Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ja Nikolićevo trenersko znanje cenim skoro koliko i Vermezovićevo, međutim ne mogu da mu ne čestitam za uspehe iz prošle sezone, naročito na punjenje garave.

Njegov odlazak u orbaniju je kukavički, govnarski potez, posle svega što je on sam izjavljivao i posle emocija koje je iskazivao. Za mene je to falša ličnost. Popišao je sam sebe.

Partizan, odavno upišan kakav jeste, sa upišancima koji ga vode, nije iskoristio priliku da pokaže ozbiljnost i da, kao npr. Živkovića, Nikolića ostavi u klubu do kraja ugovora. Mogao je grobar Marko lepo da prima platu još dve godine, ne radi ništa i da na strimovima prati razvoj i napredak ugarskih klubova, zidanja novih stadiona i krečenja fasada po Đeru, Sekešfehervaru, Budimpešti, Felčutu i ostalim Segedinima.

A ako su upišanci mislili da je trofejni trener i veliki grobar zaslužio da ide za velikim novcima, što ne pomisliše na naš ruinirani stadion, koji doduše i nije naš (?!), pa ne uzeše neko obeštećenje za trenera u kojeg ugarski pičkousti polaže tolike nade u razvoj i napredak ugarskog fuzbala (valjda će da napravi tamo nove Puškaša i Hidekutija), da i mi okrečimo makar neki hodnik, ako ne i poneki deo fasade?
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Samo tebi, Lazo i Hejselu, na ovom forumu, mogu da oćutim, pričanje protiv Marka, jer to je vaš pošten stav, još ''odonomad'', a drugima neću. Nabijem ih na kurac sve pametne, znaju oni kako je bilo.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Covek je dobio novac koji Partizan nije zeleo ili mogao da plati. Naravno da je morao dati nekakvu izjavu povodom toga, to je sve. Za one koji ne mogu da razumeju ili objasne neke stvari, iza svega sto je nerazumljivo uvek stoji veliki novac. Za dovoljnu sumu svaki covek ce raditi u Sahari, a ne u Madjarskoj. Marku hvala za sve, kao i Stanoju i jos mnogima.

Hvala Marku za duplu krunu naravno ali moraš priznati da ti nije bilo prijatno kad je otišao. Mene je razočarao, nemam šta da krijem.
A kad smo kod para, Bambi Tošić je dobijao silne pare od Turaka ali je izabrao Partizan.

Brate, PreCedniče, 'de ode ti. Poser.m se u vašeg Čivijaša i izvinjavam se zbog toga.

Ma šta ima da se izvinjavaš, jebe se meni za njega. Ima šta mi je ok šta nije. Bio sam protiv Djukica zbog pobele međju navijačima, to može da se nađje u upisima. Sad je tu i za njega sam. Posle Markovog poteza sam rekao da se ne vezujem za pojedince više. Bilo ko da je ovde dao bih mu podršku sa ovim rezultatima. Jedino mislim da je ovaj derbi morao da se dobije i dobili bismo ga da je Mažić poštovao propise.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Normalno, mažić - gnjida perfidna, a ko to ne vidi, ne želim ni da polemišem sa njim. Jeb'te se Čivijaši.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Nikolic Marko...sto neko rece, kad se bude vratio, napicu se od srece!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Hvala Marku za duplu krunu naravno ali moraš priznati da ti nije bilo prijatno kad je otišao. Mene je razočarao, nemam šta da krijem.
A kad smo kod para, Bambi Tošić je dobijao silne pare od Turaka ali je izabrao Partizan.
.

Imam malo previse godina i zivotnog iskustva da bih se tripovao kako ce bilo ko staviti nekakvu ljubav prema klubu ispred novca. Osim u nekim specificnim slucajevima, porodicne okolnosti i slicno...

Sto se tice Bambija ne znam, ali pretpostavljam da te pare nisu bile toliko silne u odnosu na Partizanove. Cak sam siguran u to.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Samo rekoh da je velika grobarcina
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Hvala Marku za duplu krunu naravno ali moraš priznati da ti nije bilo prijatno kad je otišao. Mene je razočarao, nemam šta da krijem.
A kad smo kod para, Bambi Tošić je dobijao silne pare od Turaka ali je izabrao Partizan.

Jeste da ne učestvujem u ovoj diskusiji, ali sam se nekako "pronašao"...
Meni je i dalje krivo što je Nikolić otišao, možda sam to teže podnio od odlazaka Đurđevića, Leonarda i Milenkovića, jer sam očekivao da oni odu, pa se nisam previše ni iznenadio, ali kad je Marko otišao osjećao sam se kao da nas je izdao.
Svašta sam tada pričao za njega, ali kad sam vidio da je ozbiljan novac u pitanju nekako mi je lakše bilo da mu oprostim, ali mi je i dalje bilo krivo što nas je napuštio.
E sad, uporediti Bambija i Nikolića ne ide!
Bambi je zaradio dosta tokom karijere i vjerujem da će da ode nakon prve ozbiljnije ponude, samo da prođe SP!
Ja mu ne zamjeram, jer se vratio da pomogne i Partizanu i sebi.
Sa druge strane - Nikolić nije mnogo zaradio i otvori mu se ovakva prilika...vjerujem da je niko ne bi propuštio.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
A takodje ne treba zaboraviti da je prakticno ista ova uprava sutnula Marka iako je bio prvi na tabeli. Prethodno su mu prodali oba centarfora, a nisu doveli nikakvu zamjenu.

