Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.812
Локација
Nedodjija
Meni je dres prelep, jedina zamerka je grb koji se nalazi na dnu brojeva...

po meni suvisan detalj, nekako mi se ne uklapa..

Ali sve ostalo je bas po mom ukusu, mogu reci moj drugi omiljeni dres..
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Dresovi su pre-le-pi!
Ali ogroman kiks (da se ne ponavljamo za reklamu) je što još uvek nije moguća štampa, pa da imam original dres nekog igrača...
4 zvanične utakmice su prošle, proći će i taj talas zainteresovanih (koji je zbog velike cene dresa ionako mali) dok oni reše te stvari.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja sam juče gledao u radnji sva tri dresa i moram priznati da sam oduševljen sa sva tri.
Ono što sam primetio je sigurno preko 20 ljudi u novom dresu i to je bilo sve tri garniture.Većina je bila bez prezimena i broja ali bilo ih je i sa prezimenom i brojem.Sad da li su ti ljudi dresove kupili ili na neki drugi način došli do njih to neznam.
Ja uglavnom u budućnosti planiram sva tri da nabavim.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Мени су на ТВ-у, тј. на стриму деловали као да смо их купили код Кинеза.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.887
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Dresovi vrlo verovatno nisu nabavljeni od Kineza ispod tezge.

Sumine čarape sigurno jesu.

Koji moron najskupljem igraču u istoriji kluba, vrlo verovatno i najvećem promašaju, dozvoljava da nosi personalizovane čarape, čime zabija još jedan prst u oko saigračima i navijačima?
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Jeste da idem malo u off, ali moram reci :)Caletu u ponedeljak stize dres iz prosle sezone sa potpisima svih igraca :šal Dobila ga zena od kolege, njima ne treba pa se ovaj setio da je cale vatreni Partizanovac i zvao ga da pita jel hoce dres :) Cuj da li hoce :D
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Ja sam juče gledao u radnji sva tri dresa i moram priznati da sam oduševljen sa sva tri.
Ono što sam primetio je sigurno preko 20 ljudi u novom dresu i to je bilo sve tri garniture.Većina je bila bez prezimena i broja ali bilo ih je i sa prezimenom i brojem.Sad da li su ti ljudi dresove kupili ili na neki drugi način došli do njih to neznam.
Ja uglavnom u budućnosti planiram sva tri da nabavim.

Ja sam nosio crni dres i prezime Ricardo 11 na ledjima na stadionu. Kupio sam u crnom belom butiku na terazijama za oko 7300 dinara. Kupicu i crno beli, samo nisu imali Medium velicinu... kaze mi prodavac da dodje dosta stranaca i kupi dresove... Grci, Turci, Rusi itd...

A i takodje sam ga pitao zasto imamo ovu reklamu MTS kao neki slepci a naprimer AUDI logo se stampa direktno na rukav bez crne pozadine, on mi nije dao konkretan odgovor... samo mi je rekao “pa to je zato sto neki ljudi hoce da kupe bez sponzora dres”.... pa mozda hoce da kupe bez sponzora zato sto Izgleda mnogo jadno sa nacinom na koji stavite sponzora... jebem vas nesposobne.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Jeste da idem malo u off, ali moram reci :)Caletu u ponedeljak stize dres iz prosle sezone sa potpisima svih igraca :šal Dobila ga zena od kolege, njima ne treba pa se ovaj setio da je cale vatreni Partizanovac i zvao ga da pita jel hoce dres :) Cuj da li hoce :D
Ja sam prosle godine sa priprema dobio za rodjendan Leonardov, sa potpisima svih, sa posvetom za rodjendan.. objavicu kad stignem :)
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Da li mogu da se kupe dresovi bez tih moronskih sponzorskih nalepnica?
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
kad bi vratili Kappu i napravili lepe crno bele dresove + bordo plavu varijantu... :(
 

Прилози

  • Screen Shot 2018-08-01 at 7.55.19 PM.png
    Screen Shot 2018-08-01 at 7.55.19 PM.png
    410,2 KB · Прегледа: 50

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
kakva je to bela linija ispod loga MTS, kakva sramota
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Sinoć gledam utakmicu i razmišljam o revanšu.Dva crnobela tima,mi u prvoj utakmici izašli u crnobelim dresovima oni u crvenim,u revanšu je red da oni budu crnobeli a šta ćemo mi?Crnobeli ne možemo,crni isto ne a neće moći ni beli.I šta sad upravo Partizana,da li je toliko teško bilo tražiti da treća garnitura bude bordoplava.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.812
Локација
Nedodjija
najverovatnije ce besiktas igrati u istim dresovima..

po mom misljenju..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ja koliko vidim po ovom sajtu Besiktas za ovu sezonu i nema crno-bele dresove sa prugama - https://www.footyheadlines.com/2018...headlines.com/2018/06/besiktas-18-19-kit.html
Tako da kolega iznad je u pravu jer s obzirom da su protiv Laska kod kuce igrali u potpuno beloj opremi ocekujem da to isto urade i sada, a da mi izadjemo u ovoj crnoj varijanti:
Partizan-18-19-Third-Kit-2.jpg
 
Последња измена:
Top