Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd

nesumnjivo talentovan fudbaler i dobar dečko po svemu što čujem ali lenj do zla Boga, okružen toksičnim društvom i alavim ocem. ne mogu da kažem da sam zadovoljan ali mi nije žao.

EDIT: mislim da je procenat od Vlahovićeve naredne prodaje mizeran, nadam se da grešim.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.912
Reaction score
7.818
Predvidjam da ce barem jedan od bivsih fudbalera Partizana i Benfike Fejsa-Zivkovic preci kod cigana.
Ovaj prvi tek kad, ako, obezbede evropu, a drugi kako chale kaze.

Zivkovic ili ce preci u neki Kiparski-Turski klub i do negde sacuva obraz i polako se opere za ono sto nam je uradio ili sada ima jos jednu priliku da nam se ..... i postane definitivno najomrazeniji fudbaler.
A od Fejse me ne bi cudilo nista.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.912
Reaction score
7.818
Necu da zagadjujem forum govnjivim slikama, guglaj malo fejsa dres...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Kakav uzas... Razmisljam sta je problem, jeste da je Benfika crvena, dres kao dres. Kad ono, .......... dres na njemu, sa sve osmehom.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.953
Локација
NbG
Al kapiram da plata leze redovno.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Taj ima kvalitet za Mačvu tako da je prošao i više nego odlično.. A prima mesečnu platu kao mi zajedno godišnje.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.912
Reaction score
7.818
Nas najbolji fudbaler xy godina unazad.
Ali sto manje pravimo ikone od nekoga manje cemo se razocarati kad dodje neki gadni momenat. On bi legao kao budali samar na ovoj postavi, umesto Filipa. Ako se uzmu milioni na Filipa ti kolko god ulozio na Leonarda ne mozes da izgibis. Leonardo donosi golove, publiku, titulu, lovu, a Stevanovic samo menadzerska kombinacija vidjena mnogo puta. Jeste Stevanovic je mlad nije jos napumpao misic nije za ozbiljan fudbal, ali ne moze da stigne jsl fudbalera koji trci sa loptom, nema ga na obe strane terena ali ako mozemo da uzmemo lovu za njega prodaj oma i dovodi Lea.
Plus opet mozemo da zavalimo Leonarda na bliski istok za neko milionce kroz 2-3 god.

Mene nisto ne moze da iznenadi sa one strane brda, ako udju u neku ozbiljniju lovu. Pa i mi smo doveli Clea i Stojkovica.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Znaci Stevanovic nije napumpao misice, svi ga pretrcavaju, nije za ozbiljan fudbal, nema ga na obe strane terena.. ali Leonardo je olicenje ratnika i borca, koji gine i u odbrani? Olicenje lojalnosti i privrzenosti klubu i timu, dok mu plata ne zakasni 3 dana, tad se naljuti i ne komunicira ni sa kim, na instagramu priziva Boziju pravdu da mu pomogne protiv zlotvora iz Srbije, pa kad mu Bog ne pomogne krene sa ucenama i bojkotom? I nije menadzerska kombinacija, vec uvek stavlja uspeh ekipe ispred svog uspeha, otuda i onolika sebicnost i jurenje sto bolje statistike!

Kazes nemoj da idealizujemo nikog, a onda odmah potom upravo to radis i napravis od njega nesto sto realno uopste nije!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.388
Локација
Nickname
Leonardo je brat grobarski.
Za Fiću ćemo tek videti.

Leonardo iz 2017. bi preporodio ovaj Partizan. Svaki veći klub danas ima zvezdu u timu. Mi bi imali 2.
Leonardo i Sadik, ne smem ni da pomislim kako bi to bilo, popizdeću jer znam da nije realno.
 
Top