Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.377
Reaction score
19.626
Локација
Kej Republika
Znam da će nama dati dva evrogola i otkinuti 3 boda, kad budemo gostovali dole.
Deja vu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Šuška se da smo našli novog napadača :D
Screenshot_2023-09-16-10-06-25-540_net.b92.android.brisbane-edit.jpg
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
M. Šćepović želja Novog Pazara.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.815
Reaction score
24.277
Локација
Академија
Превод:

"Како ме је мој отац научио - увек дај све за свој народ и никад не престани да јуриш своје снове (циљеве). Устани и настави да се бориш."

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
9.056
Reaction score
14.486

Crno-beli su posle sedam kola na drugom mestu sa tri boda zaostatka od lidera TSC i utakmicom manje. Marko Šćepović, dete crno-belih i novi napadač Novog Pazara.

Nije to Partizan kakav pamtim, što misle mnogi koji su bili deo kluba. Potrebno je da se crno-beli okrenu omladinskoj školi i da odatle dolaze prvotimci kojima će pomagati nekoliko stranaca. Dovođenje 15 igrača iz drugih zemalja ne vodi nikud. Deca Partizana najbolje osećaju klub. I ove sezone ekipa pobeđuje na srce i karakter domaćih igrača Nemanje Belića i Svetozara Markovića. Sećam se kad smo ušli u Ligu šampiona 2010. imali smo 17 ili 18 igrača iz naše škole.
...............................................................................................................


Све се то ми слажемо да треба омладинску школу довести на ниво на ком ће опет да даје квалитетне првотимце али некад је паметније ћутати. Испаде да су поједини бивши нам и садашњи играчи који су потекли из наше школе већи карактер од Натха и сличних странаца и да више осећају клуб.... Е зато што мислимо да смо Богом дани само зато што смо прошли кроз омладинску школу Партизана зато сад Мореирин син не игра код нас.......начин на који смо се односили према неким странцима и начин на којим смо се "одужили"неким "играчима из наше школе који осећају клуб" је један од разлога зашто смо доведени до ове тачке. Кад Света може да буде капитен поред Натха то све говори у каквом су нам проблему филозофија и савест. Па тај Смиљанић који је прозвао Натха због изјаве је зврндао на клупи у његовим годинама и није допринео ништа, а био је као неки капитен.... Само што мање таквих који "осећају клуб", а што више Бибарса, Мореире, Жуке...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Nije poenta u nekoj ljubavi prema klubu. U današnje vreme to je manje više nebitno. Bitno je imati jaku školu gde dobijas talente kao što su Jovetić, Vlahović, Mitrović, Ljajić, Pavlović,... To su igrači koji realno nikad ne bi mogli da kupimo finansijski. To su igrači svetskog kalibra. Ima par izuzetaka kao što su Sadik i Asano. Ali to se retko kada dešava i plus takvi imaju solidne plate za razliku od domaćih. Da bi mogao da dovedeš takve trebaju ti veza ili skauting. Mi to jednostavno nemamo i ove igrače što sada kupujemo su isključivo zbog menadžerskih kombinacija.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
929
Reaction score
4.947
Локација
Beograd
Jedno je to da nam trebaju talentovana deca jer je to najlaksi nacin da dodjemo do vrhunskih talenata koji ce da nam doprinesu prvo na terenu, a zatim i finansijski, nesto sasvim drugo je ova prica o 18 igraca iz skole, Sveti kapitenu i njegovoj borbenosti kao glavnom faktoru za nase rezultate u ligi i nasoj deci koja osecaju klub i zato se bore za njega, dok zle strance boli uvo za klub i gledaju samo da uzmu pare uz minimalan trud. Ovo prvo je mislim nesto sa cime smo svi saglasni, ovo drugo je glupost.

