Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.127
Локација
Žrnov
a to na toj trećoj garnituri stavljamo navijačke motive da se ne razlikujemo od cigana mnogo? oni navijacki motiv na kapitenskoj traci a mi vemo da turimo na dres..
boze me sacuvaj :pop
neće valjda...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.237
Reaction score
33.807
Локација
vaginamandibularia
Hoce li biti motivi iz ritopeka ili pod navijackim motivima misle na sliku cetvrt popunjenog stadiona
I jebem im vise mamu sto nisu u stanju ni da obezbede normalnu trecu garnituru nego udri sivo nek sluti na borbu za drugo mesto i polufinale u kupu
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
710
Локација
Beograd
Izgleda da onaj novi direktor marketinga jos koristi staru presu za lepljenje reklama.... Onaj Oho lepak da das mom detetu lepse bi ovo zalepio


Ako sam dobro shvatio ovo je druga garnitura, ta skroz crna... a treca ce biti siva :oops:
Aj Boze pomozi sutra da se ne razocaramo....

Zašto sam ja ikada očekivao da ćemo imati neki moderan dres u skladu sa renomeom kluba, a ne ova priča gde je mts ovako nalepljen (made in china) bukvalno. Jebeno me nerevira koliko ljudima iz kluba nije ni do čega stalo.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Ja tipujem da bi na 3. dresu nesto moglo biti poput neke slike u pozadini npr. Partizanovih beba, mozda proslava gola Manceta ili ulaska u ligu sampiona :) ?
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
da pogadjamo,mislim da ce prva garnitura biti kao ovi pazar samo crno beli,druga crna ili siva,a treca beli sa nekim znakovima grada ili tako nekako,ali da sacekamo 20h,kako god vazno je da ne budu isti dresovi kao do sad
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ne samo da mitsko bice direktor marketinga postoji i da prima platu sve ove decenije nego se i smenjuje ono ode stari dodje novi uvodimo promene evo tu smo radimo... realnije je da imamo neku funkciju sta znam nabavljac tompusa za svinje iz loze, mislim za tim covekom postoji potreba u klubu a vala i radio bi nesto za tu svoju platu
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Izgleda da nam ne gine ova Novi Pazar verzija prugastog dresa, za prvu garnituru.
Evo slika sa kojom zvanični nalog FK Partizan najavljuje promociju dresova:

Inače je ovaj dres deo Nike Stripe Division IV Teamwear Template, izbačen još u Januaru 2021. Cena mu je oko $35 u slobodnoj prodaji. Tako da ne vidim zašto bi neko plaćao $80-$90 za ovaj dres u Crno Belom butiku.
 

Прилози

  • Screen Shot 2022-07-21 at 11.48.09 AM.png
    Screen Shot 2022-07-21 at 11.48.09 AM.png
    200,8 KB · Прегледа: 66
  • Screen Shot 2022-07-21 at 11.54.49 AM.png
    Screen Shot 2022-07-21 at 11.54.49 AM.png
    160,2 KB · Прегледа: 64
Top