Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

BORBA ZA PRAVDU!!!

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Pa kakve veze ima ima narod, neće im narod suditi.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Narod je uvek taj koji na kraju presudi... ... ... ... ili najebe
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.406
Reaction score
10.457
Локација
okupirana Srbija
Не знам да ли је помињано у другим темама , у блицу одједном почели да избацују чланке о томе како је ,,убијен`` Татон , јуче је била као нека смс преписка окривљених , сведочење о догађају и прича о ,,обичном младићу`` Брису , а у данашњем броју износе шатро доказе.
Већ на почетку текста пишу како французи нису имали навијачка обележја , и кад су већ ту слагали како им веровати за било шта из остатка текста?
Најгоре је то што ће сви протести,документарац, сва борба и покушај да се на нормалан начин објасни неправда пасти у воду , јер је народу доста да се пар дана форсира на насловној блица ,,како је убијен Татон`` па и да не чита текст већ само да се присети догађаја и крене у ново тражење слања у рудник и доживотних казни,а нико се неће запитати откуд одједном сви докази,опис,сведочења у новинама после толико времена...

Meni neće da objave komentar, jebem im mater plaćeničku. Braćo i sestre, bar udarajte minuse na idiotske komentare koje objavljuju, neka vide govna da u ovoj karikaturi od države ima i onih koji misle svojom glavom.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Govna odvratna demokratska, mrtvi seoski djilkos i njegovi poltroni iz blica. Svima od srca zelim da gore u najgorem paklu. :kur
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Taman kada je "Pretpostavka pravde" puštena na tv-u, sada kada može da se pogleda na internetu, kada je apelacioni sud naložio ponavljanje postupka, kada je istina blizu da izađe na videlo, u govnjivom blicu se objavi ovakav tekst, sve vam jebem da vam jebem. Govna jedna. Pročitao sam delove teksta u i jednom piše: taton je studirao pravni fakultet i bio sportista od malih nogu, terajte se bre u kurac, oćete da ga nominujete i za nobelovu nagradu za mir???
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Blic je takav, ako kazes nesta protiv proslog rezima oni to nece 100% objaviti, a posto je prvostepena presuda bila puna rupa i sluzila je iskljucivo da zuti dobiju poene, vec tada se znalo da ce pasti.
Ovakvi novinski clanci su udar na sudstvo i opravdanje za ono sto se u prvom stepenu radilo, a sto je klasicna kaubojstina, kakva se ne vidja ni u Saudijskoj Arabiji.
Jeste da je proslo kratko vrijeme, ali sto se nezavisnosti sudstva tice, na tom planu se dosta toga promjenilo na bolje posle pada ds rezima i odlaska Tadica, to pisem zato sto znam.
Tako da blicovi novinari koji nemaju veze sa pravom mogu da podignu tiraz ovim tekstovima, ali da sude, to vec nece da moze.
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Novinar blica-pica sa dva lica

Ali zasto im je ovo u interesu, to mene jedino muci? Kome je ovo u interesu da se objavi ?
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Sto je najgore, narod u sve to poveruje. Da Malagurski nije na TVu pustio film, ne bi se ni znalo, a i dalje se ne zna, jer ko gleda happy od matoraca i liberalnih klinaca?!
Njima je navijac automatski debil kreten itd. a francuski navijac je cvecka, doktor nauka..
Svi ti neka pogledaju 'tezinu lanaca' od Borisa, pa kad vide to, zelece da pogledaju i ovo, ako su ljudi.
Kako ih bre nije sramota vise, pa i ti momci su necija deca, imaju svoje porodice, jel neko pita njih kako je njima?! Sram vas bilo mediji srpski i svima koji veruju u to! PRAVDA ZA GROBARE!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.257
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Viši sud u Beogradu saslušao je danas Svetlanu Bubanju i Dragana Crepulju za koje odbrana osuđenih za učešće u ubistvu francuskog navijača Brisa Tatona tvrdi da su očevici događaja, a nisu bili saslušani tokom sudskog procesa.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
I sta ce se sad desiti kad ih, ako Bog da, oslobode? Ko ce odgovarati sto su trunuli u zatvoru svo to vrijeme?! Pa, citajuci komentare na Blicu, vidi se da je njihova misija uspjela. Niko ne vjeruje da ga nisu ubili i da je sam skocio. Jos ovi odmah morali naglasiti da je Cecina frizerka, jer eto, tako je manje vjerodostojna, a to sto snimak postoji od tog dana, nikom nista. Jadni momci.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Osnovni novinarski postulat "Audiatur et altera pars ili audi alteram partem" u prevodu "neka se čuje i druga strana".Propusta u slučaju Taton ima dosta, svakako da su svi krvi za tuču, nasilničko ponašanje, kršenje javnog reda i mira, izazivanje opšte opasnosti, itd itd, za ubistvo nisam baš siguran u to da su SVI krvi,ukoliko je i do ubistva došlo, moguće je da je ovde slučaj i "ubistvo na mah" ali takođe i "ubistvo pri bezobzirnom nasilničkom ponašanju" uostalom pogledajte http://youtu.be/I_pbsnVqo7k pa , procenite sami, u ovo slučaju mnogo toga je upleteno, a po mom skrom mišljenju najmanje su upletene činjenice.Jer dosta relevantnih dokaza nije uzeto u obzir. A u prilog kakvo nam je sudstvo, ide i skorašnja osuda od 18 meseci zatvora,za gaženje biciklistve pod dejstvom alkohola, iako je minimalna kazna iznad dodeljene.


