Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
Ma nek bude dres sa prugama, crno-belim, belo crnim, kako hoćete, samo da ne bude kao Boavistin, tj. šahovnica.

Uh, promaših temu, ovo je trebalo u Crno bela boja mila. Izvinjavam se.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
LJUDI molim vas ako neko nesto cuje oko novih dresova da se suska neka pise odma. Pa dresovi su za mene mnogo vazna stvar ! Pa molim vas kad ce biti ti novi dresovi kad u utorak igramo prvu utakmicu.
hvala unapred
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Тек треба да стигну нови. У Велсу се игра у црним, јер Велшани носе беле. Нови ће бити слични досадашњим дресовима, "Капа" технички спонзор. Ето, надам се да си задовољан. :wink:
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Hvala brate administratore. Nisam ni video prethodnu stranu koja je ispunjena tim pricama tako da se izvinjavam za postavljeno pitanje ali smo bar dobili odgovor sta cemo nositi u velsu.

E da i u velsu cemo nositi ZEKSTRA odelca necemo vise ici u trenerkama sad kad odu tamo kao mafijasi u kostimima:D bice interesantno da se vidi
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
8.jpg


novi dres?
 

PFC_D

Guest
ne, to je dres od prosle (08/09) sezone...
 

Прилози

  • partizan-x.jpg
    partizan-x.jpg
    77,5 KB · Прегледа: 79

pfc2

Grobar
Учлањен(а)
22.02.2007
Порука
236
Reaction score
0
Локација
PRIJEDOR
Novi ce imati 3 crne linije naprijed
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Да не нагађамо превише, пошто смо ово чували до сада а у међувремену је ова слика већ раширена по интернету...

Дресови за 2009/10

pfc0910.jpg
 

PFC_D

Guest
auu, pa kad sad tek kad krene, ode ti nedeljno predvece aco... ;)
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Lepo lepo! :) Igledaju mocno!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Мораћу опет да пребацујем постове, али овог пута, надам се без случајног брисања... :wink:
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
A sto smo se onda slikali u starim? Bolje da su sacekali nove...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Неке процедуралне ствари, попут сликања, морају да се одраде пре старта квалификација, а нови контигент дресова тек треба да стигне ових дана... :wink:
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Nije sto sam Partizanovac, ali bas imamo prelijepe boje kluba! Klasika i moc istovremeno. Ne volim brate kad vidim cirkus na terenu...

Jos ovo sa Zekstrom..

Ova sezona mi mirise na dobro!!!
 

VUGA

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
314
Reaction score
1
Jeli onaj cetvrti dres zut ili zelen ? (link postavio "crno-beli na temi FK PARTIZAN 2009/10)

Žuti, golmanski.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.237
Reaction score
33.808
Локација
vaginamandibularia
Sviđaju mi se dresovi za ovu sezonu. Jedino sam se uplašio da nam onaj žuti nije neka 3ća postava. Sva sreća pa je u pitanju golmanski dres... Inače, očekujem da golmani ponovo imaju jedno 6 varijanti tokom sezone...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Po meni u zadnjih desetak godina najruzniji dresovi. Bela sara na rukavu upropastila stvar.
6.jpg
 

PFC_D

Guest
ovi novi, sta znam, onako...
vise sam pobornik tankih pruga, ali ono sto mi se dopada je sto na nasem prugastom dresu dominira crna. recimo u sampionskim generacijama 86. i 87. mnogo su mi se vise svidjali oni adidas sa crnim rukavima nego sa belim...

ono sto mi malo nije jasno ovde je da ne znam cemu ona crna kombinacija, kada je nas prugasti dres ionako 90% crn... tu se razlika iz daljine nece videti uopste, bolje da su kao trecu garnituru stavili bordo plavi...

ali dobro, ajd da kazemo da moze da prodje...
 

delboyPFC

Strogo desno
Учлањен(а)
13.10.2007
Порука
642
Reaction score
0
Локација
Liman, Novi Sad
dobar je dres samo imam osjecaj da su malo ukenjali stvar sa tim sto na ledjima nema pruga nego samo crno-belo al ajde...moze da prodje
 
Top