Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
5.000 - то је отприлике та цена коју сам и очекивао... Чекам да стигне црни, па да се одлучим! Иначе, сад кад сам га видео уживо, много ми је бољи него онај од прошле године...
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Iskreno sam se pribojavao kako će izgledati novi dres, sa ovim što smo dobili sam donekle zadovoljan. Dres je bolji od prošlogodišnjeg, ali je mogao biti daleko bolji.
Pametnjakovići iz nadaleko hvaljenog Adidasa bi mogli slobodno da se postide kada vide kreacije ljudi koji su ovde postavljali potencijalno rešenje za dres FK Partizan.
Веруј ми да би њима био најмањи проблем да одвоје 15 минута и да смисле нешто оригинално за Партизан,или да једноставно одраде дресове по идеји коју би им клуб послао,АЛИ ми нисмо тако високо на листи њихових приоритета,зато добијамо дресове из њихових стандардних колекција само у нашим бојама,нисмо једини,има можда 10-ак повлашћених клубова(нпр.дрес Олимпика из Марсеја је специјално за њих одрађен) док остали добијају ове стандардне....искрено сам презадовољан какве смо дресове добили,огроман напредак у односу на прошле,наравно није црно-бели Парагвај који би био идеалан али....и овако је одлично.... :ziveli
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Dresove ne nosim od svoje sedme godine, jebiga ne volim sintetiku na kozi. Nego da li neko ovdje zna da li ce polo majica koju je nosio SS na prvom treningu biti u prodaji?
E to je vec za pazarit' .
 
Последња измена:

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
Uff, ovo možda liči na te "istorijske" dresove, ali ja, iako želim bordo-plavu kombinaciju, stvarno ne bih voleo ovoliko crven dres, naročito ove nijanse. Definitivno, dresovi iz 2003. treba da budu neka osnovna ideja koju bi valjalo pratiti.
 

wllayco

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
98
Reaction score
0
Nije loše... to je to što se mene tiče, ali mislim da će na kraju biti beli. Da se ne zanosimo previše...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Možda nijanse boja nisu najidealnije ali bi meni ovo kao rezervna ili 3. varijanta bilo extra:

adidasv6modelpostojikod.png
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Hajde ako neko može da odradi - oboji ovu fotku Partizanovog tima iz 1953. Krajnje zanimljiva kombinacija, kao Bazel ili Barsa. Ne aludiram da to bude treća varijanta, samo me zanima kako izgleda...



Koliko se ja razumem u boje, ova tamnija nijansa je plava (ova polovina gde je grb), desna polovina dresa i šorc su crveni a čarape isto plave.

Veća slika je na ovom linku...kliknite samo na tu sliku.

http://galerija.partizan.net/?p=679
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Hm ovo bi baš moglo dobro da izgleda, kao neka retro varijanta kojom proslavljamo istoriju voljenog nam kluba. tako nešto je i arsenal imao one zadnje sezone na hajberiju. :D što se mene tiče bordo plava varijanta mora da se vrati jer to naša istorija.
 

wllayco

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
98
Reaction score
0
Evo sklepao sam nekako... za Bobeka sam se potrudio, a ostale sam uradio preko kurca...

Čisto da vidimo kako je to izgledalo... Slika je loša, ja ne znam bolje...

partizanc.png


Obično je plava svetlija u black'n'white varijanti... A pošao sam sa nekom pretpostavkom da ovako izgleda...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Evo sklepao sam nekako... za Bobeka sam se potrudio, a ostale sam uradio preko kurca...

Čisto da vidimo kako je to izgledalo... Slika je loša, ja ne znam bolje...

partizanc.png


Obično je plava svetlija u black'n'white varijanti... A pošao sam sa nekom pretpostavkom da ovako izgleda...

Јао Влајко...обично је плава тамна у црно-белој варијанти. Ти га уради наопако. :D

Ај нема везе, хвала у сваком случају.
 

wllayco

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
98
Reaction score
0
Pa šta znam... sumnjam da je šorc bio crveni.

Evo, bolje ne znam jbg:
bobek2r.png


Pogled na štucne :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ако "стручњаке" из ФК задужене за промоцију новог дреса после овога није блам, онда...

http://sportske.jutarnji.hr/promocija-novog-dresa-partizana/953730/

Небитно што је хрватски медиј, небитно што су они комплексаши, али је сама идеја да поред толико фудбалера они стављају нови дрес на лутку...:pop

Успели су да од промоције дреса направе спрдњу.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Koliko god neukusno i amaterski bile odradjene ove dve promocije one su pozitivna pojava. One su novina kod nas, a za rezultat imaju okupiranje medijskog prostora. Samo kad se saberu promocije novih igraca, i dve proslave to je sasvim dovoljno da se Zvezda maltene izgura iz fokusa javnosti! Oni su nama cele sezone na silu tim raznim akcijama krali primat u medijima... Stalno su fabrikovali vesti niodcega! A nasi su cutali!

Osim novinarskih nagadjanja Zvezda od kraja sezone nema ni jednu normalnu vest osim Lukicevih izjava i potpisavnanja malog Cave... A kod nas ih je bilo znacajno vise!
Makar i na silu Partizna mora da proguta zvezdu u u ovom pogledu jer raspolaze daleko vecim finansijskim sredstvima!

To sto su nasi kasno shvatili, ako su shvatili uopste, je nas vecita nevolja...

izvinjenje za off...
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Juce sam gledao novi dres i mogu se pridruziti ocjenama da je znacajno bolji od proslosezonskog. Pogotovo bih pohvalio to sto je grb daleko ozbiljnije izvezen nego do sada.
 
Top