Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.172
Локација
ante portas
Da smo mi normalan klub, kome ne kroje sudbinu menadzeri i političari, i da sportski direktor ima odrešene ruke, Iliev bi bio odličan na toj poziciji, pod uslovom da mu ne daju da ima javne nastupe! :) to mu je rak rana, nemogućnost da obuzda temperament i iskontrolise se.

Skoro sva pojačanja koja je dovodio su bila smislena i za jasnom idejom, čak to važi i za Djurdjica i Radovića, koje smo prizivali godinama. Evo i Gogua ce se pokazati kao logičan potez...

Da, kretenski je napadao navijače, i imao ispade razne, Ozegovica itd, ali ja stvarno verujem da bi imao potencijala da u normalnim okolnostima dobro radi posao sd.

Šta ćemo sa Ivanovićem,Nikolićem, Miletićem,Antonovim,Georgijevicem,
Vakulkom,Marjanovicem itd... Ožegovića neću da spominjem.
Čovek na svaki pogodak ima dva promašaja.

Koji ucinak su imali Radovic ,Djurdjic da bi se njihovo dovodjenje smatralo uspesnim?
Gogua covek sumnjivog temperamenta koji je do izrazaja dosao bas kod nas.
Bas me briga sto je sad u Cska u Partizanu nista nije uradio.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Maestro
Hvala bogu kad i ovo mogu da pročitam. Ivica je ispljuvan bez ikakvog razloga. Treneri nakon Marka Nikolića su najveći krivci, tu bez premca mutavi koji nas je unazadio tačno dve sezone sa svojom seljačkom ideologijom fudbala. Klasična neznalica, kadar za državni posao..
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Da je doveo Aleksandra Mitrovica, Racu Petrovica, Stevana Jovetica i Stefana Savica, nedostojan je. Ne moze niko da vrijedja navijace Partizana, tu je kraj svih prica i diskusija o licnosti. Inace, Radina i Djurickovica nije on doveo, vec Tomic. Vakulka mu je ugurao Dragisa Binic, bar tako sva Srbija prica. Solomon je kombinacija Ivicinog prijatelja i nekadasnjeg menadzera. Djurdjevica je licno i personalno doveo Marko Nikolic, a Tawamba je snimljen 6 mjeseci prije dovodjenja od strane Cakara i Arnauta na pripremama u Turskoj, i istrajali da se dovede.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.411
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
@Vlad
Marjanovic ide u paketu sa Djurickovicem i Radinom, kao sasvim solidan igrac za klupu i otaljavanje posla po potrebi.
Ivanović i Nikolić spadaju u kategoriju naknadne pameti, jer ko je mogao da pretpostavi da ce biti ovoliki promašaji? Oni su dovedeni kao nešto najbolje sa domaceg tržišta, sa uspešnim sezonama iza sebe. Jbg, ne mogu se samo stranci dovoditi a imas ograničenje.

@kontraAV
Najjače su mi te priče, e Evertona i Tawambu nije on doveo, Djurdjevica doveo Nikolic itd. Ljudi on je prvi na vrhu piramide tog sektora u klubu i naravno da ima i saradnike i prima preporuke. Ako snosi odgovornost onda snosi i zasluge. Mogao je da odbije preporuke i stopira transfere, ali nije.
To je glupost ko i ova sad sto se vrti, da Savo mulac kome pomocnici vode ekipu...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.172
Локација
ante portas
Maestro

Partizan u ovom prelaznom roku ne može da se oslobodi od onoga što je on dovodio.
Mentalitet Stefana Babovića.
Nedopustiva psiha i struktura ličnosti za sportskog direktora Partizana.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ma kako mi sve znamo, dragi naš narod, sve mi znamo ko je čija kombinacija, ko šta radi, svi smo treneri, kritičari taktika ali ništa argumentovano.

Nemoj da se blamirate. Ivica itekako ima zasluge za dovođenje igrača. Da bi napravio uspeh moraš da znaš i da pogrešiš. Mnogi veliki klubovi investiraju u igrače koji se kod njih nikad ne ostvare. Tu je momenat trenera isto bitan faktor

Kosović kod Nikolića vs Kosović kod mutavog
Suma kod Save vs Suma kod mutavog
Urošević kod Save vs Urošević kod mutavog

Ima bezbroj primera... Lagano su svi srali po Sumi, nazivali ga žonglerom, cirkuzantom, ismevali me što garantujem za dečka...:D

Mnogo je do stručnog štaba, liderstva i činjenice da moraš da budeš mentor i autoritet timu koji vodiš.

