Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Gde je onaj Kolorado sto je ( bio ) kod nas ?
Jel jos uvek tu , nisam ispratio njegov odlazak :D
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad
Da mi je znati na koju foru ekipa u čijoj su prvoj postavi Janković i Andrade, igra nerešeno sa prvoplasiranim timom Bundeslige… :rolleyes:

I to im (po flashscore-u) njih dvojica čine par zadnjih veznih?!?! U mandatima kod nas, ne zna koji je bio kritičniji i nedisciplinovaniji defanzivno
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
Мислим да нико није имун на другачије и несвакидашње климатске услове и да се ретко ко тамо и наигра фудбала, свакако јесте изненађење.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Da mi je znati na koju foru ekipa u čijoj su prvoj postavi Janković i Andrade, igra nerešeno sa prvoplasiranim timom Bundeslige… :rolleyes:

I to im (po flashscore-u) njih dvojica čine par zadnjih veznih?!?! U mandatima kod nas, ne zna koji je bio kritičniji i nedisciplinovaniji defanzivno

Tako sto na klupi imaju coveka koji je vrhunski u svom poslu i koji je tu vec 16 godina, tako da ne samo da je postavio sistem, nego ga je uigrao i usavrsio do najsitnijih detalja. Oni vec godinama beleze konstantno dobre rezultate u Evropi i ako su dosta skromni kad je kvalitet u pitanju, kada pogledas igrace koji su igrali tamo niko nije nista napravio van Karabaga, u sta smo se i mi nazalost uverili sa Andradeom.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
@Nikola9875 jeste prvoplasirani tim Bundeslige, ali postava koja je sinoc izasla je drugi tim. Mislim (nisam siguran) da nijedan prvotimac nike bio sinoc na terenu, cak je i golman rezervni branio.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.655
Brat naš dobri
Da li postoji neki igrač u novijoj istoriji da je ovoliko zavoljen za samo sezonu i po u klubu,pri tom ta cela sezona je klubu i navijačima za zaborav..
Dobri naš Belka, dao mu Bog svu sreću..i da dojde kući što pre :pfc:
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.314
Локација
Kej Republika
Top