Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Goran Tomić
Pojeo sam govno. Već sam se opekao zbog naših medija jednom, za izjavu Save koju nisam pogledao/poslušao, već pročitao, sad i ovo. Drago mi je što sam pogrešio.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Ansambl Južni vetar i duet Sinan Sakić-Dragana Mirković: Svi grešimo, svi grešimo... :icon-lol:
Neki su bar jaki da to priznaju bar sebi, ako ne i drugome...

I mnoga naša fudbalska ,,deca,, imala su i neke greške u karijerama, a neko od njih nekada, eto, opet dođe nazad da pokuša i da neku grešku ispravi, ili bar da proba još jednom kako je to biti u crno-belom dresu i izaći na JNA pred 3 do 10 hiljada visokozahtevnih Grobara, koji sve o fudbalu znaju bolje od fudbalera i trenera...

Markec, drž' se, i izađi na teren tek kada budeš potpuno spreman za minutažu koju će ti Savudin dati...
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Gledajući nešto oko CSKA vidim da je Gogua kod njih. Moram to ispratiti malo jer od kada je otišao od nas, promenio je za dve ipo godine čak pet klubova (Riga, Kairat, SKA, Daugavpils, Tambov) i samo u ovom poslednjem je odigrao pet utakmica. :D

Ne znam kako je on došao do CSKA. :buhaha
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
Jbg, nagovestio je Dominator potencijal i kod nas, ali se onda odao porocima. Sećam se da smo na derbiju u rupi komentarisali da igra kao da je pijan, da bi se kasnije ispostavilo da je i bio pijan.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Dao je 2 gola u tom prethodnom klubu (Tambow), 1 dao odmah cim je dosao u CSKA... proigrao na pravom mestu u pravo vreme :D
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M

 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Krcko

Početnik
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
38
Reaction score
26
Локација
Bijeljina
Stolica kandidat za selektora mladih.. posle samo 2 utakmice debeli Nesko je verovatno bivsi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Znamo svi ko je Sale, ali ja ne znam, ima li on neku trenersku školu, diplomu, il' tako nešto? Ili mlađe kategorije može da ,,selektira,, i neko bez diplome? Ili će Sale da vodi glavnu reč, a pro forme neko sa diplomom da sedi pored njega?

Ja znam da diploma često zna da bude NIKAKVO merilo da li neko stvarno zna da radi dati posao, znam i da Sale sigurno zna više o fudbalu od mnogih sa diplomama, ali zakon je zakon, pravila su pravila...

Na primer, možeš da budeš idealna ličnost za profesora u nekoj školi, ali ako još nisi završio fakultet i stekao diplomu, to ,,neće da može,,...
(ako se držimo zakona...i znam da je zakon u Srbiji zadnja rupa na svirali, al' opet...)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Malo cemo vise da pratimo ove nase bivse igrace, posebno kad neko od njih postigne gol ili asistira itd. Postavljacu ovde iz kola u kolo...

- Nikola Ninkovic strelac drugog gola u pobedi njegovog Askolija protiv Livorna (2:0)
- Sasa Marjanovic strelac pobedonosnog gola za njegovu Nea Salaminu protiv Olimpijakosa iz Nikozije (3:2)
- Adem Ljajic dvostruki asistent u porazu njegovog Besiktasa na gostovanju Gazisehiru (3:2) /*Adem Ljajic ukupno 1 gol. 3 asistencije u sezoni/
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Nenad Lukić realno ubija i opasno igra za TSC, 27 godine ima, ne bi bilo loše da ga uzmemo za neku rotaciju, mnogo bi nam znacio onaj top u nogama-Na 8 utakmice, 5 gola i 2 asistencije.Uopšte nije dobio šansu za prvi tim i 2011 odlazi u Lokomotivu Plovdiv.
 
Top