Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Iako ima veze teško da će on gledati interes Partizana. On se bavi svojom karijerom. Uostalom, Savo je sam otišao iz kluba, nisu ga ni uprava ni navijači smenili. Ako preuzme reprezentaciju poželeću mu sreću, neću sigurno da ga mrzim zbog toga.

S druge strane, danas je rodjendan našem kapitenu.
⚽️874 meča / 240 golova
11 titula / 6 kupova

Jer je Sale samo jedan...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.618
Локација
Zemun
Ni ja ne mogu da mrzim Savu, ali ako preuzme reprezentaciju, opet ce sam preci preko sebe i sebi pljunuti u usta. To mu zameram jbg...
Pa video si majstore sta su ti radili dok si vodio Partizan i ti uleces u pricu sa njima!?
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Ni ja ne mogu da mrzim Savu, ali ako preuzme reprezentaciju, opet ce sam preci preko sebe i sebi pljunuti u usta. To mu zameram jbg...
Pa video si majstore sta su ti radili dok si vodio Partizan i ti uleces u pricu sa njima!?
Bravo. Neshvatljivo bi mi bilo da preuzme reprezentaciju, a smradovi su ga doveli do nervnog sloma njihovim bolesnim delima.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.988
Локација
ante portas
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.988
Локација
ante portas


 
Top