Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ali koliko zraci ovaj mts. to zlikovacko preduzece koje nas kao sponzorise. Juce sam prosao pored cika rajkove klonjare, cela je izlepljena sa telekom srbija, od juga preko istoka do severa, i nigde se na zvezdinom dresu ne vidi logo tog groznog groznog izvora zla, ali zato nama treba sto rece kolega parce papira isecepanog iz sveske zalepljenog seltojpom sa skracenicom koja verovatno znaci Majku Ti Sobalim
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Objavili razni portali pod naslovom procureo novi dres. Bukvalno je procureo pa se razliva :?

Pa da.Prvi je objavio cini mi se mozzartsport.Veoma slican ovoj majici joju je stavio
Ilyasova(prakticno isti).Sa zadnje strane skroz crn.
A o dresu ne znam sta da kazem...Prvo sto sam pomislio je-cudan.
 

ogipfc

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
24
Reaction score
0
Локација
Phoenix
Nazalost ovo ce da bude dres. Pogledajte verziju u ciganskim bojama od novog francuskog prvoligasa.
13173062_10154197699762940_8432648708405322020_o.jpg
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
И овај црвени није лош, можда би било добро да се размисли да промјенимо боје, чисто да би нам дрес боље легао :D

Како играју, ни за бијеле кинеске поткошуље нису, и то наравно да сами себи купују :banghead
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
A poglej na linku ovaj beli dres što im je dobar....to da nam daju za drugi ili treći dres i preživeo bih ono razlivanje boja.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Da,i ja mislim da je bez sumnje ovo novi dres.Za sezonu 2016/17 furaju ovaj fazon.
http://www.footyheadlines.com/2015/10/nike-2016-17-teamwear-kits.html

To je to. Ovde prikazan u plavo beloj i crno crvenoj varijanti. Pakleno ruzan.

The Nike Striped Division II Jersey is available in the following colorways: Black / White, Black / Pine Green, Black / Royal Blue, Black / University Red, Midnight Navy / Royal Blue, Royal Blue / White, University Red / White and White / University Blue.


Rezervni ce biti jednobojan ?
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
meni je dres onako, pa i ok....

samo izgleda da pozadi nece biti pruga, to mi se ne svidja

a logo mts :puke pi..a im materina balava, voleo bi znati koliko je mts dao love ciganskoj dronfulji u fuci i basketi zadnjih 10 godina, mamu im je..m

samo da grb nije stampan ????????
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.936
Reaction score
7.922
Od adidasa smo u prvoj sezoni dobili takodze standardnu maji4icu od 20$ i plasirali se u Ligu Sampiona.

Adidas je bio katastrofalan u kolicinama. Mi smo nosili po 2-3 godine staru opremu na treninzima. Cak sad nosimo rezervni dres star 3 sezone.
Kad bi hteo malo da nas ispostuje Nike, al bole ih tuki. Ko zna sta su ovi potpisali...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.134
Локација
vaginamandibularia

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Немам никакве информације изван онога што се појавило по медијима, али врло је могуће да ће ово бити дрес, јер је део њиховог програма за 2016/17. Остаје да видимо, просто ми је невероватно да је ово једини пругасти модел, нешто не верујем да ће овакву наказу од дизајна да носе и Интер, Атлетико Мадрид и слични клубови са пругастим дресовима.

Најк је фирма која је залутала у фудбал, на један добар модел уследи 10 огавних. Да ли њихови дизајнери уопште схватају дух фудбала, тешко...као да вишедеценијско одсуство из фудбала, у којем су се на великој сцени појавили тек 90-их, покушавају да надокнаде хиперпродукцијом идиотских дресова.

И има ли неко у клубу ко може да каже "ово нам се не свиђа, дајте нам класичнију варијанту, не мора да буде чак ни строго пругаста ако немате ништа боље од овог срања..."
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Upravo.
Doduse retko se ne slazem sa crno belim, ali nike sta radi sa fudbalom je skandal.

Ja razumem eksploziju nepotrebnih bransi kao sto su hr, marketing, pr i sl u 21. veku gde mora da se napravi neko vidljivo, vizuelno sranje ne bi li se opravdala kakva takva plata, pa je mozda cak i dosadno napraviti obican crno beli dres (koji je doduse nosio paok 2014, lep dres zaista Nike), i da zarad nekakve zelje za promenom unosis nesto novo, ali ovo je prosto, ja mislim gotovo svima, ruzno i nebulozno.

Mozda sam ja srpska seljacina koja to ne razume i koja kad ode u muzej i vidi neprocenjivo umetnicko delo a izgleda kao kad sam bacio peglu prvi put od vinjaka u 12.godini, ali ovo. Izgorele crne grudi i ramena koja se dole prelivaju u klasicno crno belo, ne kapiram, sta ?
Ovo deluje kao da je neko bacio dres u vatru i izbavio ga, ali nije spasao gornji deo.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja mislim da je bolje nositi skroz beli ili skroz crni dres, nego ovaj vašarski...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Па боље да играју у оном ретро дресу из 1966. Верујем да би већина нас навијача, да имамо ту моћ одлучивања, буквално донели декрет како сме да изгледа дрес. Свако претерано излажење из оквира стандардног црно-белог пругастог дреса не би било могуће.

Мени се чак не свиђају ни Адидас модели које смо носили ове и претходне сезоне. Али хајде, у границама је толеранције.

Али ово...кад се само сетим како је Најк унаказио Борусију Дортмунд `90-их година, пребацили људе са класичне жуте на флуоресцентну, као она нијанса којом је Дел Бој кречио индијски ресторан украденом фарбом са железнице.
 
Top