Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Raca Petrovic na Kipru, pored njega i mladi Puric koji je bio u Teleoptiku na Kipru.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.302
Локација
Novi Sad
Vujača o odlasku iz Partizana
– Za mene je to bio veoma težak trenutak, rastanak sa drugovima. Jer toliko toga smo prošli zajedno kroz sve te godine. Partizan je postao moja porodica, moja druga kuća. Stekao sam mnogo prijatelja u klubu. Zato mi je sve teško palo. Partizan sam oduvek, još kao dečak, mnogo voleo i sanjao sam da igram za njega – rekao je Vujačić.

Usledilo je pitanje da li su navijači Partizana najbolji na svetu, na šta je Vujačić bez razmišljanja odgovorio:

– Po meni, da.

Imao je od koga da čuje informacije o svom novom klubu. Saigrač iz Partizana Bibars Natho je igrao za Rubin.

– Pričao sam sa Bibarsom Nathom, on je proveo četiri godine ovde i na veoma lep način je govorio o klubu. Rekao mi je da je odlično organizovan, da je ruska liga jaka. Malo sam pričao sa saigračem iz reprezentacije Seadom Hakšabanovićem, ali on ne govori toliko dobro srpski jezik. Sve preporuke sam dobio i od Darka Jevtića, preko posrednika, pošto se ne poznajemo lično – dodao je Vujačić.
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Na odmoru sam u Grčkoj i na plaži gde inače nema naših skoro pa uopšte upoznam se sa nekim načim dečacima, pošto kako šta izronim moraju i oni da vide i tako sedimo na plaži i jedan mali kaže moj tata je dao gol Zvezdi na derbiju na Marakani. Reko kako se ti mali prezivaš, kaže Mihajlović i tu me baci u takav rebus...dok smo ustanovili šta i kako...inače preziva se Mihajlov, a tata mu je MIloš koji je onda otključao komšinicu kada je primila 4 lepa komada. Tata se mislim zvanično povukao iz fudbala prošle godine, a mali ima opasnu levicu i vežba je po plaži, nadam se za još neki gol Mihajlova u mreži komšinice.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Jedna od istinskih legendi, a ne novokomponovanih "legendi" FKP.
Nek mu je sa srećom!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639

Добар тактичар и у фудбалу и ван фудбала. Контам да присуством у Азији жели себе дугорочније финансијски да обезбеди, а онда да се врати у Европу. Надам се баш у Партизан јер ваљда ће дотле да се разведри ова тама која нас је надвила.

С обзиром да је време за едит истекло.....

marko_nikolic_350_400.jpg

"Ја ћу се вероватно једног дана вратити поново у Партизан јер нема ниште лепше него радити у својој земљи, свом граду и свом клубу... Ја чак и осећам неку потребу да негде, у неком тренутку, заједно са неком групом људи уложим ванредно велику енергију, колико је у мојој моћи, да дам све што човек може да да, да би тај клуб био то што треба да буде.... Када дође време, а доћи ће."

"Партизан има добру базу и може релативно брзо и лако да се апдејтује и постане добар, здрав клуб."
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Mitrovic predstavljen kao novi igrac Al Hilala. Odbijao je da trenira i igra za Fulam, pa je klub morao da popusti ili da ga proda. Nema informacija da li je i ovoga puta njegov otac pretio bacanjem bombi na stadion kao sto je bio slucaj u Partizanu. Za 3 godine inkasirace 75 miliona evra.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.595
Локација
Beograd
A obećao je i da će se vratiti da igra za Partizan, ali, kao i još neki - nije to ispunio. Možda jednom hoće...
Mada ne znam kako.

Doduše, nama su se mnogi stvarno vraćali, ali bolje i da nisu... :confused-smiley-013:

Za 3 godine inkasirace 75 miliona evra.
Da, ali, jbg, ko zna koliki su tamo troškovi! Ja na posao idem busom, a on tamo će možda morati jahtom...i to preko peska i pustinje! :icon-rolleyes:
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Sale Ilić više nije trener CSKA iz Sofije.
Pojedini mediji pišu da je podneo ostavku (telegraf npr), dok drugi pišu da je dobio otkaz.
Izgleda da je bilo trzavica već neko vreme koje su kulminirale poslednjim rezultatom u Evropi i potezima uprave prilikom transfera igrača.

p.s.
Kolega iz Bugarske koji je aktivan u odgovarajućoj temi verovatno ima više informacija, pa da sačekamo da se i on javi/oglasi.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
722
samo da ima motivaciju kao kod save i neka bude jedan od najboljih igraca u ligi..u suprotnom nece izdrzati ni 6 meseci.
 
  • Like
Reactions: Zex

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.406
Reaction score
10.457
Локација
okupirana Srbija
Ovim slepcima iz pribojskog FAP-a ni Odita nije pomogao, koja smlata snsovska ih vodi nije ni čudo, ni De Brujne im ne bi pomogao.
 
Top