Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Klub poslusa navijace samo u najgorem slucaju- otera igraca kojeg navijaci ne vole. To ozbiljan klub ne radi. Obicno se ispostavi da su navijaci pogresili. Resetace ovako i Marko. Miljkovic svojim odlaskom je napravio rupu na desnom beku, jedino za koga su navijaci bili u pravu - Stefan Babovic. Taj nikada nece postati igrac.

Ili teraj sve ili ni jednog!

Teška srca priznajem da sam pogrešio po pitanju Miljkovića. Ljudi u Portugalu su oduševljeni njegovim znanjem. Navijači ga prosto obožavaju. Čak su skupljali pare da mu kupe godišnju kartu na zapadnoj tribini. Ima rezerisano mesto G4R18 među njegovim najvećim fanovima. Svaku utakmicu je uz njih!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
I dalje tvrdim da Stefan u svakoj ekipi u kojoj ima ko da mu namesti gol on ce ih dati more.

Mnogo cenjenijih igraca u svetskom fudbalu ima od njega koji u Partizanu ne bi davali golove jer nema ko da im da loptu, dok je Scepovic i u takvom Partizanu davao golove.

Jednostavno postoje dve vrste napadaca jedna vrsta je Inzagi a druga vrsta su ostali.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da Kojić ima saigrača u špicu i da ne mora da trči na sve strane bespotrebno i gubi snagu i da ima ko da mu stalno centrira kao na prethodnoj utakmici, bio bi najbolji strelac lige.

P.S.
I ko si ti uopšte? Odakle ti taj nalog? Joco se zavetovao na celibat prema forumu na par meseci! Lopove! :D
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
O vidim da je miljko od rupetine što realno i jeste naprasno postao roberto carlos. Ja očigledno idem na neki drugi stadion, šćepa ibrahimović, miljko dominator desne aut linije, stefan šćepović golgeter... mora da sam zalutao ja negde tamo posle mostara.

još malo i babović postaje iniesta, nepravedno oteran naravno.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.821
Локација
Храм фудбала
A jeл овај Шћеповић и даље наш играч?
Има Ђура ладно да на њему узме које милионче :D
И пошто већ пишете и о Миљку, нисам пратио јел дебитовао он тамо у Браги уопште?
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Na pozajmici je, ali ima ugovor samo do kraja ove sezone... Ako gresim neka me upuceniji isprave
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ljajic usao protiv Bolonje u drugom povuremenu i postigao gol za Vucicu za ubedljiv trijumf .
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
to je stvarno razlog da se neko potresa u pičku materinu, pa on Partizana nije video ni na slici, i to s dobrim razlogom:buhaha
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Lamine Diarra dvostruki strelac protiv Besiktasa. Utakmica i dalje u toku..
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
klipovi golova su na mozartsportu.. Gledam dijaru i mislim evo ga robinjo.. Lik siba i levom i desnom,iz trka sutira ko ronaldo. Eh...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja sam navijao da ne da gol, jer zelim da ovi ispadnu iz lige pa nam se mozda ubica i vrati :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.821
Локација
Храм фудбала
http://www.mozzartsport.com/vesti/d...os-srbije-trazim-samo-da-me-dacic-primi-video

Да ли је могуће да у читавом ФК Партизан, нема особе од утицаја који би му изашао у сусрет и помогао му око добијања пасоша.
Човјек јеботе две године константно моли да му се помогне, а ови дегени не фермају ни 2%.
А Дија је заслужио и много више од овога, али очигледно да су у клубу претежно незахвална говна :puke
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.409
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Znate kako je... Čeh je veliko ime evropskog fudbala, dali su mu da igra, a mene stavljali na klupu. Rekao sam sebi: u redu, ali kad dobiješ šansu, moraš da je iskoristiš
kad bi "nas deca" i ostala nabedjena pojacanja razmisljala na ovaj nacin umesto sto glume zvezde i lade m..na terenu gde bi nam bio kraj...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
http://www.mozzartsport.com/vesti/d...os-srbije-trazim-samo-da-me-dacic-primi-video

Да ли је могуће да у читавом ФК Партизан, нема особе од утицаја који би му изашао у сусрет и помогао му око добијања пасоша.
Човјек јеботе две године константно моли да му се помогне, а ови дегени не фермају ни 2%.
А Дија је заслужио и много више од овога, али очигледно да су у клубу претежно незахвална говна :puke

Nek´ stane u red kao i svi drugi ljudi! Jel tako Krstajiću?
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Ako jednu stvar zameram Stanojevicu to je sto je drzao Diarru na klupi a Jovancicu davao prednost, mislim da nas je to i kostalo Shamrock-a.
Razumem da igrace kao stu su Lazar Markovic i Aleksandar Mitrovic kad-tad moramo da prodamo ali zasto Diarra nije mogao da zavrsi karijeru kod nas nikada mi nece biti jasno.
To je igrac koji nije nesto preterano interesantan velikim evropskim klubovima, a nama bi mnogo znacio tacno i da imamo deset puta jaci napad nego sto je danas slucaj.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Можда што мутавко није хтео да му понуди чак ни испод-просечне услове за продужетак уговора. Што да се даје плата Дијари, када треба пара за ролексе и љубичасте џемпере.
 
Top