Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.400
Reaction score
10.440
Локација
okupirana Srbija
Zakuvaće, sve će da se puši
SRBIJA-PRESS-TRAINING_39-1024x810.jpg
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.876
Локација
Žrnov
Krstajic je burazer medju prvima hvalio Vucica,secam se toga a i overlord se setio jer je zbog te pravovremene podrske bio nagradjen ni kriv ni duzan selektorskom pozicijom....
Krstajić je prvi trojanski konj preko koga je sekta pokušala da zauzme klub. Stanojević se izleteo, emotivan kakav je, i bi šta bi. Zbog lojalnosti nije hteo da se vrati iako ga je mutavi više puta ubeđivao i molio da ostane.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.423
Ne gajim neku iluziju da će dotični uradi išta da mnogo nasekira ove sa druge strane brda. Na kraju krajeva, naše je da do kraja prvenstva sve protivnike nataknemo na onu stvar i ja zadovoljan. Sami smo u ovoj borbi protiv svih.

Druga stvar mene boli, a to je ono što je Krstajić rekao i što je itekako u pravu. Ranije je Partizan bio porodica, bivši igrači su rado navraćali u svoju drugu kuću. Sada nemaju kod koga. Mada se postavlja pitanje koliko njih je iskreno i zaslužilo da im neki bolji, "zdraviji" Partizan sutra otvori svoja vrata?
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Krstajiću, ne pravi se malouman, da nije tvog predsednika, ti bi imao naprimer šansu da danas osvojiš 3 boda ili makar bod. E upravo zbog njega džaba će tvoji igrači izlaziti na teren i gaziti travu, kao i igrači ostalih 17 timova.
Voleo bih da me demantuješ ali svi znamo kakve su šanse protiv kluba tvog predsednika.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Kica Kosovic dao gol za Kairat, u super Kupu Kazahstana!
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Vidim ovde se pise o pomenutoj utakmici. Ovakav penal mogu samo njima da dodjele, ovo je krajnje smijesno sta se desava.
 

Tatar

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2020
Порука
10
Reaction score
8
Локација
beograd
Krstajiću, slino odvratna, je l' ti i dalje sve regularno, vučič nije kriv ništa? Jebao te on u dupe. Pu, baš i volim što si osetio karmu na svojoj koži, slino!
koliko vidim nije se završila utakmica pa da se Krstajić (jedan od retkih igrača koji je došao u Partizan a da u fakturi menadzera nije pisalo "nema ništa bolje")
naziva slina.
Svaka osoba iz Partizana koja se bori za Partizan bi trebalo biti slina ako se ne oglasi posle ovoga.
Tako da si uvredio i trenera koji je na tvom avataru
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
koliko vidim nije se završila utakmica pa da se Krstajić (jedan od retkih igrača koji je došao u Partizan a da u fakturi menadzera nije pisalo "nema ništa bolje")
naziva slina.
Svaka osoba iz Partizana koja se bori za Partizan bi trebalo biti slina ako se ne oglasi posle ovoga.
Tako da si uvredio i trenera koji je na tvom avataru
Taj sa mog avatara se oglasio još pre mesec-dva, a Krstajić je i dalje slina. Sns slina.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Kako ide, i kakvo je ovo ludilo, na kraju Partizan nece ni imati legende..bar ne zive..:pop
 

Tatar

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2020
Порука
10
Reaction score
8
Локација
beograd
Taj sa mog avatara se oglasio još pre mesec-dva, a Krstajić je i dalje slina. Sns slina.
ono što sam ja čuo je da na direktno pitanje
"da li imate utisak da se namešta prvenstvo za zvezdu"?
odgovor je
"ne,govorim za period odkako samja tu-sve je regularno"
tako da pitanje broja stranaca i povlastica nije isto što i nameštanje utakmica.
Daleko od toga da je Stanojević dužan da izigrava Vujoševića pa da priča o tome ali bi svakako trebalo biti ispred Krstajića
na tu temu.
Kao i svi drugi koji žive od Partizana i trenutno nose grb Partizana.
i opet iako izaberu da ne pričaju o tome sigurno ne bi trebalo da budu nazivani tim imenima.

lični animozitet i kritike su drugo ali ovakav razvrat je nešto na šta ne treba forum Partizana da odiše.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
ono što sam ja čuo je da na direktno pitanje
"da li imate utisak da se namešta prvenstvo za zvezdu"?
odgovor je
"ne,govorim za period odkako samja tu-sve je regularno"
tako da pitanje broja stranaca i povlastica nije isto što i nameštanje utakmica.
Daleko od toga da je Stanojević dužan da izigrava Vujoševića pa da priča o tome ali bi svakako trebalo biti ispred Krstajića
na tu temu.
Kao i svi drugi koji žive od Partizana i trenutno nose grb Partizana.
i opet iako izaberu da ne pričaju o tome sigurno ne bi trebalo da budu nazivani tim imenima.

lični animozitet i kritike su drugo ali ovakav razvrat je nešto na šta ne treba forum Partizana da odiše.
Pa ne moze direktno da kaze da je namesteno, ipak je on trener, a to sa sobom povlaci kazne i druga sranja koja mu ne trebaju. Posao nase nesposobne uprave je da to govori, a kad vec oni ne smeju, Stanoje je indirektno rekao da "razume da je zvezda srbija i da su svi u tom nekom fazonu, ali da mi ovde ne igramo fudbal samo zbog zvezde" i mislim da je time sve rekao.
 
Top