Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Leksa

Grobar
Учлањен(а)
16.10.2008
Порука
229
Reaction score
2
dresovi su nam uzas.
FK Partizan bi mogao da angazuje dizajnera i napravi novi dizajn,ili bar retro..nema sumnje da bi im to ulaganje donelo i novca od prodaje dresova.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.274
Reaction score
34.116
Локација
vaginamandibularia
dres i nije tako loš. da ima malo više pruga, ovo bi izgledalo ok. Inače, bolje i ovo msi nego da su nam crtež nekog lap topa nabacili na grudi.. To bi bilo smešno.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Meni se ne svidja dres, a sta pise na njemu mi nije vazno. Rezervni dresovi su nam ljepsi. Kappa je odradila extra crno bijele dresove za Sienu, ne znam zasto nisu i nama tako. Ne mogu nigdje da nadjem sliku, ali evo video:
http://www.youtube.com/watch?v=QiPliPtKeG4

Ево дреса Сијене
ac-siena-09-10-kappa-kits-3.jpg




Искрено, једва чекам да нам истекне уговор са капом и да (надам се) склопимо уговор са, рецимо, адидасом или најкијем. Може и пума, да имамо дресове као браћа ПАОК.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Da l je moguce da Sieni naprave ovakve dresove a nama poslednjih godina neke uzase? ili ima malo veze sa klubom, tj da i klub sam bira, odlucuje...
 

PFC_D

Guest
ma brate, i ovi su sranje...

dobro ne pise na unutrasnjoj strani dzepa "kappa"...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Nadam se da je ovo odradjeno na brzaka samo kako bi promovisali nov dres, i da ce to popraviti... Ali ako nam dresovi ostanu ovakvi, bas...:banghead
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Nadam se da je ovo odradjeno na brzaka samo kako bi promovisali nov dres, i da ce to popraviti... Ali ako nam dresovi ostanu ovakvi, bas...:banghead

Остаће веруј ми...:banghead
Најгоре од свега је што на дресу има само 2 црне пруге. Мени се бар не свиђа, навикао сам на више пруга.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Sad videh...sto smo protiv Ziline ovde i tamo na rukavima imali samo 3 kapa znaka a dres je inace sa 5, izgleda mi kao da su sa nekom crnom trakom prelepili ta dva znaka...jeste nebitna stvar ali slucajno mi sad zapade za oko kad sam gledao neke snimke.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Приметио сам и ја да нема Капиних симбола целом дужином рукава. Можда су то прелепили јер на том месту иначе стоји знак ЈСЛ, који је такође лоше одрађен јер су испод њега они Капини симболи. Невероватно је колико лоше се одрађују наши дресови.
 

PFC_D

Guest
dobro, ja sad ne mislim da su nesto mnogo losi. za vreme sankcija, a i posle, sve do 1998. godine, imali smo jednolicne i nekako bezdusne dresove (goma i oki reklame)...
1998. su se uvele neke zaista nove stvari, a od kappe imamo svake godine drugacije dresove, da ne pominjem jedno isto na ovoj temi.
cinjenica je da moze mnogo bolje, stvarno mislim da moze, ali isto tako je cinjenica (opet se vadim na princip kao i na temi FK Partizan) da je bilo i mnogo gorih dresova od ovih sada...

tanje pruge su jednostavno nesto sto mi svi, ili bar 90% navijaca zelimo, i zaista ne vidim zasto je toliki problem da se to odradi...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.274
Reaction score
34.116
Локација
vaginamandibularia
Sad kad nam je kladionica sponzor, da msi nije generalni dresovi bi bili verovatno ovakvi
2mo18p3.jpg
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Nek kaze neko upuceniji al se meni cini da ovo nije isti dres koji je letos promovisan...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Није сигурно, фали лого "Капа" на грудима и 2-3 знака на рукавима. Распоред штрафти је исти. "Капа" опет изводи бесне глисте...
Иначе, МСИ је пристао (на молбу маркетинга ФК) да се њихов традиционално плави лого промени у црну боју ради бољег уклапања на дресу. :clap
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Prijatno me je iznenadio izgled ovog "novog" dresa! Sad je skroz ok! Cak mi se i bas, bas svidja!
Jos da ima vise strafti...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Није сигурно, фали лого "Капа" на грудима и 2-3 знака на рукавима. Распоред штрафти је исти. "Капа" опет изводи бесне глисте...
Иначе, МСИ је пристао (на молбу маркетинга ФК) да се њихов традиционално плави лого промени у црну боју ради бољег уклапања на дресу. :clap

