi baš da provede cijelu trenersku karijeru u SAD, Kini i sl. Stanojeviću bi dolazak čak i u Partizan značio korak napred u karijeri.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da uzme Millwall, obezbedi im opstanak, sledece sezone da osvoji Cempionsip, kad udje u PL da pokusa da napravi stabilnog premijer ligasa pa da napada lagano, izlazak u LE, pa LS pa sve po malo dok ne preuzme neki milijarderski klub xD
Ne daj Boze da mu padne na pamet da se narednih 10 godina vraca u nas fudbal...
Kako Veljko Paunovic stoji u USA?
Kali li se kao trener ima li izgleda da preuzme uskoro sta ozbiljnije?
A ameriku, daleki istok, bliski istok se ide da se uzmu pare, kakvo crno kaljenje.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Da uzme Millwall, obezbedi im opstanak, sledece sezone da osvoji Cempionsip, kad udje u PL da pokusa da napravi stabilnog premijer ligasa pa da napada lagano, izlazak u LE, pa LS pa sve po malo dok ne preuzme neki milijarderski klub xD
Ne daj Boze da mu padne na pamet da se narednih 10 godina vraca u nas fudbal...
Kako Veljko Paunovic stoji u USA?
Kali li se kao trener ima li izgleda da preuzme uskoro sta ozbiljnije?

Ma kakav crni Millwall (ok, da popularnost koju ima ovde), iskreno mislim da zaista nema trenutno prostora da uzme da vodi neki tim u Championship a da zadovoljava ambicije i da ima mogućnosti...od ovih od dole stvarno su svi na nivou i ambicija da ne ispadnu (Fulam iako je isto bio rangiran je ipak imao iza sebe bogatog vlasnika). Ovi bolji timovi em dobro stoje em već su birali neka veoma zvučna trenerska imena. Ako bi baš birao osim one zajebancije bilo bi najveći štos da recimo uvede Nottingham Forest. Em dvostruki osvajači KEŠ, em nisu 100 godina bili u PL...Ali i oni stoje bolje sada nego što mislim inače i sami da su očekivali...

Uostalom kao i većini ovde koji su možda igrali Manager (recimo ja sam uvek igrao tako što izaberem najlošiju rangiranu ligu u Engleskoj), možda mu je cilj zaista bazični uspeh trenerskog posla, i ne interesuju ga Madridi kurci palci ili Kina i Katar (naravno retko je tako).
Nekako shodno i sa ljudima kojima sarađuje, verujem da je ipak sledeći posao možda neka španska ekipa (mada iskeno msm da je to mnogo teže), ne znam da li i dalje ima veze sa ljudima koji su ga odveli u Makabi i Votford...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Čini mi se da je Veljko dobio otkaz skorije.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Nije dobio otkaz. Bar tako piše na njihovom sajtu.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Lik je dijabola... Da je ostao jos jednu godinu u Partizanu, verovatno bi isao na Svetsko prvenstvo i bio reprezentativac. Ovako pored ovih velikosrba koji cekaju u redu poput Pankova, Falkaa, Stojiljkovica i slicnih, videce malo sutra. Ali svejedno, hvala mu za silne golove, bez obzira sto su mu krvna zrnca takva kakva su...
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Pola foruma teralo Tavambu, a sad bi nam legao ko budali šamar, u tandemu sa Rikardom. Jbg.

Drugo, u ekipi nema ni tri igrača s mudima, to nije vređanje, nego činjenica.

I to je samo početak problema:
1. nemamo sredinu terena - meni jedino Šćekić tu može nešto da doprinese, dok Zdjelar, Kosović, Đerlek nisu igrači za prvih 11.
2. nemamo čak ni manje-više korektne bekove kad je u pitanju ofanziva - Ćela igra beka da bi Sveta mogao da se forsira do iznemoglosti. Mnogo smo ispaštali da bi on bio u izlogu, previše. Meni bi Enake igrao svaku na beku, ajde možda ne derbi, ali sve ostale utakmice u njiva ligi DA! Za levu stranu nemam rešenje, možda Šehović kad se oporavi.
3. Pantić ne treba da igra krilo nikad više. Bolje da bude sa Šćekićem na sredini, ispred ova trojica: Zakarić ili Ivanović (levo), Janković (desno) i TOŠIĆ IZA RIKARDA!
Jedino tako. Nikolić zna fudbal, ali mi je tanak sa fizikalijama.

Dakle, ovako

Погледајте прилог 5103

Jbg, nisam znao šta ću od muke.
Klupa Ivanović, Nikolić, Zdjelar, Kosović, Saša Ilić, Đerlek, Sveta Marković, LB Miletić... tu ih ima i više :)
U svakom slučaju 2-3 igrača su nam NEOPHODNA sada na zimu! Sredina, napad, levi bek, levo krilo... uh... ne znam gde nam više treba.
Tawamba u novom klubu: 10 utakmica, 8 gola, 2 asistencije
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Pominje se mogućnost da Jokan preuzme Southampton mada je to po meni nerealno...navodno je bivši trener RB Leipzig-a Ralph Hasenhüttl glavna meta (mada i ovo je stvarno čudno rešenje). Ne bi bio dobar izbor Southampton, imaju slične falinke kao sam Fulham,...
 
Top