Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
"Ostaće doživotni navijač kluba" pljuc
Do juče nije znao ni kako se zovu:
Krstajić je posle remija sa Bnei Šakhinom (1:1), u kom je celo drugo poluvreme imao igrača više, napravio veliku lapsus pošto je pogrešio ime svog tima.

Umesto Makabi iz Tel Aviva, rekao je Makabi iz Haife, a najveći problem u celoj priči je to što su veliki rivali
Na prvoj konferenciji za štampu kao novi šef struke je pričao o mnogim temama, ali je sve iznenadio jedan detalj. Pričao je na nemačkom jeziku. To je iznenadilo i novinare i navijače koji su pratili predstavljanje.

"Na koji način će razgovarati sa igračima? Da li zna engleski?", bila su samo neka od pitanja navijača, a ubrzo su ga to pitali i predstavnici medija.

Treniras klub u inostranstvu a ne znaš engleski. Prosto je neverovatno da dobiješ uopšte posao kao trener u današnje vreme.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Krstaja nacrtan za trenera…

Leb te jebo
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
ne kazu nego on sam to kaze :D

"Meni je bio lep i nezaboravan ceo taj period mog sazrevanja u Partizanu i kako je u meni razvijan taj osećaj pripadnosti i ljubavi prema klubu. Znate, ja sam došao iz Izole i dok sam tamo bio, meni je samo fudbal bio važan. Prema Olimpiji nisam imao nikakav osećaj, a slabo sam se identifikovao i sa klubovima "velike četvorke". Sve se ipak promenilo kad sam došao u Humsku. Znate, dođe saigrač i stavi kasetu sa pesmama Partizanovih navijača, evo i sad se naježim kad se setim kako smo ih pevali. Ja razlikujem dve vrste partizanovaca: one koji su ludi za njim od rođenja, kao moj prijatelj Zlatko Zahovič, i ovakve kao što sam ja, koji smo zaraženi", pričao je u jednom intervjuu Darko Milanič.


Doneses njega i Zahovica za SD ali imaju ogromnu manu stranci su ne osecaju sns
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.515
Reaction score
29.309
Локација
Novi Sad
Sta kaze narkoman? Sve regularno? Krsta mu? Sns ispostovao najveceg podanika naseg predsednika? Sliku tvoju ljubim, ljubim ljubim svakog dana?

Drago mi je da su ostali u ligi ako i lalat ostane trener...pa ljudi nisam prisustvao davno boljoj zajebanciji nego kad smo igrali sa njima na JNA, koliko ljudi ustvari voli da tovari narkomana.....uff sve mi osmeh na licu kad se setim kako je djipao pored klupe, mahao rukama, krstio se, pa sedeo sjeban :D oprosti mi Boze, ali taj je stvoren da se proziva i tovari kao niko :picka-ciganska:
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
S obzirom da nece doci npr Jokanovic, Ivic sigurno ni Nikolic koji nas je i onako ostavio nakon osvojene titule ne vidim nikoga sa srpskim pasosem ko bi mogao da preuzme Partizan i napravi rezultat. S tim vise sto nas problem nije bio Stanojevic nego igracki kadar koji je...bolje ovdje da stanem.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Trener je tu manji problem. To je kao kad lakiraš auto i kupiš nove kvalitetne felne, a motor ti u kurcu i prešao 300k km.

Edit:
Prihvatio bi čak i krstajića, ako to znači da celokupna uprava odlazi sa celim upravnim odborom. Ma prihvatio bi u tom slučaju i triling Kosanović/Pižon/Živa. Sve samo da se ovaj kancer odstrani i da svi dobiju zabranu ulaska na stadion za sva vremena.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Sadik zabio za 2-2 u gostima kod Leganesa i na taj način Almeria na jedvite jade uspjede ući u Primeru. Spasio ih je poslednji Alkorkon golom u 91. min i pobjedom protiv do tada prvoplasiranog Eibara. Da ne bi toga ispadoše jer bi bili u krugu od 3 ekipe sa istim brojem bodova, gdje su najslabiji. Ovako idu s prvog mjesta, ni krivi ni dužni.

Eto para Vazuri i Ilievu od procenata, sad kad uleti bomba od trenera. :D
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Taj odvratni španski fudbal . Bez da se zna neki dogovor...cccccc . Poslednji pobedio prvog ccccc... Pa tako ne može...... Sad kad ih rebne Čeferin što se nisu lepo dogovorili....
Bože,bože..pa jel narod Španije nešto skrivio kad mora tako da se pati,u toj neizvesnosti...
Moraće opet FSS da im šalje naše stručnjake .....Goveđu glavu,Stolicu,Drogiranog,Neška...
I sudije da malo obrazuju njihove ....
Cccccccccc
 
Top