Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.598
Локација
Beograd
Zanimljiva prica iz zivota Tariba :icon-smile:
Pa mi iz EX-YU znali smo još odavno da su mnoge Jugoslovenke veštice, ali nismo znali da je i brat Taribo to saznao, samo na malo teži način...a i svakim danom u svakom pogledu, iznenađuje nas koji je on to zaista jedan specifični ,,lik,, koji je svojevremeno igrao i u našem dresu...
Nek si ti nama brate živ i zdrav i...čuvaj se veštica, vampira, karakondžula i tako to... :D
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Da pozovimo brata da nam rastera ove napredne karakodzule sto jahaju Partizan :D
Imace tu puno posla FK KK VK karakondze vampire vestice imamo svakakvih stvorenja

^ Al' su ovi naši nabacili dobrog menadžera bmti :D
and Stojance likes this
znao sam :D

Vama nemoze covek da ugodi kad ide u vukojebinu ide po pare a sada evo sansu za da ide u Championshipu opet nije dobro :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Pa da ste čitali vest videli bi da je vlasnik Pekinga isto vlasnik Reading-a
Pod uslovom da novinari ne lažu, mrzi me da kopam po netu.
Puna podrška za Jokana, Marka, Stanoja i Ivića!
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Tesko da menadjeri mogu tek tako da u engleskoj guraju svoje pulene.

Jokanovic je taj koji je otvorio vrata srpskim trenerima, a, Vladimir Ivic kao mlad i perspektivan trener, koji vec ima lepu karijeru zacinjenu trofejima u pristojnim ligama, je logican izbor tamosnjih klubova.

Ok, znam da se ovo ne odnosi na njega, ali ipak...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Meni drago samo u prvom trenutku, već nakon toga se setim kako je trenutno u Partizanu i kako se kockamo na najosetljivijoj poziciji godinama.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Kako smo ih tad išamarali, a pritisak od strane mongoloida sa severa nikad veći. Na poluvremenu smo pauzu odradili pored terena, naši nisu mogli ni do svlačionice.
Gledao sa rođakom kod kuće, slomih tada prst od drveni sto kad su dosudili butinu Rnića kao penal. Posle Vukićevog gola prestao da me boli, a posle meča sav srećan idem u bolnicu, kao da čekam prinovu, gledaju me dal sam normalan.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
zna li neko koliko % “dobijamo” od Vlahoviceve naredne prodaje?
 
Top