Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Ne mora da znači da ćemo dobiti standard team wear. Ovaj prošlogodišnji, iglica, dres imao je odšpantane linije koje su radjene u klubu, tako da je dizajn bio unikatan.

Nešto slično je Najki radio sa Slovenijom, dali su im template dresove, i onda su Slovenci radili grafiku/štampu preko, kao i mi u klubu:
 

Прилози

  • Screen Shot 2022-07-18 at 9.32.14 AM.png
    Screen Shot 2022-07-18 at 9.32.14 AM.png
    587 KB · Прегледа: 87

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Dres je jako lep, jednostavan ali nakon eksperimentisanja sa prethodne dve garniture mislim da je pun pogodak. Rezervna garnitura nažalost nije bordo-plava, za to ćemo morati da sačekamo neku sledeću priliku, ali je zato treća garnitura nešto do sada neviđeno i siguran sam da će svi biti oduševljeni! Specijalno dizajniran i pravi navijački, stvarno mislim da će biti pun pogodak. Promocija bi trebalo da je u četvrtak, naravno ako ne dođe do nepredviđenih odlaganja...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.367
Локација
U pizdi materini

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Ima li iko nesto konretnije da otkrije? Ubi me znatizelja. A pita me zena isto kad ce novi dres,mislim da hoce da me iznenadi sa poklonom a i pita ko je sad najbolji. Reko cekaj Dijabate da debituje. Jel najk sponor ?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.527
Reaction score
29.365
Локација
Novi Sad
Odo na Tumbu 28. na utakmicu sa levskim (ako ikada puste jebene karte u prodaju), videcemo u shopu kakav je ali se i meni cini perverzija.
64 evrica je u online shopu ovaj crno beli, uff kako je dobar... prosle god sam uzeo onaj na uske crno bele linije, to je iz korona sezone ja mislim, i reko uzecu ove godine ovaj sto su ove sezone nosili ali najnoviji ovaj je ubica ovako na slikama.... :šal
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Meni ovaj paokov crno beli onako, otpozadi dobar, napred ništa posebno. Još reklama zalepljena kao nama mts. Neki naši dresovi iz poslednjih par godina koji su bili ok u osnovi su ispali 30% ruzniji zbog načina lepljenja krpe od reklame.
 
Top