Da Ivica je promašio sa nekim pojačanjima, ali je dosta dobrih i doveo, onih koji su pravili razliku.
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Nije on toliki problem, vec sistem oko dovodjenja igraca. U ozbiljnim klubovima trener je taj koji bira pojacanja ili kaze kakav tip igraca mu je potreban, a SD je tu samo da realizuje transfer i nema nikakve odgovornosti za odabir igraca.
Koliko vidim sada je krenulo da se radi na taj nacin sto je jos jedna pozitivna stvar ovom strucnom stabu.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.411
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Maestro

Partizan u ovom prelaznom roku ne može da se oslobodi od onoga što je on dovodio.
Mentalitet Stefana Babovića.
Nedopustiva psiha i struktura ličnosti za sportskog direktora Partizana.
To su dve različite stvari, koje idu na neki način jedna uz drugu ali opet su odvojene.
Jasno sam vec napisao da bi bio dobar sd kad bi radio iza zatvorenih vrata, da mu ne dozvoljavaju javne nastupe.
Čovek ina ponašanje ulicara i nesposobnost obuzdavanja svojih reakcija, sto je nedopustivo za poziciju na kojoj se nalazi.

Ali, ljudi su pogodjeni, s pravom, njegovim prozivkama, i onda na osnovu toga pljuju po njemu ne želeći da sagledaju realnu sliku.
Znaju svi da se prica da su mu drugi doveli neka top pojacanja a ne spominje se sto se priča da mu je samo rečeno dovodis Ozegovica!
Niko ne kaze e svaka cast za promovisanje i prebacivanje u prvi tim Milenkovića, Pavlovica, Stevanovića... ne, to je zasluga trenera, kao da trener odlucuje o klincima iz podmlatka da li ce se pridruziti prvom timu. Niko ne kaze da je ranije bilo nezamislivo da placamo milionska obeštećenja a sad kad to radimo e to je zasluga Savina i za Sumu Vazurina.

Da, ima balasta u vidu promašaja, uvek ce ih i hiti, ali vise je jeftinih pogodaka poput Miletića, Ostojića i Zdjelara nego promasenih investicija od 200-300k eura. Vazda smo mi imali buljuk igraca na platnom spisku koji nikad ni na klupi nisu bili.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.190
Reaction score
18.536
Локација
U Kinšasi
Ivica Iliev je bilmez koji je svojim ponasanjem sramotio klub svakodnevno.

Igraci koje je dovodio su druga tema. I mislim da je radio dobro sto se toga tice, klub je i dobro zaradio. Uprkos tome, ja mu ne bih dao ni nacrtanu ovcu da cuva.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
@Maestro licno za mene ivica je postao 0 kad je kao SD Partizana zajedno sa dvorskom ludom Panticem zvao nas misevi bolesnici pa da samo znamo da mrzimo da nas ne raduju uspesi Partizana i slicna sranja. Ja nisam ga skartirao zbog ovog ili onog igraca nego zbog tog njegovog bahatog arogantnog ulicarskog ponasanja sprema Partizanovim navijacima. Mozemo da diskutiramo jer ovaj ili onaj igrac podbacio i da nije njegova krivica ali to nije bitno jer nijedan SD nije savrsen i bez promasaja. Setimo se samo Tomica koliko je i on imao bisera (Kamel Zaiem Risto Lakic idt da ne nabrajam ) ali reci mi jer bi ti mogao da zamislis Tomica da se ovako ponasa?
A zamisli kako sam voleo njega. Prvi Partizanov dres mi je sa njegovim prezimenom negova 17tica.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.288
Reaction score
18.431
Локација
Kej Republika
Dobar je i Vazura.
Mada i Vučela kad sagledaš sve, zaslužuje da bude tu gde jeste.

Ivica Iliev svojim uličnim i bahatim ponašanjem ne zaslužuje mesto u Partizanu. To što je u Srbiji model ponašanja, to je druga priča. Ali takav stav i klosarsko ponašanje nisu odlike velikog kluba. On kao sportski direktor se obazire na komentare i pisanja po netu. Smekeru radi svoj posao, primaj platu i ćuti. Radi kako treba, ljudi cete nositi na rukama do Slavije posle svakog uspeha.