Živo me zanima dal će objaviti. Nisam išao đonom, već fino ,objektivno, a sve u cilju da se poseti YT
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Ма какво црно убиство или убиство на мах. Класично учествовање у тучи, с тим да се наравно утврди ко је све ту био а не да Величковић робија без икакве везе. Да је нормалан систем, и да смо имуни на притиске страних држава судило би се за ово, а не за тешко убиство. Овако су дебили из тужилаштва по милионити пут само срање направили.

Блиц иначе помно прати сваки детаљ око овог случаја и једва чека да острашћено опљуне по осуђенима.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Kitu moju su pustili komentar

Batačepudlače ;) Kao što sam napisao , to sam stavio samo da bi stavili kom, da ljudi odu na link, računao sam da će da ga objave, da sam napisao da je sve to farsa, sigurno ne bi, doduše ni ovako nisu, tako da , koj moj trubim o ovome ;) u svakom slučaju smradovi uređivački veoma ažurno biraju šta će da objave od komentara, a voleo bih naravno da ih puste iz ćuze, pa da ih ovi tuže Strazburu sve da se puši, mada i tada bi bili krivi što otimaju pare od ovog jadnog naroda, mada 2 bolje ne Strazbur Francuska, ma , samo da ih puste.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Ма капирам ја твоју намеру. Коментар би ти објавили када би написао ,,сам је себе шутирао'', ,,дошао је у Србију да се убије'' или неку сличну глупост која се бесумучно понавља. Говна су то.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Блиц иначе помно прати сваки детаљ око овог случаја и једва чека да острашћено опљуне по осуђенима.

O cemu dovoljno govori naslov :
Cecina frizerka među "novim" svedocima ubistva Tatona: "Francuz sam skočio sa ograde"

Cecina frizerka = odmah niko nece citati:banghead

"novi" = pod znacima navoda = nasli ovi nekog pa platili da svjedoci:banghead

Francuz sam skočio sa ograde = on lijepo dosao tu, pa kad je vidio da nema gdje, aj bolje da skoci nego da ga ovi pojedu jer su kanibali:banghead

I onda komentari i ne cude. Znate i sami sta je Malagurski rekao prije nego sto je snimio film, a i taj film je pusten na TV Happy. To nam je isto kao sto Pantic prica na SOS-u. Niko to ne gleda osim nas koje interesuje, a cak i mi propustimo ako nas neko ne podsjeti:cry:
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.257
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Blic i veceras objavio clanak u kojem naglasava, kako Crepulja u izjavi RTS-u 2009. nije rekao da je vidio Tatona kako pada. Kao, to se kosi sa izjavama u emisiji kod Borisa i danasnjem iskazu.

Neko ih konstantno suska da rade protiv neduznih momaka koji su u zatvoru.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Pa dokle vise? Nadjite policijski zapisnik pa vidite sta je covjek rekao! Ako tvrde da nije tad rekao, lijepo na onaj djavo sto se provjerava da li neko laze, ne mogu se sjetiti kako se zove, pa ako se pokaze da ne laze, tuzba. Samo ovdje svaka budala moze pisati sta mu padne na pamet pa da ne odgovara za postupke ako je to laz.
 
Top