Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Po meni u zadnjih desetak godina najruzniji dresovi. Bela sara na rukavu upropastila stvar.
6.jpg

Ово што си поставио није нови дрес, иако је врло сличан новом!

Да не нагађамо превише, пошто смо ово чували до сада а у међувремену је ова слика већ раширена по интернету...

Дресови за 2009/10

Погледајте прилог 2081

Нови дресови су на овој слици, не знам шта још треба, да цртамо, иако је нацртано...:confused
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
"Црни квадрат" у којем се налази број и презиме играча...по мени је то најбоља комбинација али постоји виша сила зашто то није изводљиво. Колико знам, на леђима дреса једна боја мора да доминира са бар 70% (или више?) у односу на целу површину леђа. УЕФА и њена идиотска правила. :banghead
Зато се у последње време прибегава варијанти са једном бојом на леђима.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.111
Локација
vaginamandibularia
Ha, nisam znao za to pravilo. Smešno, nema šta. Mada mi se sviđa varijanta sa crnim leđima.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
УЕФА заиста има та бесмислена правила која праве фудбал стерилним и монотоним спортом, убијају му душу. Због тог правила, ако се сећате 2003. и Њукасла, имали смо на леђима велике беле "квадрате" или "крпе", са плавим бројем, на бордо-плавом дресу. Иако би број беле боје на бордо-плавим леђима био и више много уочљивији од те "крпе". Али гамад једноставно забрањује да број иде преко пругасте позадине па макар било апсолутно видљиво... :pop

Ево и слике...


35hequp.jpg
 

dule10trotti

Početnik
Учлањен(а)
25.05.2007
Порука
29
Reaction score
2
Локација
Булбудер
Мрзим уефу, мени ужасно недостају дресови са више пруга, и наравно пруге и на леђима...Али шта да се ради.......
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Nisu nam loši dresovi.Svi priželjkujemo više pruga ali šta je tu je.Meni je najlepši ovaj skroz beli,nekako je elegantan,i nadam se da ćemo u njemu otvoriti sezonu protiv Rila.Znamo da Kappa često menja dizajn ,čak i u toku sezone ,tako da nema razloga za nerviranje.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
"Црни квадрат" у којем се налази број и презиме играча...по мени је то најбоља комбинација али постоји виша сила зашто то није изводљиво. Колико знам, на леђима дреса једна боја мора да доминира са бар 70% (или више?) у односу на целу површину леђа. УЕФА и њена идиотска правила. :banghead
Зато се у последње време прибегава варијанти са једном бојом на леђима.

Pa dobro, crni kvadrat, plus crne pruge....mislim da bi proslo kao 70%. Moglo je da se odradi. Kappa je po meni uradila samo jedan dobar dres (Liga Sampiona), sve posle toga je bilo traljavo. Drugo stavljaju ovaj svoj glupi znak gde god mogu...ne znam sta mi je gore. Goli tipovi i ribe koji sede jedni iznad drugih na gomili ili ogromni goli tipovi i ribe od kojih jedan par sedi,a drugi dubi na glavi.
A krpe su no comment......
 

PFC_D

Guest
posto se ovde govori o dresu nekad i sad, ne mogu a da ne prokomentarisem...

ovo je ubedljivo najveca, ali najveca nakaza bez konkurencije. ko nam je ovo pravio taj nas je mnogo mrzeo. bez veze je bio i sa VW znakom, ali sa ovim tiguan smo izgledali kao da imamo krst napred.

rugoba samo takva...
bilo, ne ponovilo se...
 

Прилози

  • 434.jpg
    434.jpg
    35 KB · Прегледа: 73

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
E to je jedan od dresova gde ima dva ogromna gola para. Jedan par sedi normalno, a drugi naopako. Plus ovi lukovi u vrhu belih sara, plus krst...ajme meni.
 

Lord Rahl

Početnik
Учлањен(а)
16.06.2007
Порука
70
Reaction score
0
Локација
по шумама и гора&#1084
"Црни квадрат" у којем се налази број и презиме играча...по мени је то најбоља комбинација али постоји виша сила зашто то није изводљиво. Колико знам, на леђима дреса једна боја мора да доминира са бар 70% (или више?) у односу на целу површину леђа. УЕФА и њена идиотска правила. :banghead
Зато се у последње време прибегава варијанти са једном бојом на леђима.

Potpuno se slažem. Imam PAOK-ov dres iz '98. čini mi se, sa crnim kvadratom na leđima i crnom linijom za ime iznad, a leđa su inače crno bijele pruge. Strašno moćno izgleda. Možda čak i bolje bez broja, nego samo onaj crni kvadrat.

УЕФА заиста има та бесмислена правила која праве фудбал стерилним и монотоним спортом, убијају му душу. Због тог правила, ако се сећате 2003. и Њукасла, имали смо на леђима велике беле "квадрате" или "крпе", са плавим бројем, на бордо-плавом дресу. Иако би број беле боје на бордо-плавим леђима био и више много уочљивији од те "крпе". Али гамад једноставно забрањује да број иде преко пругасте позадине па макар било апсолутно видљиво... :pop

Ево и слике...


35hequp.jpg


Nisam znao za to pravilo, ali sad kad razmislim najvjerovatnije su zbog tog i odustali od bordo plavih dresova. Stvarno su gadno izgledali sa onim bijelim pravougaonikom skoro preko cijelih leđa. Ti dresovi kad su izašli imali su ako se ne varam plavi kvadrat na leđima ali UEFA-i vjerovatno nije bilo dovoljno dobro.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Колико знам, на леђима дреса једна боја мора да доминира са бар 70% (или више?) у односу на целу површину леђа. УЕФА и њена идиотска правила. :banghead
Зато се у последње време прибегава варијанти са једном бојом на леђима.
Nisam znao za ovo ali po meni je ovo jedno od najglupljih pravila za koje sam cuo da je uefa uvela :banghead
Pa sta njih, da me izvinite, boli k...c kakav ce dres neka ekipa da nosi i koliko % koje boje ce biti na ledjima?
Najveca glupost...
Verovatno zbog toga smo i odustali od one bordo-plave kombinacije. A steta, bas je dobra kombinacija!
 

PFC_D

Guest
ne razumem, zasto smo odustali od plavo bordo ? zato sto bi ledja morala da budu plava ? pa i imali smo takve dresove (06/07, haifa, groningen)...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
u pravu si, moglo bi sa plavim kvadratom a da broj budeo beo.
ja sam se vise vodio ovom slikom gore koju je crno-beli postavio...beli kvadrat a plavi broj, a obrnuta kombinacija bi verovatno jako dobro izgledala.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.111
Локација
vaginamandibularia
Uefa je smislila pravilo o boji leđa zbog, kako se pravdaju, bolje preglednosti broja koji nosi igrač, da se sudije ne bi zbunile... Bolje da su dozvolili snimak da gleda 5ti sudija, pa da nikad nema dileme... Bilo bi mi žao da zbog takvog pravila ne nosimo više nikad uske pruge na dresu...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356

Djidji

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
85
Reaction score
0
Za LŠ imaju dresove sa drugačijim leđima. Jednobojna je pozadina mislim plava.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Ista stvar i sa Interom, nose jedne dresove u prvenstvu a druge u LS.
 
Top