Dovođenje i prodaja igrača je kompleskana prica. Ima mali milion faktora. Svakako nije crno-bela. Bilo je i bice promašaja. Isto je i sa trenerima. Tu Ivica ima dosta pluseva ali i minusa. Takav je posao, svuda u svetu.

Sustina problema je da mi imamo predsednika kluba kao i generalnog direktora koji $ jedan klubu doneli nisu! Svojim radom, znanjem ili zalaganjem.
Sav novac koji ulazi u klub je milostinja od Vođe i od UEFA takmičenja! Kog sponzora je doveo Vučelić?

Svake godine ista prica i gledanje u pasulj da li ce igraci uspeti da ulete u neku grupu i da li cemo zavaljati neko dete preko. Da se premosti.
Kako reče Vazura, sad smo mirni 5-6 meseci. A nema igraca kome nosi ostali duzni.

Pun mi je kurac i Vučele i Vazura, pa i Ilieva. Ivicu smo gledali na terenu u svetom dresu pa me vise boli kad on zasere. A VV ce biti tu dok moze da se muze, cim se pojavi bolja krava muzara, odose oni.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.408
Локација
JNA
Mitar cusnuo gol u smiraj poluvremena..
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Srecno mali!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
^' Ćelavi Prepotenko' uradio više za FKP od trenutka kad je oteran iz istog nego naša 'uprava'.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.108
Reaction score
5.136
Локација
vezenemam
Iz tvojih usta u Markove uši!
Verujem da bi Ožegol eksplodirao u mađarskoj pusti. :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.799
Reaction score
29.759
Локација
Beograd
Naših bivših igrača ima ,,na sve strane,, - neki su nam bili pod ugovorom, a da za prvi tim nisu ni odigrali zvaničan takmičarski meč...
Voleo bih kada bi neko napisao šta rade i kako su oni prošlogodišnji momci iz Teleoptika (Vlalukin, Čermelj), tj. kako im ide...
...ili npr. dokle je (u svom razvoju) stigao Birmančević, Cucin...

Kokir je u Vojvodini, i...TV mi je sinoć pri kraju utakmice bio uključen, ali nisam nešto ni pratio utakmicu, čitao sam ovaj Forum, nisam ni čuo da je Kokir na terenu, mislio sam i da nije - sve do pred kraj utakmice, čuvši da i on igra, sednem da pogledam poslednjih, otprilike 5 minuta...

Auh, ljudi, kako je ,,Koki,, jednom prilikom po levoj strani svojim ,,lažnjacima,, promešao i bacakao po zemlji jednog ,,cigana,, pa ja to nisam video još od vremena Zavišića (derbi iz 1977. u ,,rupi,,) i Ušketa Vučićevića (osamdesete)!

Daj, molim vas, ljudi, ako neko ima link cele utakmice (Vojvodina-C.Z.31.8.2019.), to vam je negde pri kraju, ili još bolje, ako može da ,,iseče,, samo taj deo i postavi ga, bio bih mu zahvalan!
Ono je bilo baš za dušu nas ostarelih fudbalskih romantičara!

Znam, znam, sad će 100 ljudi da pomisli/kaže, od tih ,,lažnjaka,, nema ništa, čemu to koristi, utakmicu su izgubili, itd, itd, pa dobro, sve o.k, ali za dušu je lekovito, bar moju...

Ali da Partizan ne može da na takvo magično vladanje loptom nekih svojih klinaca nadogradi i još neke izuzetne fizikalije i tu konkretnost u igri (da se da gol i pobedi), e, jbg...to zaista jeste tragično...

Ali, da je ,,cigan,, sinoć zbog Kokira pasao travu i bauljao po njoj, jeste...više puta uzastopno... :buhaha
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Auh, ljudi, kako je ,,Koki,, jednom prilikom po levoj strani svojim ,,lažnjacima,, promešao i bacakao po zemlji jednog ,,cigana,, pa ja to nisam video još od vremena Zavišića (derbi iz 1977. u ,,rupi,,) i Ušketa Vučićevića (osamdesete)!
Gledao sam i ja, dislocirao mu je bar tri pršljena, ne znam koji je igrač u pitanju ali će ga pamtiti dugo dugo, odučio ga je od fudbala Kokir. Srce mi je bilo kao Kozara. Šteta što ga nećemo viditi u našem dresu.
 
Top