Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Bolje da ne dolaze iskreno. Jesmo mi u kanalu, ali ne verujem da su na dovoljno dobrom nivou.
Narocito sto bi mi ocekivali partije iz prvog mandata.
Bilo je boljih prilika za povratak ovde, sada to svakako nije.

Nek nam ostanu u nekim najlepsim memorijama. Te uspomene nam niko oduzeti ne moze.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Kleo...Ma u kakvom stanju,ima fudbala u sebi dovoljno da razbija Ono sto je ovde krsteno kao jsl bunkeri...
Mada Mislim da od toga nema nista...
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Ja mislim da vec kad nije dosao pre 4,5 godine ,kad nam je bio potreban i on nama i mi njemu ,sada nije vreme .Sada je prakticno zavrsio karijeru,mozda bi mogao da nam bude od male koristi . Ali iz njegovog ugla gledano ,on bi trebalo da se vrati daleko slabiji nego u prvom mandatu,cime bi na neki nacin pokvario sliku iz prvog mandata ,ima 35 godina,izgubio je dosta vremena,da se vrati u klub kao rezerva i pritom bez velike plate . Ja ne vidim tacku spajanja u ovom transfera,oko obostranog interesa .

Vidimo Markovica koji ima 26 ,kakav je kada se protraci nekoliko godinau kojima je trebalo da napreduje ,koliko je slabiji nego prvi put .Osecaj za vreme u sportu je vrlo bitan ,Diara je dominirao 3 sezone,otisao u Saudijsku Arabiju,vratio se i bio rezerva ,brzina kojom je dominirao,u prvom navratu,bila mu je komicna,u drugom .Zamislite Klea,nakon 8,9 godina na niskom takmicarskom nivou ?
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
DJurickovic i da se razume donekle ,sto se mlati po takvim klubovima ali za Drincica,Volkova,toliko hvaljenog Grbica,koji nalaze utociste po kojekakvim perverznim klubovima vladajuce stranke ,a vec su finansijski profitirali daleko vise od toga ,za to ne bi trebalo imati opravdanja .
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.027
Локација
ante portas
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kleo...Ma u kakvom stanju,ima fudbala u sebi dovoljno da razbija Ono sto je ovde krsteno kao jsl bunkeri...
O koliko smo se puta opekli na ovakve fraze.
DJurickovic i da se razume donekle ,sto se mlati po takvim klubovima ali za Drincica,Volkova,toliko hvaljenog Grbica,koji nalaze utociste po kojekakvim perverznim klubovima vladajuce stranke ,a vec su finansijski profitirali daleko vise od toga ,za to ne bi trebalo imati opravdanja .
Ovi igrači nisu bili nikad posebna klasa niti su imali jake ugovore. Normalno je da će zaraditi dok god mogu igrati, bili to ili ne klubovi u Srbiji.
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Nisu bili posebna klasa,oko toga cemo se dogovoriti ali da nisu imali ugovore ,pa Volkov je nabrao para u Partizanu za 4 godine,dve u Serifu,jedne u Mehelenu,sigurno 15x vise para nego u Radnickom Nisu .

Drincic koji je igrao u Spartak Moskvi,Krasodaru ,Makabi Haifi,godinu i po kod nas ,Grbic koji je imao ugovor sa Olimpijakos,bio dve godine kod nas,igrao negde u Turskoj.Svi oni su zaradili preko milion u svojoj karijeri ili nesto manje ali ne verujem da su bas u Radnickom Nisu imali 250 hiljada evra po sezoni ,pa je to bila ubedljivo najbolja ponuda.

Uglavnom,oni su za malo para bili deo kluba koji je sramotno povlascen od ove vlasti na stetu Partizana i oni su to znali .Setimo se da su bili 20 bodova ispred nas i oni nisu imali nikakav problem sa tim .Ja ne vidim zasto bi iko od nas imao ikakvog postovanja prema takvim ljudima ?
 
Top