Takodje mi je zanimljivo kako se nasa deca stalno javljaju da im smetaju stranci, a niko se ne javlja (bar ja nisam video, ako sam propustio izvinjavam se) u vezi toga da nam igraci bukvalno beze iz kluba, da klub i ove igrace koji ne pobegnu uzasno prodaje, da je klubu do pre koji mesec bila iskljucena struja na stadionu. Sve je to super, samo eto da nema tih stranaca nama bi bilo 10 puta bolje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
9.056
Reaction score
14.486
Критикују се странци који се покажу као промашај што нико и не оповргава али се онда појави fake Шћеповић и проспе причу као да неко треба да има бесконачни кредит само зато што је прошао нашу омладинску школу (или је домаћи играч) па нам још и објашњава како играмо на крилима борбености домаћих играча, а Натхо и Салдања ето ладе муда..... Уопште та подела на странце и "наше" је тотално дебилна и то што је неко из ове или оне категорије не чини га бољим или лошијим већ је битно оно што се покаже на терену без обзира да ли је странац или не. Тако да кад прочиташ овако нешто од бившег капитена схватиш ко је све носио траку овог великог али несрећног клуба...
Није му остало ни толико интелигенције да се запита помажем ли ја мом клубу овом изјавом, да ли је време за овакве изјаве него удри одмах на поделу тима на странце и домаће, испадни визионар.....немој случајно да прозовеш управу, ко зна можда ће ти требати некад што да се замераш. Срећа па његове изјаве имају тежину колико и просечног учесника задруге...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa nije stranac fudbalska lopta da je svaki isti. Niko ne polemiše o Moreiri, Dijari, Kleu itd itd pa sve do Asana, Sadika i Natha. Polemiše se o raznim Severinama, koji je samo prepakovani Predrag Luka.
Bukvalno to. A ove smo doveli jer smo imali jaku vezu zbog Miloševića i Tomića. Tj njihov da kažem "skauting".

Baš bi voleo da vidim listu naših stranaca podeljenih u 3 kategorija: dobri, loši i osrednji. Verujem da će nažalost dominirati ova "loša" kategorija.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.914
Reaction score
30.265
Локација
Beograd
Polemiše se o raznim Severinama, koji je samo prepakovani Predrag Luka.
Baš bi voleo da vidim listu naših stranaca podeljenih u 3 kategorija: dobri, loši i osrednji. Verujem da će nažalost dominirati ova "loša" kategorija.
Дало би се полемисати о три категорије странаца кад би излапели старац попут мене могао да се сети свих странаца који су били код нас...с тим што мене много више брину домаћи играчи јер су странци по правилу бар били прави фудбалери, ако ништа друго...за разлику од многобројних домаћих...

Србски футбал толико заостаје за савременим ногометним гибањима, да је то језиво - показао је то Нордсјеланд који нас је ишамарао, али и Сити који је Галактикосима свака два минута шутнуо на гол...
Није само што наши трче као пужеви у односу на газеле, него што МИСЛЕ СПОРИЈЕ ОД ПУЖЕВА!!!

Ја сам пре неки дан толико викао на несрећног Аранђела, да ме околина умало није избацила са ЈНА - не зато јер је грешио, не зато јер је кикснуо, него зато што и не жели лопту јер не зна шта ће са њом...а кад му лопта дође, мени дође да се убијем...и још нам је он бољи бек...
И ми онда полемишемо о странцима?!?!?!

Наша деца?! Каква бре деца?! Каква школа?! Какви домаћи, какви странци?! Има бре да игра најбољи и шлус!
Овде је повика на Северину да је лош. Па и на Менига. О.к. тачно, нису оно што треба (или би могли?) да буду...али...КО је бољи, изволите, хоћу име, презиме!
Ако немате име, презиме и доказ да је бољи, онда играју ова двојица и тачка!
Уколико играмо са крилима!

Ако нећете да играмо са крилима, онда је то друга ствар. Али то повлачи и неке своје последице...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.931
Reaction score
11.508
И ту треба разлучити, да ли причамо о нашој деци ала Јоветић, или Митровић, или нашој деци ала Неца Томић, или Бабовић. Нити су сви странци који су били код нас исти, нити су ,,наша деца" иста.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Važno da je prvo nudio zvezdi igrača. Strašno. Bivši igrač prvo nudi njima.
 
Top