pored kappa znaka na grudima i rukavima, gledaj kako igracima izgledaju ramena i koliko je rukav siri...onaj prethodni je bio uzi...a ovaj sad ima i belu liniju iznad crne strafte
definitvno je promenjen, detalji al promenjen...i kad se uporede ruzniji je ovaj novi. Meni licno izgleda kao replika sa buvljaka
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Неколико слика из 70-их и 80-их, углавном Момчило Вукотић и групне фотографије тима. Веома занимљиво...

Погледајте прилог 2158

Вукотић, 1974.

Погледајте прилог 2159

Партизан јесењи првак 1975/76

горе - Рефик Козић, Предраг Томић, пок. Драган Арсеновић, Бошко Ђорђевић, пок. Борислав Ђуровић, Радмило Иванчевић
доле - Ненад Бјековић, Илија Завишић, Аранђел Тодоровић, Момчило Вукотић, Решад Куновац

Погледајте прилог 2160

Моца у ненадмашном белом дресу из 1975/76

Погледајте прилог 2161

Моца Вукотић, почетак 70-их

Погледајте прилог 2162

Вукотић, 1977/78

Погледајте прилог 2163

Против Хајдука у Сплиту
 

Прилози

  • 1.mcccmkrqr.JPG
    1.mcccmkrqr.JPG
    91,6 KB · Прегледа: 12
  • 1.samp.zzyuxzt.JPG
    1.samp.zzyuxzt.JPG
    158,8 KB · Прегледа: 10
  • 1.xxwmcmv.cpyofsharpenmoca.jpg
    1.xxwmcmv.cpyofsharpenmoca.jpg
    214,3 KB · Прегледа: 14
  • 2.mocanapocetkuprofiitdd.wx.JPG
    2.mocanapocetkuprofiitdd.wx.JPG
    159 KB · Прегледа: 13
  • 3.77-78.alb.mqmq.mr.t.JPG
    3.77-78.alb.mqmq.mr.t.JPG
    94,8 KB · Прегледа: 14
  • 3.c.b.b.c.b.cb.JPG
    3.c.b.b.c.b.cb.JPG
    139,4 KB · Прегледа: 12

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060

Прилози

  • 3.mocunaj.wwx.jpg
    3.mocunaj.wwx.jpg
    137,5 KB · Прегледа: 36
  • 4.momciskikxx2w.JPG
    4.momciskikxx2w.JPG
    94,9 KB · Прегледа: 32
  • 4.78.-79..JPG
    4.78.-79..JPG
    80,8 KB · Прегледа: 19
  • 5.78.-79..JPG
    5.78.-79..JPG
    110,8 KB · Прегледа: 24
  • 5.rkldrjikkk.JPG
    5.rkldrjikkk.JPG
    110,4 KB · Прегледа: 59
  • 1.budnopazmazitdbllb.JPG
    1.budnopazmazitdbllb.JPG
    112,1 KB · Прегледа: 31

PFC_D

Guest
ja nisam ni provalio da je ovo drugi dres dok vi niste skrenuli paznju...

definitvno je drugaciji, pogotovu oni mali kapa znakovi od ramena na dole, ali je dosta slican...

vreme je da se kappi zahvalimo. dosta je bilo...
za 6 godina 15 garnitura od kojih nijedna nije nesto briljirala...


a ovo za MSI svaka cast. sada stvarno izgleda bolje, tamno plavo na crni dres vizuelno je uzas...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Postavio sam - kopirao postove sa teme Nostalgija i ovde, ako neko hoce da komentarise stare dresove, mislim da ima zanimljivih resenja za to vreme...
 
Top