What goes around, comes around
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.397
Локација
.
Neverovatno je koliko prljavih stvari ispliva o nekom nasem treneru/igracu tek kad on ode jer je sujeta kod nas jako velik problem pa neke stvari i izmisljamo a neke filujemo. Tada, kad je otisao ja sam razmisljao ok, dobio je tamo lovu i zapalio ne treba mu zameriti jer odavno Partizan nije ono sto bi mi hteli pa to sto pisete te price o Marku kao Grobaru meni iskreno deluju smesne. FK Partizan je igracima i trenerima postao samo usputno sredstvo pomocu kog ubodu lepe ugovore ili ozive karijeru.
E onda skoro cujem price sa vise strana kako se talio sa menadzerima pa dovodio poluproizvode, iskreno nemam pojma sta da mislim. Uvek mi je Partizan bio iznad svakog igraca i trenera i iskreno nikad se nisam nesto vezivao za igrace i trenere osim za jedinog coveka kog sam ja gledao i kog pamtim i koji je poslednja ziva legenda FK Partizan.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Marko nam je svima omiljen zbog karanja kurve i nikad draze duple krune, ali kako je otisao ne mogu mu nikad oprostiti. Radovao sam se kao malo dete kada je dosao, pa posle one njegove izjave kako je plan za sledecu sezonu spreman i onda nakon dva dana ode u Videoton jebeni.

Da je se talio sa menadzerima, tj sa Stojicem to je cinjenica. Pa 80% igraca Rada je zavrsilo kod nas. Cak i jebeni Predrag Luka.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jeste da ne učestvujem u ovoj diskusiji, ali sam se nekako "pronašao"...
Meni je i dalje krivo što je Nikolić otišao, možda sam to teže podnio od odlazaka Đurđevića, Leonarda i Milenkovića, jer sam očekivao da oni odu, pa se nisam previše ni iznenadio, ali kad je Marko otišao osjećao sam se kao da nas je izdao.
Svašta sam tada pričao za njega, ali kad sam vidio da je ozbiljan novac u pitanju nekako mi je lakše bilo da mu oprostim, ali mi je i dalje bilo krivo što nas je napuštio.
E sad, uporediti Bambija i Nikolića ne ide!
Bambi je zaradio dosta tokom karijere i vjerujem da će da ode nakon prve ozbiljnije ponude, samo da prođe SP!
Ja mu ne zamjeram, jer se vratio da pomogne i Partizanu i sebi.
Sa druge strane - Nikolić nije mnogo zaradio i otvori mu se ovakva prilika...vjerujem da je niko ne bi propuštio.



Da ali Bambi ima priliku da još par godina uzima pare na osnovu profesionalnog bavljenja fudbalom dok Nikolic može i sa 60 da trenira nekog...
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
I Nikolic, i Drulovic, i Djukic su, su nam treneri, bili, samo da bi se spijunirao rad vojske Srbije, od strane kominterne i judeo arapskog sljama.

Pri samom pomenu njih trojice, 69% cz fanova bi pristalo da gube sve derbije, i titule, samo da reci generalstab, legija, vojna sila, ne budu u upotrebi.

I nijedan zdrav, prav, cestit, Grobar, ne bi trebalo da trpi napasnika gasica, vojnu popliciju i tenkokopterizam, za obed. Kad su treneri iz rupcage u pitanju.
 
  • Like
Reactions: Oki

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Svašta sam tada pričao za njega, ali kad sam vidio da je ozbiljan novac u pitanju nekako mi je lakše bilo da mu oprostim, ali mi je i dalje bilo krivo što nas je napuštio...

Naš klub svako, već pedeset godina prodaje za više-manje ozbiljan novac. Ne opraštam nikome i želim da im se zatre trag na Zemlji.

Zašto za Nikolićev odlazak Partizan nije naplatio obeštećenje?

Stojanče mu je prognozirao moldavsku ili 2. kinesku ligu. Ja mu želim mesto analitičara na Areni. K'o Drulović.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Marko Nikolic je donio partizanu neke rezultate, Andrija zivkovic isto.
Marko Nikolic je otisao iz partizana bez obestecenja, Andrija Zkovic isto.
Marka Nikolica je stvorio Partizan (2 puta), Andriju Zivkovica isto.

Marko Nikolic Bog, Andrija Zivkovic picka...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zaboravio si spomenuti da je Andriju Zivkovica stvorio Partizan.
 
Top