Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.027
Локација
ante portas
Kad je bila kappa bilo je i bordo plavih dresova.
Sada u klubu sve boli kurac za to.
Valjda cu docekati dan da vidim opet bordo plavi dres.

Dal me secanje dobro sluzi zadnji put je nosen protiv Cukarickog na gostovanju jos dok je Doktor Mo igrao ?
 

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
надамо се опет, бар као друга или трећа гарнитура
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
Trebalo bi,kad sam gledao utakmicu sa Fenerbakceom,rece voditelj da ce biti novih dresova,videcemo
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.314
Локација
Novi Sad
Uskoro promocija novih dresova, kaze bice kad bude vreme, pa eto...cim bude po njima pravo vreme, videcemo ih. Mozda cekaju prvu utakmicu kuci, to mi jedino pada na pamet sto moze da opravda da promocija nije bila pred pocetak sezone ili bar za prvu utakmicu u sezoni nego tek u 3.kolu.
Ali daj sta das, samo da ne bude neko razocarenje...
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
sto bi detelinarac 90 reko i ja ocekujem dres ili u 3 kolu ili pocetkom evro scene,ali ono drugo sto mi pada napamet je,da ce samim tim biti produzen ugovor sa Nike na jos 2 godine,nadam se da gresim
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.314
Локација
Novi Sad
U podkastu @donald_cuka , gospodin Cujic, koji je video dresove, kaze: "Meni se dopadaju jer je to, po meni, jedna uspela kombinacija nostalgije i neceg novog."

Iskreno malo me to umirilo, gotivim Cuju maksimalno i kontam da je mozda nesto dobro, da ne kazem vrhunsko, ali daj da vidimo i mi ostali, pa da sudimo. :šal
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Dovesti pojačanje i promovisati novi dres, tu se uvek rokovi probiju i kasni se, ali zato puštanje nekog igrača , bez obeštećenja ili eventualna prodaja, to je većinom iznenada ( s neba pa u rebra).
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.455
Локација
U Kinšasi
Jel Vlada Čujić bivši član Je-Ne-A, čovek koji uređuje viber nalog FK-a?
 
Top