Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Je l' ti je neki rod kad ga ovako braniš i ulaziš u konflikt sa nekoliko članova? Druže briga me za Drinčića i da li je grobar ili ne. Ne sviđa mi se kako se ponašao na svakom derbiju i tu ne mislim na njegov trud, nego na cigansko ponašanje, provokacije i slično. Saši Iliću bilo je neprijatno kada je igrao protiv svog kluba, a ovaj se ponašao kao da nas mrzi.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Prijatelju, koji konflikt? Jel problem što sam na argumentovan način objasnio da ima i nas koji ga ne smatramo ljigavcem i slično? Eto, bio sam na oba derbija na kojima je ciganima zavukao, pa odakle imam tu neku potrebu da ga “branim”.
Mogu da uzvratim pitanjem, jel naštetio tebi il nekom ko ti je rod, pa imaš potrebu da ga porediš sa jebenim ožegovićem?
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.406
Reaction score
10.457
Локација
okupirana Srbija

Bojan Ostojić završio karijeru. Jedan od meni najdražih igrača FKP u novijoj istoriji, igrao je pošteno, isto tkav odnos imao i prema dresu koji je nosio i prema navijačima. Kao iz nekih drugih, boljih vremena da je stigao u FKP.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Kakav je to bio car, uvek drag lik. Sjajna levica, precizan udarac, nezgodan za cuvanje. Dosao je u Partizan cini mi se iz Buducnosti, a posle je dao gol u Podgorici po nekom blatu sa preko 25 metara u raslje, secam se toga. Gol koji se pamti protiv tada Obilica za pobedu u finalu kupa, neki centarsut iskosa sa 40 metara a on sa 16 metara glavom lobuje golmana, najnizi igrac na terenu! Pozdrav za majstora! :navijac
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Ninkovic u Gruziji, srecom pa je javno pljuvao svinju i upravu inace bi ga vratili kod nas.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Bojan Matic bivsi napadac nastavlja karijeru u Saudijskoj Arabiji, 3.liga.
 
Top