Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ne znam koliko je realna prica za Sasu Ilica i CSKA Sofija ali titula u nekoj slabijoj ligi za Saleta tipa Bugarska,Slovenija bi za njega bila prava stvar da dobije neophodno iskustvo potrebno da uzme Partizan i igra evropu i pobedjuje lagano u domacem prvenstvu.
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Đani....
 

Прилози

  • Screenshot_20220413-144341_Kurir.jpg
    Screenshot_20220413-144341_Kurir.jpg
    596,3 KB · Прегледа: 112
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Koliko se malo pominje na ovim temama i koliko se zapravo potcenjuje Stefan Savić. Kad je bio kod nas videlo se da će imati veću karijeru od svog parnjaka tad ali ovo što on igra nekoliko godina je druga dimenzija.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Koliko se malo pominje na ovim temama i koliko se zapravo potcenjuje Stefan Savić. Kad je bio kod nas videlo se da će imati veću karijeru od svog parnjaka tad ali ovo što on igra nekoliko godina je druga dimenzija.
Ne bih rekao da se potcenjuje. Savić je vrhunski štoper. Mislim da smo ga čak izabrali u timu decenije na forumu.

On i Krstajić su bili opasan tandem. Oni i Kleo su bili najveći razlog za LŠ tada. Jaka odbrana je ključ uspeha. A danas imamo rekreativce.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Ne bih rekao da se potcenjuje. Savić je vrhunski štoper. Mislim da smo ga čak izabrali u timu decenije na forumu.

On i Krstajić su bili opasan tandem. Oni i Kleo su bili najveći razlog za LŠ tada. Jaka odbrana je ključ uspeha. A danas imamo rekreativce.

Rekao sam da se ovde slabo pominje a potcenjuje se inače kod nas, ne konkretno ovde na forumu.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Pa slabo se pominje zato sto nije vezni ili napadac i ne daje golove pa da ga pominjamo malo cesce :D
Sala na stranu Savic je stopercina nemoze bas svako da igra vec 7 sezona za Atletiko u Colov sistem ako nema kvaliteta ili ako je kiksara.
Trenutno od svih stopera koji su igrali za Partizan (a jos uvek se aktivno bave fudbalom) Savic je No.1 i po kvalitetu i po karieru pa tek onda nekoliko koplja ispod su Bleki (sto ne znaci da i on nece imati slicnu mozda i bolju karieru, a ima i kvaliteta) pa onda Nastasic ( doduse ovog su dali kao kusur nije ni oznoio dres Partizana posteno to onaj posteni mutavi djura ko se javio sad pre neki dan da nam soli malo pameti kako je on i njegova bratja lepi rasa i mile burek bili su bogove za ove sada, kad vidis rezultate i bili su ali su nas govnari ojadili kao skakavci jebem im mater mutavu sto nismo stali na noge tada i postali profisionalni klub) i mladi Kalaba koji jos luta i trazi formu od kad su ga aktuelna uprava (crkli majci ) prodali.

Jebes mu mater evo sad mi se digao pritisak kad se prisetim kako su se odvijali transferi na gorepomenute ex Partizanove stopere.
Savic - doveli smo ga odkad smo usli u LS (mislim da mu je propao transfer u Arsenal) pa ga snajder djura utopio nakon sezone i to pre vazne utakmice kvalifikacija LS
Nastasic- dali ga za kikiriki djura i bratja (jebao vas falji i damjanac u dupe)
Bleki - utopili ga trenutni skakavci na prvu ponudu posle prve krstene sezone za kesa bez procenta
Kalaba - slicna prica kao Bleki jos bi prosli i gore da se nije Lazio predomislio u zadnji trenutak

Decenije jajarenje, sibicarenje i muzenje milione iz Partizana.
 
Top